Dažniausiai darbdavių naudojami kriterijai ieškant tinkamo kandidato CV duomenų bazėje:

pareigos

Dažniausiai darbdavių naudojami kriterijai eiškant tinkamo kandidato CV duomenų bazėje:

  1. Darbo patirties sritis ir pareigos. Patikrinkite, ar savo CV įrašėte ne tik paskutinį darbą, bet ir ankstesnę darbo patirtį. Taip pat patikrinkite, ar pažymėjote pareigų sąraše jūsų pareigas.
  2. Pageidaujamo darbo sritis ir pareigos. Darbdaviui svarbu ne tik, kokios darbinės patirties turite, bet ir kokioje srityje norite dirbti. Galite pažymėti kelias pageidaujamas veiklos sritis. Realiai įvertinkite savo galimybes ir potencialą, nežymėkite „bet kokios srities“.
  3. Darbo vietovė. Jei Jūs galite dirbti visoje Lietuvoje, tuomet pažymėkite visas sąraše esančias Lietuvos apskritis nenurodant konkretaus miesto. Jei norite dirbti konkrečiame mieste, pasirinkite apskritį ir konkretų miestą. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad geriau praplėsti darbo paieškos geografiją ir neapsiriboti vienu miestu.
  4. Kalbų žinios. Kalbų žinias įvertinkite lygiu (A1-C2). Darbdaviai dažniausiai naudoja B2 ir aukštesnį kalbų lygio kriterijų.
  5. Vairuotojo pažymėjimas. Taip, šis kriterijus gan dažnas, nepraleiskite jo ir užpildykite.

Beje, tuo pačiu principu reikėtų susikurti arba, jei jau turite, pakoreguoti ir savo LinkedIn profilį, nes dažniausiai įmonės ieškodamos darbuotojų naudoja ne tik www.cvonline.lt duomenų bazę, bet ir socialinių tinklų bazes, o ypač LinkedIn ir FB.

Kad darbo paieška būtų dar efektyvesnė, nuolat atnaujinkite savo CV, tapkite jus dominančių įmonių socialinių puslapių sekėjais.

Kad nepraleistumėte gerų darbo pasiūlymų, prisijunkite prie CV-Online LinkedIn ir Facebook puslapių ir gaukite išskirtinius/įdomius/“skubiai reikia“ darbo pasiūlymus.

Dalintis su kitais