Svajonių darbui ieškoma atostogautojų porelė

projektas

Didelio susidomėjimo praeitais metais sulaukęs „Profesionalaus atostogautojo“ projektas šiemet sugrįžta atsinaujinęs. Dabar svajonių darbu galės mėgautis du poilsiautojai, nes dalyvauti konkurse kviečiamos poros.

Kaip ir praėjusiais metais bus rengiama atranka, o nugalėtojai galės ne tik nemokamai išbandyti įvairiuose Lietuvos bei Latvijos kurortų viešbučiuose ir sveikatinimo centruose teikiamas paslaugas bei pramogas, bet ir gaus už tai atlyginimą – 1000 eurų (po 500 eurų kiekvienam).

„Tikimės, kad porai dalyvauti šiame projekte bus dar smagiau, nei vienam. Dviese bus įmanoma daugiau išbandyti, patirti ir perteikti žiūrovams bei skaitytojams daugiau emocijų bei vertinimų. Tai bus ypatingas nuotykis, kurį projekte dalyvavusi pora prisimins visą gyvenimą kaip išskirtinį įvykį“, – sakė konkursą organizuojančios viešbučių ir poilsio paslaugų el. parduotuvės Noriunoriunoriu.lt rinkodaros vadovas Augustinas Zinevičius.

Dalyvavimo projekte sąlygos

„Pernai metais projektas sulaukė tikrai didelio susidomėjimo – darbo skelbimas buvo peržiūrėtas 50 000 kartų, gavome 600 CV paraiškų. Šiemet kviečiame dalyvauti poras, todėl tikimės dar didesnio susidomėjimo“, – sakė internetinės personalo atrankos kompanijos CV-Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė.

Norinčiai dalyvauti porai tereikia atsiųsti savo nuotrauką ir parašyti motyvacinį laišką bei užsiregistruoti CVonline.lt svetainėje. Tai padaryti galima nuo balandžio 26 iki gegužės 10 d., o jau gegužės 11 d. komisija susisieks su į antrąjį etapą patekusiomis poromis, kurios gaus užduotį – sukurti apie save trumpą video filmuką.

Juos vertins komisija ir tinklalapio lankytojai, o gegužės 30 dieną bus paskelbta pora nugalėtoja. Birželio arba liepos mėnesį laimingieji įsimylėjėliai dvi savaites praleis viešbučiuose Lietuvoje ir Latvijoje.

Jiems tereikės pasinerti į pramogų ir malonumų sūkūrį, o visus įspūdžius fiksuos ir skaitytojams bei žiūrovams perduos profesionali projekto komanda.

„Laiko pabūti dviese, išbandyti įvairias paslaugas ir jas įvertinti turėsite pakankamai. Tačiau reikia žinoti ir tai, kad filmavimai taip pat turi savo ritmą ir reikalavimus, todėl teks prie jų taikytis ir laikytis numatyto tvarkaraščio. Kita vertus, tai neįkainojama patirtis, o kartu ir kūrybiškumo bei improvizacijos reikalaujantis darbas“, – patirtimi dalijosi praeitų metų profesionalus atostogautojas Saulius Kromalcas.

Atiduokite savo balsą už Jums labiausiai patikusią porą

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *