Lietuviai aktyviai šturmuoja svajonių darbo vietą projekte „Profesionalus atostogautojas“, kuriame šiemet dalyvaus konkursą laimėjusi pora. Per nepilną savaitę sulaukta virš šimto paraiškų. Dauguma dalyvių rašydami motyvacinius laiškus pabrėžia savo aktyvumą, komunikabilumą ar pomėgį keliauti, tačiau yra organizatorius nustebinusių aspektų.

Pretendentai dalyvauti – kokie jie?

Dauguma pretendentų – jaunos porelės iki 30 metų, tačiau dėl galimybės pasinerti smagių atostogų sūkurį drąsiai varžosi ir šeimos su vaikais, ir vyresnio amžiaus poros.

Štai, penkiasdešimtmečių sutuoktinių pora pabrėžia, kad yra atsakingi, linksmi, gyvena sveiką, be alkoholio gyvenimą. Teigia, kad vertina kiekvieną akimirką, o svarbiausia, anot jų pačių, gyvena meilėje ir harmonijoje. Ši pora – ne vieninteliai vyresnio amžiaus dalyviai. Vyriausiam pretendentui – jau beveik šešiasdešimt.

Konkurse nepabūgo sudalyvauti ir pora, turinti 8 mėnesių kūdikį, beje, visai argumentuotai pagrindę savo sprendimą.

„Norime šio darbo, nes manome, kad Lietuvos kurortai beveik neturi atostogų pasiūlymų tokioms poroms kaip mes – su kūdikiais. Norėtume pasižiūrėti, kaip mums sektųsi atostogauti – galbūt tektų pakeisti nuomonę, o gal įsitikinti, kad esame teisūs“, – savo laiške svarstė jauni tėvai.

Nors konkursas šiemet skirtas tik poroms, laimę vis tiek bando ir vienišiai. Dažniausiai jie stengiasi įtikinti išskirtine savo patirtimi turizmo sektoriuje ir, jei reikia, pasirengę pasiūlyti porų ar pavienų žmonių, kurie galėtų prisijungti – neva, taip būtų dar įdomiau.

Pretendentai nevengia išsiskirti iš minios

Kai kurie dalyviai bando papirkti šokiruojančiu atvirumu. Štai vienas iš pretendentų prisipažino esąs nepakantus ir arogantiškas.

„Mes labai nepakantūs neprofesionalumui, esu arogantiškas, o draugė – ta, kuri mane stabdo. Todėl atostogų akimirkos būtų ne tik nuobodus filmukas, o išraiškinga istorija“, – rašė pretendentas.

Žinoma, kad konkursas tokiai darbo vietai užimti neapsieina ir be prisiekusių keliautojų.

„Atostogauti – mūsų pašaukimas! Šiuo metu deriname darbą ir atostogas Rytų Azijoje. O kas geriau padėtų grįžus prisitaikyti prie gimtinės, jei ne dar vienos atostogos?“, – klausia pretendentai siunčiantys linkėjimus iš Pietų Korėjos sostinės Seulo.

„Esu dirbusi žurnaliste ir fotografe šiauriausio pasaulio universiteto studentų laikraštyje. Esu parašiusi pasakojimą apie savo kelionę autostopu po Šiaurės Norvegiją“, – dėstė dar viena pretendentė.

Projektą „Profesionalus atostogautojas“ jau antrą kartą rengia viešbučių ir poilsio paslaugų elektroninė parduotuvė NoriuNoriuNoriu.lt ir CVonline.lt.

Nugalėtojai pretendentai šią vasarą galės ne tik nemokamai išbandyti įvairiuose Lietuvos bei Latvijos kurortų viešbučiuose ir sveikatinimo centruose teikiamas paslaugas bei pramogas, bet ir gaus už tai atlyginimą – 1000 eurų (po 500 eurų kiekvienam).

Kaip tapti profesionaliu atostogautoju?

Norinčiai dalyvauti porai tereikia atsiųsti savo nuotrauką ir parašyti motyvacinį laišką bei užsiregistruoti CVonline.lt svetainėje. Tai padaryti galima iki gegužės 10 d., o jau gegužės 11 d. komisija susisieks su į antrąjį etapą patekusiomis poromis, kurios gaus užduotį – sukurti apie save trumpą video filmuką.

Juos vertins komisija ir tinklalapio lankytojai, o gegužės 30 dieną bus paskelbta pora nugalėtoja. Birželio arba liepos mėnesį laimingieji įsimylėjėliai dvi savaites praleis viešbučiuose Lietuvoje ir Latvijoje.

Jiems tereikės pasinerti į pramogų ir malonumų sūkūrį, o visus įspūdžius fiksuos ir skaitytojams bei žiūrovams perduos profesionali projekto komanda.

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *