Visma Lietuva – TOP Darbdavys 2020

visma lietuva

Kiekvienų metų pradžioje CV-Online paskelbia TOP Darbdavius – įmones, kurios praėjusiais metais sulaukė didžiausio ieškančiųjų darbo dėmesio. Susipažinkite su 2020 TOP Darbdaviu- Visma Lietuva.

Kokių darbuotojų ieškosite šiais metais?

Šiais metais ieškosime programuotojų šiose srityse: .NET, PHP, Front-end, Mobile (iOs ir Android), Java, Scala, BI. Taip pat ieškome DevOps inžinierių ir testavimo specialistų.

Įmonės darbo pasiūlymai

Kriterijai, pagal kuriuos atsirenkame darbuotojus, išlieka nepakitę. Svarbiausia – kandidatams turėti patirties atitinkamoje srityje, būti motyvuotiems bei gebėti laisvai komunikuoti anglų kalba. Ieškosime tiek patyrusių, tiek mažiau patyrusių specialistų, todėl darbuotojų paieškos laukas išlieka platus.

Šiuo metu darbuotojų ieškome Vilniaus ir Kauno miestuose, kuriuose turime įrengtus modernius biurus. Žinoma, karantino metu užtikriname galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Kokių sričių praktikantų ieškosite šiais metais?

Praktikas organizuojame kelis kartus per metus skirtingose srityse:  programavimo (.NET, PHP, Java, Front-end), DevOps ir automatinio testavimo. Tai yra puiki galimybė gauti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių.

Tai ne tik puiki galimybė sužinoti apie gerąsias programavimo praktikas, Agile darbo principus, sistemų saugumą ir kt., bet ir puikus šansas prisijungti prie Visma Lietuva komandos. Geriausiai pasirodžiusiems praktikams pateikiamas pasiūlymas likti dirbti.

Neturintiems tinkamo darbo patirties, tačiau turintiems reikiamus pagrindus kviečiame kandidatuoti į organizuojamas praktikos programas. 

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Svarbiausias kriterijus – esamos žinios ir praktiniai įgūdžiai, gerosios programavimo praktikos. Ne ką mažiau svarbus ir noras mokytis bei gilinti turimas žinias. 

Taip pat svarbu gebėjimas dirbti komandoje ir noras prisidėti prie vystomų produktų kūrimo bei anglų kalbos žinios, kadangi visi dirbame tarptautinėse komandose.

Taigi, apibendrinant – kompetencija – vienas svarbiausių kriterijų į kuriuos atsižvelgiame.

Jeigu esi tas, kuriam rūpi komanda ir svarbu nuolat tobulėti ir dirbti su naujausiomis technologijomis, tai Visma Lietuva yra būtent ta vieta, kurios ieškai. Mes siūlome darbą tarptautiniuose projektuose su tarptautine komanda. Tavęs laukia galimybės dalyvauti mokymuose ir konferencijose, turėsi galimybę mokytis norimų technologijų.

Visma Lietuva įmonėje 95% darbuotojų yra IT inžinieriai. Už projektus atsakingi tik techniniai žmonės, o įmonės kultūra remiasi „no-management“ principais – svarbiausius įmonės reikalus sprendžia patys darbuotojai.

Nieko nelauk, susiek su mumis ir įsitikink, kad Visma Lietuva – geriausia įmonė IT inžinieriams dirbti.

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

RSS CV-Online – darbo skelbimai