Keičiasi įdarbinimo tarpininko prekės ženklas

įdarbinimo tarpininkas cv-online

Tradiciškai įdarbinimo procese dešimtmečiais buvo koncentruotasi į darbuotojų pasirinkimą “iš popieriaus” – daugiau nei 15 metų tai ir buvo simbolizuojama CV-Online logotipe – “plaukiančio” popieriaus lapo motyvas. Šiomis dienomis darbo rinkoje asmeninės savybės tampa itin reikšmingos, išsiskiria tie, kurie darbui pasitelkia širdį ir aistrą, nori ir siekia užsitarnauti vertę visuomenėje ir ekonominėje erdvėje bei įveikti naujus iššūkius. Šis pokytis ir atsispindi atnaujintame CV-Online grupės prekiniame ženkle.

CV-Online internetinė personalo atrankų kompanija visose trijose Baltijos šalyse 2017 rugsėjo 15 d. pristato atnaujintą vizualiąją simboliką. Naujasis Baltijos šalių darbo rinkos lyderio CV-Online logotipas susideda iš dviejų prožektorių šviesos spindulių nukreiptų į sceną, suformuojančių širdies siluetą. Kiekvienoje darbinėje situacijoje visuomet yra dvi pusės – darbdavys (šviesiai mėlynas spindulys) ir darbo ieškantysis (tamsiai mėlynas spindulys). Kiekvienas susitikimas, tame tarpe, ir darbo pokalbiai yra sulyginami su žengimu ant scenos, kur itin ryškios prožektorių šviesos. Kaip išsiskirti? Ką padaryti, kad atkreiptum į save dėmesį? Kaip įvardinti savo stipriąsias savybes? Kaip pasirodyti geriausiu ir pasiruošti svarbiausiam savo gyvenimo pasirodymui?

CV-Online siūlomos paslaugos

CV-Online siūlo platų inovatyvių darbuotojų atrankos/įdarbinimo paslaugų spektrą bei bendradarbiavimo sprendimus darbdaviams ir darbuotojams. CV-Online darbuotojai atvirauja: -Mes mylime savo darbą ir padedame kandidatams bei įmonių vadovams rasti vieni kitus ir palaikyti reikšmingus ir ilgalaikius ryšius. CV-Online tai vieta, kur mūsų patyrę specialistai yra pasiruošę Jums padėti. Esame išdirbę darbuotojų atrankos modelius, pagrįstus įmonių bei kandidatų poreikiais. Darbo rinka nuolat kinta, tad ir darbuotojų atrankos/įdarbinimo procesai kas kartą yra unikalūs, nėra bendrinių taisyklių tinkančių visiems. Darbas tėra viena gyvenimo sudedamoji dalis, tačiau būtent darbo rezultatas praturtina kiekvieno iš mūsų gyvenimą naujomis patirtimis, iššūkiais ir asmeniniais malonumais, tokiais kaip, galimybė pasirinkti geriausią laiko praleidimo su šeima ar draugais būdą.

Dar viena naujojo CV-Online prekinio ženklo simbolika skirta meilei – kūrybingiausiam ir ilgaamžiškiausiam jausmui gyvenime. Dviejų šviesos spindulių kuriamas širdies siluetas atspindi gerovės sau ir savo artimiesiems troškimą. Pasak CV-Online personalo atrankų specialistų -Kiekvienas iš mūsų turi teisę ir laisvę pasirinkti darbą, kuris ugdo ir praturtiną asmenybę bei individualumą. Kiekvienas turime teisę ir galimybes karjeros pokyčiams, įskaitant ir atokvėpio nuo darbo pertraukas. Teigiama personalo atrankos/įdarbinimo proceso tendencija yra ta, kad stipriai fokusuojamasi į kandidato asmenines savybes, bendravimo įgūdžius. Ir tai matyti iš vis dažniau naudojamų kandidato atrankos būdų: video skambučių, susitikimų ir pokalbių simuliacijų.

Pozicijos ir struktūros jau nebėra darbo rinkos esmė – vietoj to, svarbesni darosi žmonės su savo svajonėmis, troškimais, įsitikinimais bei tikslais. “Tai gali būti puiki gyvenimo patirtis”, sako Rain Resmeldt Uusen, CV-Online Estija Marketingo ir Komunikacijos vadovas. “Mes visi turime teisę ir pakankamai laisvės bent jau stengtis dėl savo svajonių. Tuo pačiu metu mes suvokiame savo asmenybės stipriąsias puses, neišnaudotą potencialą ir atpažįstame galimas kliūtis. Personalo projektų vadovai padėdami tinkamiems kandidatams susitikti su tinkamais darbdaviais su iššūkiais susiduria kiekvieną dieną, tačiau geba personalo atrankos procesus įgyvendinti išsaugodami žmogiškąsias vertybes. Mūsų naujasis prekinis ženklas pabrėžia žmogiškąsias teises ir galimybes gyventi pilnavertį darbinį ir asmeninį gyvenimą tuo pačiu metu.”

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *