Sparčiai modernėjanti LTG įmonių grupė – TOP Darbdavys ’20

LTG

CV-Online TOP Darbdaviai 2020 pirmoje vietoje – Lietuvos Geležinkeliai, AB. Pirmoje vietoje Lietuvos Geležinkeliai buvo ir 2019 metais. Įmonės atstovai dalinasi 2021 metų personalo planais, bei ko reikia, norint tapti šios didelės įmonės komandos nariu.

LTG įmonių grupėje dirba daugiau nei 9000 darbuotojų, todėl kasmet ieškome įvairių sričių specialistų visoje Lietuvoje. Svarbiausi reikalavimai kandidatams yra kompetencijos, motyvacija, vertybės ir noras tobulėti. Pozicijoms, kurių darbo funkcija tai leidžia, suteikiame galimybę dirbti iš namų.

LTG darbo pasiūlymai

Praktikos galimybės

LTG įmonių grupė priima praktikantus bei labai skatina studentus atlikti praktiką įmonėje. Kadangi esame didelė įmonė ir turime daug sričių, praktika galima įvairiose srityse: transporto logistikos, inžinerijos, vadybos, komunikacijos, žmogiškųjų išteklių ar teisės. Praktikantus priimame ištisus metus, jiems skiriame didelį dėmesį, nes reikalavimus atitinkantiems praktikantams galime pasiūlyti ir nuolatinio darbo vietas.

Mokymai neturintiems reikiamos patirties

Su mokymo įstaigomis turime parengę traukinio mašinistų programą. Pagal poreikį surenkame grupę būsimų darbuotojų, norinčių dirbti traukinio mašinistais, įdarbiname juos ir mokymosi metu mokame jiems darbo užmokestį, apmokame apgyvendinimą, jei darbuotojai atvyksta iš kitų miestų. LTG grupėje yra daug pareigybių, į kurias atėję darbuotojai yra apmokomi darbo vietoje. Priimame reikiamos patirties neturinčius kandidatus, o reikalingas žinias bei įgūdžius jiems suteikiame darbo vietoje.

Svarbiausi aspektai renkantis darbuotoją

Svarbiausia yra žmogaus vertybės, noras ir motyvacija dirbti darbą, į kurį pretenduoja, atsakingumas. Žinoma, reikalingos žinios, kompetencijos bei įgūdžiai, tačiau vertybės ir požiūris į darbą yra svarbiausi aspektai.

Plačios karjeros galimybės

LTG grupė yra sparčiai besikeičianti, modernėjanti ir po truputį tampa tarptautine įmonių grupe. Sparčiai diegiame naujausius personalo valdymo modelius, nuolatos analizuojame darbo rinką ir rūpinamės, kad darbuotojams būtų sudaromos geresnės darbo sąlygos, nepriklausomai nuo to, ar jie dirba biure, ar nuotoliniu būdu. Dėl savo dydžio ir veiklos įvairovės darbuotojams galime pasiūlyti plačias karjeros galimybes, ugdant savo kompetencijas, prisiimant daugiau atsakomybės, dalyvaujant unikaliuose pokyčių projektuose.

Kiekvienam darbuotojui yra keliami metiniai tikslai, suteikiantys aiškią veiklos kryptį. Didžiuojamės tuo, kad kuriame vertę kiekvienam Lietuvos gyventojui, užtikriname kelionių saugumą ir komfortą. Kiekvienas prisidėjęs prie LTG grupės darbuotojas pagrįstai galės didžiuotis, kad buvo dalis didelių ir reikšmingų pokyčių dalimi.

Įlipk į savo karjeros traukinį

 

Dalintis su kitais