STUDIJOS 2019 – MOKYMOSI, ŽINIŲ IR KARJEROS PLANAVIMO PARODA!

studijos

Džiaugiamės, kad CV-Online yra parodos STUDIJOS 2019 profesinės evoliucijos partneris ir kviečiame visus CV-Online klientus, ieškančius darbo ir jau dirbančius apsilankyti parodoje vasario 7–9 dienomis, kuri vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.
Šiais metais pagrindinė parodos tema – karjeros planavimas – pristatys daugiau nei 120 renginių: konferencijų, įkvepiančių susitikimų, diskusijų, karjeros ir verslo konsultacijų.

Vieni iš jų – tai CV-Online marketingo vadovės Ritos Karavaitienės seminarai apie darbo rinkos esamą ir būsimą situaciją, papasakos apie tai, kaip tinkamai parengti gyvenimo aprašymą.

Parodoje taip pat išgirsite verslo sėkmės istorijas, pranešimus apie efektyvų pasiruošimą IELTS egzaminui, ypač aktualu tiems, kurie siekia tobulinti anglų kalbos žinias, bei begalę kitų informatyvių pranešimų.

Parodoje kasmet susiburia gausus skaičius jaunuolių, kurie ieško atsakymų į jiems rūpimus klausimus, tačiau pačias naujausias tendencijas karjeros srityje pristatanti paroda pritraukia ir didelį skaičių darbdavių bei karjeros tobulinimu susidomėjusių asmenų.

Visus kviečiame apsilankyti STUDIJOS 2019, keistis kontaktais, domėtis karjeros planavimu bei susipažinti su jaunąja augančia karta – būsimais specialistais!

Daugiau informacijos apie parodą ir renginių programą rasite čia: www.litexpo.lt

https://www.litexpo.lt/lt/parodos/studijos-2019

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *