Jūsų darbo pasiūlymas nepritraukia kandidatų? Gal darote šias klaidas?

CVonline Recruitment

darbo pasiūlymai

Tikslumo stokojantis darbo pasiūlymas dažnai nepritraukia numatytos auditorijos dėmesio, o net jei ir sudomina, kandidatams lieka labai daug neatsakytų klausimų. Atsakinėti į pasikartojančius klausimus darbdaviai neturi nei laiko, nei noro.

 Nepopuliarus darbo pasiūlymas? 6 dažniausiai pasitaikančios klaidos ruošiant darbo skelbimą

  1. Bendrinė, netiksli informacija, pavyzdžiui, auganti bendrovė (klausimas, vakar įsteigta ar prieš kelis metus).
  2. Pasikartojanti informacija ir sinonimai, pavyzdžiui, ieškome aktyviai bendraujančio ir komunikabilaus.
  3. Nemoka pristatyti kompanijos. Pavyzdžiui, perskaičius įmonės prisistatymą, neaišku, nei kuo įmonė užsiima, nei ką gamina, nei kaip jai sekasi, nei kokio ji dydžio, kur įsikūrusi ar turi padalinių ir pan.
  4. Netinkamas kandidatams keliamų reikalavimų suformulavimas, nekonkretus darbo pobūdžio aprašymas. Pavyzdžiui, surašomas per didelis, neesminių reikalavimų kiekis, abstrakčiai aprašomas darbo pobūdis, sunku suprasti, ką konkrečiai reikės dirbti, kokios užduotys ir atsakomybė bus patikėtos.
  5. Darbo skelbimų kopijavimas, pavyzdžiui, aklai kopijuojami gerai paruošti darbo skelbimai, neatsižvelgiant į siūlomo darbo specifiką.
  6. Ką siūlo įmonė, pavyzdžiui, siūloma tai, ko iš tikro neduos, pagražinama situacija, darbo priemonės pateikiamos kaip priedai, nors jos yra tiesiog darbo priemonės.

CV-Online Recruitment personalo atrankų projektų vadovės pastebi, kad įmonės kaip ir ieškantys darbo nori pasirodyti geresnės nei yra, siūlo daugiau nei gali duoti, o galutiniame rezultate nuvilia kandidatą ir nusivilia pačios.

Dažniausiai kandidatas su darbdaviu atsisveikina tuomet, kai darbdavys neištesi savo pažadų. Pokalbiuose dėl darbo kalbama apie vienokį darbo pobūdį ir atsakomybes, sutariama dėl atlyginimo ir kitų priedų, o realybė pasirodo visiškai kitokia. Sąžiningumas ir skaidrumas ieškant darbuotojų yra būtinas.

Ieškantys darbo taip pat susiduria su problema, kaip tinkamai save pristatyti.

Personalo paieškos ir atrankos paslaugos »

CV-Online Recruitment vykdomos atrankos »

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *