Įrankis, kuris leidžia pasitikrinti ar gaunate/mokate teisingą atlyginimą

darbo užmokesčio

Informacijos apie atlyginimus dažniausiai ieško informacinių technologijų, vadybos ir administracijos darbuotojai. Tokie duomenys gauti atlikus visų per praeitus metus Paylab sistemoje (Lietuvoje – www.manoalga.lt) užpildytų atlyginimo anketų analizę. Darbo užmokesčio koregavimas įmonėse yra dinamiškas procesas, kadangi vadovai stengiasi subalansuoti atlyginimą taip, kad jis būtų teisingas kompanijos viduje ir konkurencingas darbo rinkoje. Darbuotojai dažniausiai užpildo atlygio anketas besiruošdami darbo pokalbiui ar veiklos vertinimui.

Paylab nuolatos stebi atlyginimus ir nefinansinius priedus darbo rinkoje. Svetainėje galima rasti beveik 600 pareigybių atlyginimų informaciją, bei galimybę palyginti savo darbo užmokestį su kitais savo profesijos atstovais šalyje. Paylab paslaugų modulis, kuriame pateikiamos išsamios darbo užmokesčio ataskaitos,įmonėms ir žmogiškųjų išteklių specialistams suteikia daugiau pasitikėjimo priimant su atlygiu susijusius sprendimus ir nustatant teisingus atlyginimus.


Top 10 sričių, kurių darbuotojai labiausiai domisi savo atlygio teisingumu

Darbo rinkoje yra milžiniška IT specialistų paklausa, kuri atsispindi jų atlyginimų dinamikoje. IT specialistai taip pat labiausiai domisi savo atlyginimais. Vidurinės grandies vadovai ir administracijos darbuotojai taip pat tikrina, ar jiems mokamas teisingas atlyginimas.

Savo atlyginimus gan dažnai tikrina/palygina ekonomikos, finansų, buhalterijos, bankų, prekybos, statybos, transporto ir logistikos srities darbuotojai.


Kompanijos nori įsitikinti darbuotojams mokamo atlygio teisingumu

Negana to, kad darbuotojai domisi savo atlygio adekvatumu, kompanijoms taip pat reikia atskaitos taško atlyginimų vertei darbo rinkoje nustatyti. Darbdaviams reikia patvirtinimo, kad jie darbuotojams moka konkurencingus atlyginimus.

Paylab atlikta žmogiškųjų išteklių specialistų apklausa parodė, kad vadovams svarbiausios atlyginimo kėlimo darbuotojams priežastys yra: darbuotojo profesinės kvalifikacijos augimas, darbuotojų trūkumas ir kai vienas asmuo atlieka kelių darbuotojų užduotis.

Anot analizės, darbo užmokesčio politika dabar yra daugiau nei tik žmogiškųjų išteklių išlaidų optimizavimas. Bendrovėms ypač svarbu išlaikyti esamus darbuotojus, suteikiant jiems teisingą atlyginimą bei būti patraukliais darbdaviais darbo ieškantiems asmenims.

Kompanijų savininkai ir žmogiškųjų išteklių profesionalai nuolatos susiduria su atlyginimų klausimu. 8 iš 10 žmogiškųjų išteklių specialistų nurodė, kad jiems gana dažnai reikia atnaujintos atlyginimų informacijos. Taip yra dėl to, kad kiekviena kompanija susiduria su pokyčiais, dėl kurių tenka įdarbinti naujus žmones. Kasmet kompanijos vertina savo darbuotojų rezultatus, planuoja darbo užmokesčio išlaidas, tobulina motyvacines sistemas.

Paylab atlikta žmogiškųjų išteklių specialistų apklausa parodė, kad tinkamai sukonfigūruotas atlyginimas yra vienas svarbiausių aspektų darbuotojų pasitenkinimui, kartu su gera komanda ir korporatyvine kultūra.

Daugiau nei 1000 įmonių, daugiausia mažos ir vidutinio, pasinaudojusios Paylab (Lietuvoje – www.manoalga.lt) atlyginimų tyrimo paslauga, vertina ją dėl patogumo ir greičio.


Kiekvienas atlyginimo klausimynas patikrinamas

Paylab nuolatos tobulina savo metodologiją ir informacijos vertinimą. Į atlyginimų duomenų bazes yra įtraukiami tik duomenys be didelių nuokrypių, atmetami pasikartojantys duomenys. Galutinis atlyginimo skaičiavimas yra atliekamas naudojant regresinį modelį.

Tik 6 iš 10 užpildytų klausimynų pakliūna į atlyginimų ataskaitų skaičiuoklę. Praktiškai ketvirtadalis visų apklausų atmetamos trijų žingsių patikroje.


Atlyginimų portalai nuo balandžio mėnesio džiugina atnaujintu dizainu

Tarptautinis Paylab.com tinklapis, kaip ir lokalizuoti partnerių puslapiai, nuo 2019 balandžio pristato atnaujintą ir modernų dizainą. Svetainė taip pat buvo perkelta į „debesį“ ir modernų Laravel PHP framework. Pagrindiniai išskirtinumai – paprastumas ir aiškumas.

Šios paslaugos vartotojų skaičius auga. Daugiau nei 711 780 respondentų, kurių skaičius per metus išaugo 41%, 2018 naudojosi Paylab paslaugomis ir lokalizuotomis jų versijomis dvidešimtyje šalių. Toks prieaugis atsirado dėka to, kad Paylab tinklas pasiekė tokias šalis kaip Rumunija ir Makedonija.

Išbandykite paslaugas:

Atlyginimų tyrimai darbuotojams

Atlyginimų tyrimai įmonėms

arba kreipkitės į Roką Abromiką 

Manoalga.lt produkto vadovą 
rokas@cvonline.lt | +370 61444966

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *