Darbuotojų paieška su CV-Online: Balandžio mėn. ryškiausieji

darbuotojų paieška

CV-Online pardavimų vadovė Laura Stanionytė apžvelgia balandžio mėnesio ryškiausius CV-Online klientų darbuotojų paieškai ir atrankai pasirinktus sprendimus, tarp kurių yra:

  1. laike išskaidyti paslaugų paketai
  2. darbo skelbimų publikavimo paslaugų paketai įmonių grupei
  3. medicinos atstovų paieška išnaudojant teigiamą darbdavio įvaizdį
  4. sveikatos priežiūros specialistų paieška.
  1. Laike išskaidyti paslaugų paketai

,,Inbank‘‘ yra viena iš įmonių, kurios naudojasi darbo skelbimo portalo paslaugomis. Šis estiškos kilmės bankas, teikiantis finansavimo ir taupymo paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Čekijoje, visuomet ieško talentingų darbuotojų, kad papildytų savo komandą.

,,Inbank‘‘ darbuotojų paieškai per www.cvonline.lt pasirinko tęstinį, išskaidytą laike bendradarbiavimą – paketus, susidedančius iš kelių darbo skelbimų, įmonė įsigyja kas ketvirtį.

Siekdama išlaikyti vieningą darbo skelbimų stilistiką, kuri prisideda prie prekės ženklo atpažįstamumo, bei darbdavio įvaizdžio formavimo, įmonė naudoja specialiai paruoštus darbo skelbimų maketus.

2. Paslaugų paketai įmonių grupėms

Kai įmonių grupei reikia publikuoti daug darbo skelbimų, patogu turėti visas reikiamas paslaugas vienoje vietoje. Tai padidina darbo efektyvumą ir skaidrumą, taip pat leidžia lengviau kontroliuoti skelbimų publikavimo procesą, administruoti kandidatus, bei sutarti dėl ekonomiškai naudingo sandorio.

Avia Solutions Group yra dar viena įmonė, turinti didelį darbuotojų paieškos paslaugų paketą, kuriuo naudojasi 10 grupės įmonių. Papildomai, esant poreikiui, grupės įmonės atskirai įsigyja pavienius darbo skelbimus.

Avia Solutions Group išsiskiria kokybiškais darbo skelbimais. Šios įmonių grupės darbo skelbimai informatyvūs ir patrauklūs. Juose pateikiama informacija ne tik apie darbo pobūdį, reikalavimus kandidatams, darbo užmokestį, bet ir įmonės veiklą, prekės ženklus bei kultūrą. Darbo skelbimai parašyti aiškia, tvarkinga ir profesionalia kalba. O prie darbdavio įvaizdžio formavimo prisideda biuro nuotraukos bei video medžiaga.

3. Medicinos atstovų paieška išnaudojant teigiamą darbdavio įvaizdį

Jau daugiau nei 100 metų „BERLIN-CHEMIE” atlieka pažangius mokslinius tyrimus ir vykdo naujai sukurtų bei jau patikrintų farmacijos produktų gamybą. “BERLIN-CHEMIE”, priklausanti pirmaujančios tarptautinės Italijos farmacijos bendrovės įmonių grupei „MENARINI Group“, yra atsakinga už Vokietijos, Rytų Europos ir NVS regiono farmacijos rinkas.

BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC, UAB medicinos atstovų ieško www.cvonline.lt tinklapyje publikuodami darbo pasiūlymus.

Įmonės darbo pasiūlymai lakoniški ir konkretūs, o geras įmonės vardas padeda pritraukti kvalifikuotus ir patyrusius specialistus.

4. Sveikatos priežiūros specialistų paieška

Ne paslaptis, kad medicinos įstaigoms taip pat svarbu kurti savo darbdavio įvaizdį, nes konkurencija medicinos srityje yra didelė, o norint pritraukti talentingus ir patyrusius specialistus, būtina turėti gerą reputaciją ir pritraukti potencialių darbuotojų dėmesį.

VŠĮ Karoliniškių poliklinika, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos taip pat yra tarp įmonių, kurios naudojasi darbo skelbimo portalo paslaugomis. Medicinos srities darbuotojų paieška gali būti iššūkis, tačiau darbo skelbimų portalai turi plačią auditoriją, kurioje yra skirtingų sričių specialistų.

Svarbu prisiminti, kad norint pasiekti gerų rezultatų medicinos srities specialistų paieškoje, reikia naudoti įvairias priemones ir būti kūrybingiems.

Darbuotojų paieška su CV-Online projektas atskleidžia įdomiausius ir ryškiausius darbuotojų paieškos sprendimus, kuriuos renkasi įvairaus tipo įmonės. Darbdavių pasirinkti CV-Online sprendimai kitoms įmonėms padeda geriau perprasti darbuotojų paieškos ypatumus, supažindina su įdarbinimo paslaugų naujovėmis, leidžia lengviau pasirinkti optimalias – įmonės specifiką, ieškomų darbuotojų pareigas bei samdos poreikius atitinkančias paslaugas.

Dalintis su kitais