Energetiškai sumanų pasaulį kurianti Ignitis grupė – TOP Darbdavys ’20

ignitis grupė

Ignitis grupė“ 2020 metų TOP Darbdavių sąraše užima 3-ią vietą. Ši įmonė kasmet sulaukia didelio ieškančiųjų darbo dėmesio. Kaip įmonių grupė save pozicionuoja, kokių darbuotojų ieškos šiemet ir kokius jiems kelia reikalavimus, pasakoja „Ignitis grupės“ žmonių ir kultūros departamento vadovė Renata Augustaitienė.

Lietuvos darbo rinkoje „Ignitis grupės“ įmonės neabejotinai yra išskirtinės ir jose galima sukaupti unikalią profesinę patirtį, kurios neįgysi niekur kitur mūsų šalyje. Čia realizuoti savo talentus gali įvairių sričių specialistai – nuo inžinierių iki IT specialistų,  nuo projektų vadovų iki dispečerių ir analitikų.

Esame tarptautinė kompanija, kurioje dirba apie 3700 žmonių. „Ignitis grupės“ įmonių veiklos spektras yra itin platus, todėl sau aktualių darbo pasiūlymų gali rasti įvairiose srityse darbinę patirtį sukaupę specialistai. Šiuo metu jaučiame didelį naujų informacinių technologijų srities darbuotojų, ypatingai programuotojų, poreikį. Per šiuos metu planuojame įsidarbinti net apie pusę šimto darbuotojų šioje srityje.

Mūsų grupės įmonės kviečia specialistus prisijungti prie savo komandų visoje Lietuvoje. Vis dėlto didžiausias darbuotojų poreikis išlieka Vilniuje, Kaune ir Elektrėnuose.

Ignitis grupės darbo pasiūlymai

Tapk mūsų kolega: www.ignitisgrupe.lt/karjera

Nuotolinis darbas tapo mūsų kasdienybės dalimi. Darbuotojai turi galimybę (jei leidžia jų darbo funkcijos) pasirinkti darbą nuotoliniu būdu. Šią praktiką turėjome jau prieš įvedant karantiną, ją tęsime ir jam pasibaigus.

#SmartStart stažuočių programa

Esame sukaupę ilgametę praktikantų įdarbinimo patirtį. Grupėje veikia praktikų ir stažuočių programa #SmartStart. Ji yra organizuojama du kartus per metus ir startuoja vasario ir birželio mėnesiais. Visus praktikos ir stažuočių pasiūlymus galima rasti mūsų internetiniame puslapyje.

Praktikos orientuotos į studijuojančius arba ketinančius studijuoji jaunuolius. Praktiką atliekantys studentai turi galimybę išbandyti dominančią specialybę, susipažinti su sumanią energiją kuriančiais žmonėmis, jų iššūkiais, mūsų organizacija, jos veikla ir kultūra.

Stažuotė orientuota į jaunuolius, kurie yra paskutinio kurso studentai arba tik baigę studijas. Stažuotė – tai apmokamas darbas, kurios metu susipažįstama su organizacijos kultūra ir konkrečia veiklos sritimi. Prisijungus prie mūsų, stažuotės metu tobulinami įgūdžiai, susipažįstama su naująja energetika bei praktiškai prisidedama prie ateities energetikos kūrimo. Programos dalyviai, prisijungdami prie skirtingų komandų, gali įgauti įvairių įgūdžių. Įmonės profesijų įvairovė leidžia dalintis profesinėmis žiniomis inžinerijos, pardavimų, klientų aptarnavimo, teisės, žmogiškųjų išteklių, informacinių technologijų, finansų, komunikacijos ir daugelyje kitų sričių.

Organizacijos lūkestis –  kad, atlikęs praktiką ar stažuotę dalyvis liktų dirbti. Kiekvienas atvejis yra svarstomas individualiai, žinoma, galimybė pakviesti likti dirbti grupėje priklauso nuo keleto aplinkybių. 2020 metais iš 26 dalyvių dirbti liko 9 žmonės.

Tiek praktika, ties stažuotė – puikus būdas susipažinti su mūsų grupe iš vidaus: ir su pačia organizacija, ir su joje vykstančiomis veiklomis. Be to, turime subūrę puikių profesionalų komandą, kuri noriai dalijasi savo žiniomis su jaunaisiais specialistais.

Patirtimi dalinasi profesionalių darbuotojų komanda

Specialios mokymų programos neturime, tačiau esame subūrę profesionalių darbuotojų komandą, kuri su naujais, mažesnę patirtį turinčiais kolegomis dalijasi sukauptomis žiniomis. Taip pat turime įvairių vidinių mokymų programų, specialistus apmokome, padedame jiems įgyti reikiamus sertifikatus.

Taip pat norime pažymėti, kad „Ignitis grupė“ įmonėse egzistuoja įvairūs kompetencijų ugdymo būdai – nuo praktikos ar stažuočių galimybių iki pradedančiojo specialisto pozicijos.

Pamišę dėl technologijų ir inovacijų

Mums yra itin svarbu, kad būsimi darbuotojai būtų atsakingi, norintys nuolatos tobulėti ir augti kartu su organizacija. Vienas svarbiausių dalykų, kurį įvertiname ieškodami naujojo kolegos – potencialaus darbuotojo atitikimas mūsų organizacijos kultūrai, jo deklaruojamos vertybės ir elgsena. Visa tai įvertina atrankose dalyvaujantys vadovai, kurie kandidatą supažindina su savo komanda, darbo pobūdžiu ir konkrečioms būsimomis užduotis, kurios lauktų naujame darbe.

Esame skirtingi – atsakingi už valstybės energetinį stabilumą ir kartu veržlūs, atsidavę klientams, pamišę dėl technologijų, inovacijų ir efektyvumo. Savo įvairumu, patirtimis, kompetencijomis, žiniomis dalinamės taip kurdami vertę Lietuvai. Matome prasmę savo darbe, kurdami ateities energetiką, darydami ją lengvą, nematomą ir žalią. Jei tokį save mato ir kandidatas į darbuotojus, mes jo labai laukiame!

Energetikos transformacijos kūrėjai

Darbo rinkoje esame unikalūs savo veiklos sritimi – kiekvieno iš mūsų darbas yra susijęs su energetikos transformacija. Tiems žmonėms, kuriems yra įdomus energetikos sektorius ir galimybė savo kasdienėje veiklos prisidėti prie energetiškai sumanaus pasaulio kūrimo bei įvairių su tuo susijusių projektų įgyvendinimo, neabejotinai galime pasiūlyti įdomius profesinius iššūkius.

Mūsų grupės vertybės – atsakomybė, partnerystė, atvirumas ir tobulėjimas. Tikime, kad sėkmingas grupės įmonių, komandų ir kolegų bendravimas ir bendradarbiavimas – raktas ne tik į puikius darbo rezultatus, bet ir į gerą darbo atmosferą kiekvienam iš mūsų.

Darbuotojams siūlome aktyviai įsitraukti į kasdienę veiklą ir prisidėti prie nuolatinės grupės transformacijos ir tobulėjimo: kurti ir burti komandas, atrasti naujas ir tobulinti senas kompetencijas bei rinktis vis naujus iššūkius.

Be visa to, džiaugiamės galėdami pasiūlyti darbuotojams lanksčias darbo sąlygas bei papildomų naudų paketus.

Šiandien energetika yra išmani, moderni ir sparčiai besikeičianti, o milžiniškas dėmesys inovacijoms ir naujausioms technologijoms yra neatsiejama grupės dalis. Todėl prie mūsų komandos kviečiame prisijungti visus, norinčius energetiškai sumanų pasaulį kurti drauge!

Kreiptis dėl darbo

Dalintis su kitais