TOP Darbdaviai 2019 -Ignitis Grupė

Ignitis

Sausio mėnesį portalas CVOnline.lt skelbė 2019-ųjų metų TOP Darbdavius – įmones, sulaukusias didžiausio kandidatų dėmesio praėjusiais metais. Kviečiame susipažinti su TOP Darbdaviu Ignitis Grupe.

ignitis

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Mūsų Grupės įmonių veiklos spektras yra itin platus, todėl sau aktualių darbo pasiūlymų gali rasti įvairiose srityse darbinę patirtį sukaupę specialistai. Šiuo metu jaučiame didelį naujų IT srities darbuotojų, ypatingai programuotojų, poreikį.

Be to, šiais metais veiklą pradės vykdyti Vilniaus Kogeneracinė jėgainė. Jos darbuotojų komandą jau pradėjome formuoti ir šįmet toliau intensyviai tęsime šį procesą.

Mums yra itin svarbu, kad būsimi darbuotojai būtų atsakingi, norintys nuolatos tobulėti ir augti kartu su organizacija.

Kokiuose miestuose / vietovėse siūlote darbą?

Mūsų grupės įmonės kviečia specialistus prisijungti prie savo komandų visoje Lietuvoje. Vis dėlto didžiausias darbuotojų poreikis išlieka Vilniuje, Kaune ir Elektrėnuose.

Ar priimate praktikantus?

Esame sukaupę ilgametę praktikantų įdarbinimo patirtį, o  jau šių metų birželį mūsų įmonėje startuos nauja vasaros praktikos programa. Pasiūlymus atlikti praktiką skelbiame nuolat, o su jais galima susipažinti mūsų internetiniame puslapyje.

Praktika – tai puikus būdas susipažinti su mūsų grupės veikla iš vidaus. Jos metu siūlome įgyti patirties pasirinktoje srityje ir galimybę nuodugniai susipažinti su organizacija ir joje vykstančiomis veiklomis. Be to, turime subūrę puikių profesionalų komandą, kuri noriai dalijasi savo žiniomis su jaunaisiais specialistais.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties?

Specialios mokymų programos neturime, tačiau, kaip jau minėjome anksčiau, esame subūrę profesionalių darbuotojų komandą, kuri su naujais mažesnę patirtį turinčiais kolegomis dalijasi sukauptomis žiniomis.

Taip pat norime pažymėti, kad „Ignitis grupės“ įmonėse egzistuoja įvairūs kompetencijų ugdymo būdai – nuo praktikos ar stažuočių galimybių iki pradedančiojo specialisto pozicijos.

Ar jūsų įmonėje vyksta atvirų durų dienos?

Nors tradicinio Karjeros dienų renginio ir neturime, tačiau kartais potencialius darbuotojus, susidomėjimą karjera „Ignitis grupės“ įmonėse išreiškusius asmenis, kviečiame į specialius atvirų durų renginius, vykstančius kurioje nors mūsų Grupės įmonėje.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Vienas svarbiausių dalykų, kurį įvertiname ieškodami naujojo kolegos – potencialaus darbuotojo atitikimas mūsų organizacijos kultūrai, deklaruojamos žmogaus vertybės ir elgsena. Visa tai įvertina atrankose dalyvaujantys vadovai, kurie kandidatą supažindina su savo komanda, darbo pobūdžiu ir konkrečioms būsimomis užduotis, kurios lauktų naujojo darbuotojo.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Darbo rinkoje esame unikalūs savo veiklos sritimi: kiekvieno iš mūsų darbas yra susijęs su energetikos transformacija. Tiems žmonėms, kuriems yra įdomus energetikos sektorius ir galimybė savo kasdienėje veiklos prisidėti prie ateities energetikos kūrimo ir įvairių su tuo susijusių projektų įgyvendinimo, neabejotinai galime pasiūlyti įdomius profesinius iššūkius.

Mūsų grupės vertybės – atsakomybė, partnerystė, atvirumas ir tobulėjimas. Tikime, kad sėkmingas grupės įmonių, komandų ir kolegų bendravimas ir bendradarbiavimas – raktas ne tik į puikius darbo rezultatus, bet ir į gerą darbo atmosferą kiekvienam iš mūsų.

Darbuotojams siūlome aktyviai įsitraukti į kasdienę veiklą ir prisidėti prie nuolatinės grupės transformacijos ir tobulėjimo: kurti ir burti komandas, atrasti naujas ir tobulinti senas kompetencijas bei rinktis vis naujus iššūkius.

Be visa to, džiaugiamės galėdami pasiūlyti darbuotojams lanksčias darbo sąlygas bei papildomų naudų paketus.

Lietuvos darbo rinkoje „Ignitis grupės“ įmonės neabejotinai yra išskirtinės ir jose galima sukaupti unikalią profesinę patirtį, kurios neįgysi niekur kitur mūsų šalyje. Čia realizuoti savo talentus gali įvairių sričių specialistai – nuo inžinierių iki IT specialistų, ir nuo projektų vadovų iki dispečerių ir analitikų.

„Ignitis grupė“ šiuo metu vykdo didžiausius ir ypatingą svarbą turinčius energetikos projektus Lietuvoje – vysto Vilniaus ir Kauno kogeneracines jėgaines, taip pat stato vieną didžiausių vėjo parkų kaimyninėje Lenkijoje. Kiekvienais metais mūsų grupė vis labiau įsitvirtina ir tarptautinėse rinkose, o veiklos plėtra už Lietuvos ribų yra įtvirtina kaip vienas iš bendrovės strateginių tikslų.

Maža to, 2019 m. pabaigoje tapome pirmąja bendrove tarp Baltijos šalių ir Lenkijos, kuri  įsipareigojo iki 2050 metų iki nulio sumažinti grynąjį išmetamų anglies dvideginio dujų (CO2) kiekį.

Šiandien energetika yra išmani, moderni ir sparčiai besikeičianti, o milžiniškas dėmesys inovacijoms ir naujausioms technologijoms yra neatsiejama grupės DNR dalis. Todėl prie mūsų komandos kviečiame prisijunti visus, norinčius tapti energetikos ateities kūrėjais ir savininkais!

Kandidatuokite į Ignitis Grupės siūlomas darbo pozicijas.

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *