Ieškomas Atostogautojas, atlyginimas -1000 Eur

geriausias darbas

Greičiausiai esate girdėję apie geriausius darbus pasaulyje, kai pavyzdžiui, už pusmetinį dykaduoniavimą Australijos paplūdimyje mokamas šimtatūkstantinis atlyginimas ar pandų auklės darbas, kai už pandų glostymą uždirbama keliasdešimt tūkstančių dolerių per metus.

Tačiau, ne tik Australija ar Kinija gali pasiūlyti geriausius darbus, gegužės mėn. cvonline.lt tinklapyje paskelbtas turbūt geriausias darbo pasiūlymas Lietuvoje. PROFESIONALAUS ATOSTOGAUTOJO ieško viešbučių ir poilsio paslaugų elektroninė parduotuvė www.NoriuNoriuNoriu.lt.

Kodėl šis darbas geriausias Lietuvoje? Jau vien tik pasidalinus su šeima, draugais, kad dirbu ATOSTOGAUTOJU, važiuoju ilsėtis į geriausius Lietuvos viešbučius, bei už tai dar gaunu 1000 EUR atlyginimą, ko gero daugelis atsakys „Kąąąą?! Tai neįmanoma!“ Bet mūsų įmonė sako: „TAIP, tai yra įmanoma!“ Be to, naujas komandos narys pasidalins savo įspūdžiais apie poilsį, kruopščiai atrinks mūsų klientams tik geriausius pasiūlymus! Toks darbas džiugins ne tik patį darbuotoją, bet ir visus noriunoriunoriu.lt klientus, – pasakoja NoriuNoriuNoriu vadovė Diana Šubelko.

Naujas NoriuNoriuNoriu.lt darbuotojas visą mėnesį keliaus po Lietuvos kurortus, apsistodamas prabangiausiuose, populiariausiuose viešbučiuose ir sanatorijose. Konkursą laimėjęs kandidatas viešbučiuose išbandys teikiamas poilsio paslaugas, pramogaus lankytinose vietose, įamžins ir dalinsis savo įspūdžiais bei nuotykiais.

Kiekvieną pirmadienį profesionalus atostogautojas išvyks į skirtingus Lietuvos kurortus: Palangoje jis aplankys 5 žvaigždučių prabangų viešbutį „Vanagupė“, Birštone – „Eglės sanatoriją“ ir „Royal SPA Residence“, Trakuose „Trasalis Trakai resort & SPA”.

Žinoma, visas nakvynes ir pramogas viešbučiuose apmokės įmonė, o už „sunkų“ darbą, išbandyti ir įamžinti patirtus nuotykius, naujojo darbuotojo dar lauks 1000 Eur atlyginimas „į rankas“. Naujasis darbuotojas kelias dienas per mėnesį praleis ir biure, kurias skirs patirtų nuotykių aprašymui ir pristatymui skaitytojams.

Pagrindiniai reikalavimai naujam žmogui tik didelis noras dirbti, fantazija, gera nuotaika, gebėjimas dalintis įspūdžiais raštu ir draugavimas su foto ir video technika!

CV-Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė teigia, kad tik paskelbus šį darbo pasiūlymą, jis iš karto sulaukė didelio kandidatų susidomėjimo. Per kelias valandas skelbimą peržiūrėjo keli tūkstančiai potencialių kandidatų.

Nieko keisto, – sako R.Karavaitienė, – tokie darbo pasiūlymai tikra retenybė ir ne tik Lietuvoje. Reikalavimų nedaug, jie simboliški, darbo pobūdis – tikras malonumas, o atlyginimas lenkia rinkoje esantį atlyginimų vidurkį.

Profesionalų atostogautoją tikimasi atrinkti ir paskelbti jau birželio mėnesio pradžioje.

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

26 komentarų

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

RSS CV-Online – darbo skelbimai