CV-Online jungiasi prie socialinio projekto „Mes rengiame moteris sėkmei“

.Nuo šių metų vasario pradžios prie socialinio projekto „Mes rengiame moteris sėkmei“ prisijungė internetinė personalo atrankos kompanija CV-online. Socialinis projektas  „Mes rengiame moteris sėkmei“ – tai nevyriausybinio, privataus ir viešojo sektoriaus partnerystė, kurią vienija bendra idėja – pagalba moterims sėkmingiau integruotis į darbo rinką, skatinant jų ekonominį ir finansinį savarankiškumą.

 

moterims

 

Praėjusiais metais VšĮ „Dress for Success Vilnius-Lithuania” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos darbo birža, pagal kurią kartu su socialiniais partneriais planuoja padėti ne mažiau kaip  100 moterų, taip simboliškai prisidedant prie Lietuvos šimtmečio minėjimo 2018 metais. Projekto tikslinė grupė – darbo ieškančios moterys. Tarp jų – moterys, stokojančios pasitikėjimo savimi, turinčios žemą savivertę, taip pat neturinčios resursų tinkamai save reprezentuoti  (apranga, derybų įgūdžiai ir kt.)

Naujasis projekto partneris

personalo atrankos kompanija CV-Online, pasirengęs moterims neatlygintai rengti  praktinius seminarus tokiomis aktualiomis temomis:  „Kaip tapti geidžiamu darbuotoju“? „Kaip išsiderėti geriausias sąlygas?“, „Kaip rasti „svajonių“ bosą“, „Kaip parašyti CV, kuris neiškeliautų į šiukšlių dėžę“ir kt. Pasak CV-Online Marketingo vadovės Ritos Karavaitienės, jungtis prie projekto paskatino inovatyvus, netradicinis požiūris į moterų pasirengimą darbo rinkos iššūkiams. „Esame socialiai atsakinga bendrovė, norime prisidėti savo žiniomis ir mokymų turiniu padedant moterims siekti ekonominio savarankiškumo. Mums svarbu, kad projektu siekiama socialinių ir ekonominių pokyčių bei rezultatų, o visi partneriai – savo srities profesionalai,“- pabrėžia Rita Karavaitienė.

VšĮ „Dress for Success Vilnius-Lithuania” įkūrėja Ingrida Šulcienė džiaugiasi nauju partneriu. CV-Online – pažangus ir atviras bendroms iniciatyvoms su nevyriausybiniu sektoriumi bei pasirengęs dalintis savo žiniomis, sukauptu turiniu ir kompetencijomis. Ji pabrėžia, kad nedarbas, o su juo ir žemas pragyvenimo lygis, skurdas, dažniausiai paliečia jautriausias asmenų grupes, vienos kurių yra moterys. „Dress for Success“ turi labai aiškias veiklas ir tikslus – padėti moteris tapti ekonomiškai ir finansiškai savarankiškomis. To siekiama apjungiant įvairiose pasaulio šalyse  veikiančias organizacijas. Visame pasaulyje Dress for Success jau padėjo daugiau kaip 1 000 000 moterų, kurių dauguma yra vienišos ir augina 2-3 vaikus.

Norinčias dalyvauti programoje moteris kviečiame kreiptis  nurodytais kontaktais: Ingrida Šulcienė, VšĮ „Dress for Success“ Vilnius – Lithuania įkūrėja, + 370 618 04691

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *