elektroninio pašto adresas ieškant darbo

Pakalbėkime apie tai, koks turi būti ieškančiojo darbo elektroninio pašto adresas

Jei norite atkreipti darbdavio dėmesį galite parašyti nuoširdų kreipimosi laišką, į CV įdėti provokuojančią /keistą / ne savo, pvz. – įžymybės arba priešingos nei jūsų lyties atstovo nuotrauką, pateikti savo CV nestandartine forma ir būdu, pvz. susukti video CV, sukurti CV tinklalapį, panaudoti infografiką, nusiųsti CV registruotu paštu. Tikiuosi, kad atsirinksite ką verta naudoti kreipiantis dėl darbo ir ko reikėtų vengti.

Galima prigalvoti tiek ir tiek variantų. Bet bene pats paprasčiausias, nieko nekainuojantis ir laikui neimlus dėmesio atkreipimo būdas yra – jūsų elektroninio pašto adresas.

Originaliuosius elektroninio pašto adresus galima suskirstyti į kelias grupes:

  • Deminutyviniai. waivuliukas@…, dovydelis@…, raimunduko@…
  • Seksualieji. asseksas@… (transkripcija – Aš seksas), lola69@…,  pupyte@…
  • Animalistiniai. meskutis@…, pukuotukas@…, zuikute@…
  • Slaptųjų agentų. 007@…, agentas@…, slaptas@…
  • Fantastiniai. sapnuvaldovas@…, juodaibaltas@…, feja@…
  • Poliglotiniai. reallynice@…, cloudmaker@…, ironman@…
  • Nepadiktuojami. hsrgodfhg@…, 36f5dgoit-21@…, tttddd2333@…

Jei jūsų el.pašto adresas priklauso vienai iš šių grupių, kuo skubiau pakeiskite jį į dalykiniam susirašinėjimui tinkamą. Ir tai padarykite dabar, o ne rytoj ar kada nors. Dabar. Užtikriname Jus, su tokio tipo el.pašto adresu jūs tikrai atkreipsite dėmesį, bet ne gerąja prasme.

Reikia įrodymų?

Sakykime, jūs esate ekonomistas, o jūsų el.pašto adresas yra asseksas@…, galima tik įsivaizduoti ką ir kaip jūs darysite su finansiniais dokumentais ar darbe apskritai.

Inžinierius dovydelis@… nesukelia pasitikėjimo,  o waivuliukas@… kažin ar galės atsakingai kontroliuoti projekto eigą.  Koks koks el.paštas? 36f5dgoit-21@… Ne toks? 3r5g4erg65@…? Ne toks? Tiek to, daugiau nediktuokite. Mes jums paskambinsime (niekada).

Sakysite, išankstinė nuomonė, sapalionės, paranoja. ĖĖĖĖĖ… ne, nei čia sapalionės, nei ką. Tai viso labo pirmas įspūdis pamačius tokio tipo el.paštą ir tiek. O pirmas įspūdis (GERAS) yra tvirtas pagrindas sėkmingai karjerai. O jei pirmas įspūdis – BLOGAS? Tuomet blogai.

Ir net jei jūs manote, kad el.paštas tinkama priemonė jūsų asmenybei atsiskleisti, kūrybingumui išsprogdinti ar dar bala žino kam, tai prašome tik vieno – Vartokite atsakingai.

Darbo paieška yra gan formalus reikalas, su gera dalykinio susirašinėjimo ir bendravimo doze. Todėl dalykiniam susirašinėjimui naudokite atitinkamą el.pašto adresą vardas.pavarde@…. Užimtas? Pabandykite pavarde.vardas@…, v.pavarde@…, p.vardas@… Tikrai rasite tinkamą variantą.

Beje, jūs paklausite, o prie ko čia “išradingieji programuotojai ir administratorės”? Atsakome – daugiausia crazy el.pašto adresų sukuria ir įnirtingai naudoja būtent šių sričių specialistai.

Patarimai, kaip parašyti gerą CV

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *