Virtuali karjeros mugė – reali galimybė susirasti darbą

susirasti darbą

Virtuali karjeros mugė – reali galimybė susirasti darbą.

CV-Online jau antrą kartą Lietuvoje organizuoja Virtualią karjeros mugę. Paskutinį kartą virtuali karjeros mugė vyko 2006 metais ir sulaukė didelio susidomėjimo iš darbdavių ir ieškančių darbo pusės. 2006 metais 115 įmonių turėjo savo virtualius stendus. Didžiausio populiarumo sulaukė bankai, IT kompanijos, darbo rinkoje gerai žinomos įmonės. Šiemet mugė vyks balandžio 26-30 dienomis tinklapyje www.cvonline.lt

Kas ta Virtuali karjeros mugė?

Tinklapyje www.cvonline.lt įmonėms bus sukurti virtualūs stendai, pagal vienos formos anketą. Ieškantys darbo galės lankytis įmonių stenduose ir interaktyviai uždavinėti klausimus įmonių atstovams.  Įmonės atstovai gavę klausimus, tuoj pat į juos atsakys. Klausimai ir atsakymai bus matomi visiems mugės lankytojams. Toks bendravimas gali padėti greičiau susirasti darbą. Virtuali karjeros mugė tai realios karjeros mugės prototipas perkeltas į internetą.
Praeitą kartą ieškantys darbo drąsiai uždavinėjo įvairius su karjera susijusius klausimus, kuriuos gal ir neišdrįstų užduoti pokalbio dėl darbo metu.

Atnaujinome šį projektą atsižvelgę į šiandienos situaciją darbo rinkoje. Tikimės suaktyvinti abiejų pusių bendravimą ir įvertinti realią situaciją įmonėse personalo atžvilgiu. Šių dienų darbo rinkos paradoksas, kad įmonės sulaukia nemažai CV į siūlomas pozicijas, bet rinktis nėra iš ko. Dabar labiausiai jaučiamas specialistų su patirtimi trūkumas. Įmonės Virtualios karjeros metu turės ne tik savo stendus, bet ir talpins darbo pasiūlymus, todėl manome, kad balandžio 26-30 dienomis tinklapyje bus paskelbta dar daugiau darbo pasiūlymų nei įprastai.

Situacija darbo rinkoje

Šiuo metu CV-Online tinklapyje daugiausiai darbo pasiūlymų yra šiose srityse – pardavimų (245), IT (133), prekybos (117), organizavimo/valdymo (90), gamybos/pramonės (79). Mažiausiai darbo pasiūlymų yra švietimo/mokslo srityse (6), kultūroje/mene (4), apsaugoje (1), žiniasklaidoje (8).
Didžiausia darbo pasiūla yra Vilniaus mieste (485). Iš didžiųjų miestų sunkiausia darbuotojų surasti Panevėžyje ir Šiauliuose. Įmonės paskelbusios apie ieškomus specialistus šiuose miestuose sulaukia labai nedidelio susidomėjimo iš ieškančių darbo. Vilniuje į darbo skelbimą atsiliepia keli šimtai kandidatų, tuo tarpu Panavėžyje ir Šiauliuose sulaukiama tik pavienių CV.

Daugiau informacijos apie darbo paiešką

Darbo pasiūlymai

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *