TOP DARBDAVIAI: nauja rinkimų tvarka

top darbdaviai 2019

Nuo 2019 TOP Darbdaviai bus renkami pagal naują tvarką. CV-Online organizuojamų TOP Darbdavio rinkimų tvarka per 10 metų buvo koreguojama vos kelis kartus. Pirmuosius TOP darbdavius rinko vien tik jaunimas (iki 27 metų), jie internetinės apklausos metu atidavė savo balsą už juos labiausiai dominančias įmones 18-oje kategorijų (pagal įmonių veiklos sritį).

Nuo to laiko buvo mažinamas kategorijų kiekis, keičiami kriterijai, pagal kuriuos atrenkamos įmonės į balsavimo sąrašus, į balsavimą įsitraukė įvairių amžiaus grupių respondentai ir pan.

Kiekvienas pokytis buvo daromas siekiant gauti kuo objektyvesnius įmonių įvertinimus.

Renkant 2018 metų TOP darbdavius buvo įvesta dar viena naujovė, kai respondentai 5 kategorijose (pagal įmonių veiklos sritis) galėjo vertinti po 1 iš pateiktų 10 įmonių, kurios 2018 metų bėgyje tinklalapyje www.cvonline.lt sulaukė didžiausio lankytojų dėmesio. Šis pokytis leido tiksliau įvertinti įmones, buvo naudojami ne tik momentiniai balsavimo rezultatai, bet ir metų bėgyje įmonių sukauptas įdirbis –matomums, žinomumas ir populiarumas ieškančiųjų darbo tarpe.

Įvedus šį pakeitimą, gerokai pasikeitė TOP darbdavių trejetukai kategorijose, buvo įvertintos metų bėgyje didelio ieškančiųjų darbo dėmesio sulaukusios įmonės.

Nauja TOP Darbdaviai rinkimų tvarka

Tai paskatino žengti dar vieną žingsnį – atsisakyti tradicinio įmonių sąrašų pagal kategorijas sudarymo ir internetinio balsavimo, nes jis tik iš dalies atspindėjo įmonių populiarumą rinkoje.

Šis pokytis įneš dar daugiau skaidrumo TOP darbdavio rinkimuose. TOP darbdavių neskirstysime pagal jų veiklos sritis, nepasikliausime momentiniu balsavimu, fiksuosime tik metinius įmonės paskyros ir darbo skelbimų peržiūrų rezultatus.

Kiekvieną mėnesį CV-Online paslaugomis naudojasi apie 1000 įmonių. Visos jos nusipelnė būti pastebėtos ir, žinoma, įvertintos. 2019 metų TOP Darbdaviais bus paskelbta 50 įmonių, metų bėgyje (2019 sausio 1d.-gruodžio 31d.) cvonline.lt tinklapyje sulaukusių daugiausiai kandidatų dėmesio.

Kaip bus nustatomi TOP Darbdaviai?

Kiekvieną mėnesį cvonline.lt publikuojami darbo pasiūlymai sulaukia vidutiniškai 2,5 milijono peržiūrų. Kiek kartų bus peržiūrėtas konkretus skelbimas priklauso nuo daugybės faktorių: įmonės žinomumo, reputacijos, siūlomo atlyginimo, vietovės, kurioje siūlomas darbas, tačiau susumavus metines įmonės paskyros ir darbo skelbimų peržiūras, visuomet išryškėja akivaizdūs lyderiai – įmonės, kurios metų bėgyje įdėjo nemažai pastangų, norėdamos pritraukti tikslinių kandidatų dėmesį.

Todėl ieškančiųjų darbo įmonėms parodytas dėmesys ir bus pagrindinis kriterijus, pagal kurį bus nustatyti ir paskelbti TOP darbdaviai.

Kadangi įmonių neskirstysime pagal veiklos sritis, todėl TOP Darbdaviai gaus bendrinį „TOP Darbdavio“ elektroninį ženkliuką, kuriame bus nurodyta tokia informacija: TOP Darbdavys, patvirtina CV-Online. Šį ženkliuką įmonė galės naudoti vidinėje ir išorinėje komunikacijoje, kaip įrodymą, kad x metais ieškantys darbo, rinkdamiesi darbą/darbdavį, šiai įmonei teikė pirmenybę.

TOP 50 Darbdaviai skelbiami sausio mėnesį.

Top Darbdaviai 2019
Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *