TOP Darbdaviai 2019 – Girteka Logistics

girteka logistics

Pristatome CVOnline.lt 2019-ųjų metų TOP Darbdavį – Girteka Logistics.

Ar ir kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Mūsų bendrovė yra viena pirmaujančių transporto ir logistikos kompanijų Europoje – pas mus dirba beveik 18.000 žmonių, ir nuolat augame. 2019 metais priėmėme 985 naujus kolegas, šiais metais nesustojame ir planuojame 25% augimą ir į komandą kviečiame įvairiausių specializacijų žmones – ypač pardavimų, transporto, finansų, kokybės, žmogiškųjų resursų specialistus. Svarbu ne tik jų išsilavinimas ar kompetencijos, bet ir tai, kad jų vertybės ir elgsenos atitiktų tas, kurias puoselėjame „Girteka Logistics“. Ieškome energingų, lengvai bendraujančių, komandiškų, organizuotų žmonių, kurie atviri naujoms patirtims ir stiprūs charakteriu, puoselėja šeimininkišką požiūrį į savo projektus ir tikslingai siekia rezultatų.

Kokiuose miestuose siūlote darbą?

Lietuvoje turime biurus dviejuose miestuose:  Vilniuje ir Šiauliuose. Vilniuje yra mūsų pagrindinė būstinė, kurioje dirba apie 1000 darbuotojų. Be to, turime dar 3 papildomus biuro padalinius ir sandėlių Vilniaus mieste. Šiauliuose įsikūrusi mūsų transporto bazė, čia veikia vairuotojų mokymų centras, dirba transporto ir krovinių srautais besirūpinantys skyriai bei didžiulis vilkikų priežiūros ir aptarnavimo centras, kuriame atliekami visi remonto ir restauravimo darbai.

Kokios yra praktikos galimybės Jūsų įmonėje?

Praktikantai pas mus gali dirbti beveik visose veiklos srityse. Dažniausiai praktiką suteikiame tiems, kurių norima specializacija – transporto, pardavimų, teisės ir kokybės. Labiausiai motyvuotus ir įsitraukusius praktikantus pakviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir jau turime ne vieną įsidarbinusių praktikantų karjeros sėkmės istoriją.

Ar šiais metais ieškosite pagalbinių, sezoninių darbuotojų trumpalaikiams darbams?

Turime sandėlių tinklą, kuriam nuolat ieškome pagalbinių darbuotojų.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Taip, turime pozicijų darbuotojams, neturintiems darbo patirties, tai yra ką tik studijas baigusiems studentams arba specialistams, kurie nori persikvalifikuoti. Jei žmogus turi norą ir gebėjimą mokytis, siūlome transporto vadybininkų ir komercijos asistentų, krovinių kontrolės specialistų ir kitas pareigas. Esame sukūrę vidines mokymų programas naujiems specialistams: transporto ir komercijos vadybininkams, ekspedicijos vadybininkams bei reisų koordinatoriams.

Šiuo metu turime atvirų krovinių kontrolės specialistų pozicijų, į kurias planuojame priimti darbuotojus, neturinčius arba turinčius minimalią darbo patirtį. 

Ar „Girteka Logistics“ vyksta atvirų durų dienos? Kada?

Atvirų durų dienos „Girteka Logistics“ įmonėje jau tapo kasmetine tradicija. Mūsų aplankyti atvyksta vis daugiau žmonių: nuo ką tik studijas baigusių studentų iki savo srities profesionalų, kurie ieško naujų karjeros galimybių. Čia jie iš arčiau susipažino su mūsų įmonės veiklos sritimis, kalbėjosi su mūsų darbuotojais per ekskursiją po mūsų būstinę. 2019 metais svečiai renginio metu turėjo galimybę išbandyti savo jėgas darbo pokalbiuose su mūsų HR specialistais ir kandidatuoti į realias darbo pozicijas.

Šiais metais gegužės 23 d. ir vėl plačiai atversime duris motyvuotiems žmonėms. Be ekskursijos po įmonės biurą ir veiklų pristatymo bus galimybė rezervuoti pokalbį su mūsų darbuotojais ir užduoti jiems klausimus iš rūpimos veiklos srities. Taip pat tęsime tradiciją ir organizuosime darbo pokalbius renginio metu.  

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Renkantis darbuotoją mums svarbu profesinių ir asmeninių kompetencijų derinys. Atrankos procese svarbu, jog žmogus atitiktų mūsų įmonės vertybes. Vertiname norą tobulėti savo veiklos srityse, savybę drąsiai priimti naujoves ir prisitaikyti dinamiškoje darbo aplinkoje. Mūsų klientai yra didžiausi ir žinomiausi pasaulyje prekės ženklai, todėl darbuotojai turi būti pasiruošę ieškoti geriausių sprendimų augantiems mūsų klientų lūkesčiams. Taip pat turime išskirti ir įvairių užsienio kalbų mokėjimo svarbą: anglų, vokiečių, rusų, lenkų ir t.t.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent „Girteka Logistics“ ?

Esame aktyvi, ambicinga ir tikslo siekianti komanda, kuri išaugino verslą nuo 1 vilkiko iki lyderiaujančios transporto ir logistikos kompanijos Europoje. Mes gyvename tarptautinėje aplinkoje, dirbame su pasaulyje žinomiausiomis kompanijomis. Nuolat investuojame į pažangias informacines technologijas, kurios mums padeda užtikrinti rinkos lyderio pozicija. Dirbdami tokioje dinamiškoje aplinkoje turime plačias profesines galimybes išbandyti save įvairiose srityse. Mūsų įmonė siūlo plačias karjeros galimybes, net 77% šiuo metu įmonėje dirbančių vadovų išaugo įmonės viduje. Nuolat investuojame į darbuotojų ugdymą, siūlome vidines mokymų programas, kompetencijas stipriname ir pasitelkdami ir išorinius partnerius.

Peržiūrėkite Girteka Logistics darbo pasiūlymus.

Dalintis su kitais