Virtuali karjeros mugė 2016 balandžio 20-27d

Virtualios mugės privalumai
PIRMOJI BALTIJOS ŠALYSE VIRTUALI KARJEROS MUGĖ jau balandžio 20-27d.

Jei ieškote inovatyvių personalo paieškos būdų ir Jums aktualu formuoti / keisti / gerinti / stiprinti įmonės įvaizdį, tuomet

Kviečiame Jus dalyvauti Virtualioje karjeros mugėje, kuri vyks balandžio 20-27 dienomis trijose Baltijos šalyse.

Virtualios mugės privalumai:

  • Moderni ir patikrinta priemonė padėsianti Jums pasiekti potencialius darbuotojus ir ateities talentus;
  • Inovatyvi įvaizdinė įmonės reklama panaudojant nestandartines priemones;
  • Virtualios mugės metu Jums nereikės atitraukti darbuotojų nuo jų kasdieninių darbų ir užduočių – su mugės dalyviais bendrausite virtualiai jums palankiu laiku ir iš anksto suderintu grafiku;
  • Jums nereikės gamintis realaus stendo, bukletų, lankstinukų, reklaminės atributikos – virtualų stendą ir reprezentacinę atributiką sukursite keliais mygtukų paspaudimais;
  • Mes pasirūpinsime lankytojų srautu ir jūsų įmonės reklama.
Virtualaus stendo funkcijos:

Stendo dizainas (fonas, stalas, asmuo, ekranas, plakatų stendas)  paruošiamas keliais mygtukų paspaudimais iš įvairių paruoštų variantų. Užtruksite kelias minutes.

Profilis – tekstinis, vaizdinis ir/arba video įmonės prisistatymas, pradedant kontaktine informacija, logotipu,  nuorodomis ir baigiant įvaizdine įmonės informacija.

Darbo pasiūlymai – įmonės aktyvūs darbo pasiūlymai. Galite įrašyti skelbimus į stendą arba nukreipti mugės lankytojus į visus jūsų darbo pasiūlymus esančius jūsų tinklapyje arba cvonline.lt tinklapyje.

Patirtis (darbuotojų) – įmonės darbuotojai pasakoja apie darbą įmonėje. Juk Jūsų įmonės darbuotojai yra tikrieji jūsų įmonės ambasadoriai. Ir kas, jei ne jie, geriausiai gali papasakoti apie darbo ir karjeros galimybes jūsų įmonėje. Video arba tekstinė informacija.

Pokalbiai (messenger principu)- su mugės lankytojais bendraukite jums patogiu metu, pagal iš anksto paruoštą grafiką. Mes iš anksto reklamuosime jūsų planuojamus pokalbius su lankytojais. Pokalbių temos turėtų būti susiję su darbo ir karjeros galimybėmis jūsų įmonėje. Mugės metu, jūs galite turėti tiek kiek norite pokalbių.

Patarimai (ieškantiems darbo) – patarkite mugės lankytojams, kaip turi atrodyti geras CV ar motyvacinis laiškas, atskleiskite pokalbio dėl darbo paslaptis. Mugės lankytojai vertins draugiškus jūsų patarimus.

Galerija (nuotraukos) – nuotraukos iš jūsų įmonės renginių, darbo vietos, aplinkos, stipriai prisidės prie jūsų įmonės įvaizdžio.

Apklausa – mugės lankytojams galite pateikti jums aktualius klausimus apie jūsų įmonę ar paslaugas, apie darbo paieškai naudojamus kanalus ir priemones, apie tai, kas darbuotojus motyvuoja daug ir gerai dirbti ir pan.

Atsisiuntimai – turite kandidatams naudingos informacijos apie įmonę, vykdomas programas? Įkelkite .pdf dokumentus, kuriuos mugės lankytojai galės atsisiųsti, atsispausdinti ir naudoti.

Įmonės socialinė atsakomybė – įkelkite .pdf dokumentus apie jūsų vykdomus socialinės atsakomybės projektus. Mugės lankytojai geriau pažins jūsų įmonę iš jūsų darbų.

Organizacija – norite parodyti, skyriaus, kuriam ieškote darbuotojų struktūrą? Parodykite tai grafiškai.

Video – įvaizdinė jūsų įmonės medžiaga. Video turi būti įkelti į youtube. Jei įkelsite kelis video, jie rotuos vienas paskui kitą ir bus matomi stende esančiame ekrane.

Nuorodos (į jūsų soc. tinklus) –  turite ir norite pareklamuoti savo FB, LinkedIn, Twitter ar Youtube paskyras. Įkelkite nuorodas, stende jos bus pavaizduotos ikonomis.

Reklaminiai stendai (plakatai) –  kurie matomi stende ir, jei įkelsite kelis, rotuos vienas paskui kitą.

Stendo administravimas labai paprastas ir patogus, informacija sukeliama greitai ir lengvai.
Jei neįkelsite medžiagos į kurį nors iš šių punktų, tas/tie punktai nebus rodomas stende.
Domina dalyvavimas Virtualioje karjeros mugėje?
Kreipkitės el.paštu pardavimai@cvonline.lt
Renginio media partneriai:
     Mugės radijas   
Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *