TOP Darbdaviai 2019 – Coca-Cola HBC Lietuva

Coca-Cola HBC Lietuva

Pristatome dar vieną 2019 metų TOP 50 Darbdavį – Coca-Cola HBC Lietuva, UAB

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Kaip gamybos ir pardavimo įmonė mes daugiausia darbuotojų ieškome būtent šiose srityse, tačiau taip pat turime ir finansų, rinkodaros, personalo skyrius bei kitas funkcijas. Kiekviena pozicija turi specifinius reikalavimus, susijusius su patirtimi ir techniniais įgūdžiais, tačiau mums svarbiausia „ypatingi ingredientai“: aistra tam, ką darai, požiūris į asmeninį augimą, iniciatyvumas, gebėjimas pasiekti aukščiausių rezultatų, pasirengimas spręsti sudėtingas situacijas. Tai mums yra kriterijai vertinant talentą. Šios savybės svarbios tiek vadovams, tiek ekspertams, tiek praktikantams ir „RISE management trainee“ programos stažuotojams.  

top darbdaviai

Kokiuose miestuose / vietovėse siūlote darbą?

Lietuvoje siūlome darbą Vilniuje, Kaune, Varėnoje, Klaipėdoje, Alytuje bei Panevėžyje.

Ar priimate praktikantus? Kokių sričių praktikantų ieškosite

Taip, mes esame labai suinteresuoti priimti praktikantus visoms funkcijoms, atsižvelgiant į poreikius. Konkretaus metų laiko, kai pradedame praktikantų programas, neturime. Praktikantai gali prisijungti visus metus. Esame lankstūs. Praktikantai turi galimybę tapti nuolatiniais mūsų darbuotojais, tai priklauso nuo jų progreso ir realių verslo poreikių. Jie taip pat gali keisti departamentus ir verslo sritis, taip išmėginant save skirtingose funkcijose. Mes ieškome jaunų talentų – ir „RISE management trainee“ programos stažuotojų, ir praktikantų – dalyvaudami skirtinguose studentų forumuose, kviesdami dalyvauti „Brand Opener“ konkurse.

Ar šiais metais ieškosite pagalbinių, sezoninių darbuotojų trumpalaikiams darbams?

Tikrai taip. Mes ieškome sezoninių darbuotojų, daugiausia Varėnos vandens gamyklai pavasarį ir vasarą, kai ruošiamės sezono įkarščiui. Mes taip pat suprantame jaunų žmonių poreikį atlikti praktiką studijų atostogų metu. Esame atviri įdarbinti juos ir parodyti savo kasdienį greitai vartojamų produktų industrijos (angl. FMCG) gyvenimą.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Esame atviri žmonėms, neturintiems patirties, tačiau mums itin svarbu, kad jie turėtų aistrą mokytis ir augti, mėgtų eksperimentuoti.

 „RISE management trainee“ programa būtų puikus mūsų ugdymo programos pavyzdys. Į šią programą kviečiame kandidatuoti universitetų absolventus. Dvejus metus trunkančia ugdymo programa siekiame išugdyti visapusiškus ateities lyderius.

Kiekvienas prisijungęs prie mūsų komandos yra skatinamas tobulėti tiek sprendžiant kasdienes situacijas, tiek pasitelkiant ugdymo resursus, kurių siūlome iš tiesų nemažai – nuo e-mokymų iki mentorystės ir koučingo.

Ar jūsų įmonėje vyksta atvirų durų / karjeros dienos? Kada?

Šį pavasarį kviesime studentus dalyvauti mūsų „Brand opener“ konkurse, kuris suteiks galimybę talentams susipažinti su mūsų įmone ir verslu. Be to, aktyviai bendradarbiaujame su universitetais, pavyzdžiui ISM, ir tokiomis studentų organizacijomis kaip AIESEC, siekdami suteikti studentams galimybę pažvelgti į mūsų verslo realijas bei pasidalinti naujausiomis tendencijomis ir patirtimi.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Svarbiausia mums yra būsimo darbuotojo motyvacija daryti didelius darbus ir kurti istoriją kartu su mumis. „Coca-Cola HBC“ nustato rinkos tendencijas daugelyje sričių, todėl ieškome atvirų ir drąsių žmonių, kurie galėtų duoti toną rinkai. Žmonių, kurie turi į augimą orientuotą mąstyseną, yra atviri tarptautinei karjerai. Kaip „Coca-Cola HBC“ grupė, vystanti veiklą 28 šalyse, mes ją galime pasiūlyti. Mums reikia žmonių, pasirengusių įgyti naujos patirties, autentiškų, brandžių, tokių, kurie mėgaujasi greitu tempu bei kompleksiškumu.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Didžiuojamės būdami viena didelė “Coca-Cola” šeima. Mūsų “slapti ingridientai” iš tiesų yra mūsų darbuotojai, kurie įgyvendina organizacijos “Coca-Cola HBC” viziją mūsų klientams būti gėrimų tiekimo partneriu 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Turime ambicingus tikslus ir veikiame dinamiškame verslo segmente , tad nuobodžiauti neteks. Kaip vieną didžiausių mūsų naudų darbuotojams matome galimybę tobulėti, įgyvendinti savo karjeros tikslus. Tam skiriame daug dėmesio ir resursų visos grupės mąstu. Savo kultūrą grindžiame pasitikėjimu ir pagarba kiekvienam – tiek kiekvienam darbuotojui, tiek kiekvienam klientui. Taip pat rūpinamės savo darbuotojais tiek jų darbo, tiek poilsio metu ir tai atsispindi mūsų konkurencingame darbuotojų naudų pakete.

Naujausi Coca-Cola HBC Lietuva, UAB darbo pasiūlymai.

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *