Vilniaus universiteto Karjeros dienos 2019

Karjeros dienos

Vilniaus universiteto Karjeros dienos – 12-tus metus vykstantis renginys:

  • 10 tūkst. studentų;
  • 50 įmonių;
  • Tiesioginis kontaktas su potencialiu darbuotoju Kontaktų mugėje;
  • Greitieji darbo pokalbiai;
  • Paskaitos ir seminarai apie ateities darbo rinką;

Trys renginių erdvės: Vilniaus Saulėtekio fakultetai, Kauno fakultetas bei Centriniai rūmai suves kartu reikiamos studijų krypties studentus su darbdaviais.


Karjeros kelionė prasideda jau kovo 19-20 d. Vilniuje. Daugiau informacijos: www.vu-kd.lt

Kaip atrodys ateities darbo rinka?

Mes žinome ir įsivaizduojame, kokia darbo rinka yra šiandien. Bet ar esame pasiruošę rasti darbo po 10 metų, ar mūsų aukštosios mokyklos paruoš studentus dinamiškai darbo rinkai? Ar turėtume mokytis specializuotose srityse, ar siekti kuo universalesnio išsilavinimo? Tai yra tie klausimai, į kuriuos atsakymų ieškosime dvyliktą kartą vyksiančiose Vilniaus universiteto Karjeros dienose.

„Moksleiviai įstoja į dabartines studijų programas universitete ir studijas baigia po 4-5 metų. Šiais laikais toks laiko tarpas jau yra reikšmingas ir klausimas, ar mūsų aukštosios mokyklos yra pasiruošusios mokyti studentus pagal ateities darbo rinkos poreikius, o ne dabartinės“, – teigia Vilniaus universiteto Karjeros dienų vadovė Agnė Miklušytė. „Todėl kyla klausimas, ar mes žinome, kokie bus darbo rinkos poreikiai po kelerių metų? Ar netampa darbuotojo universalumas – privalumu? Tad šių metų Karjeros dienose ieškosime atsakymų į šiuos klausimus.“

VU Karjeros dienas atidarys Rolando Vilkončiaus moderuojama diskusija „Ateities darbo rinka – kaip jai pasiruošti?“, kurioje dalyvaus programos „Kurk Lietuvai“ vadovė Agila Barzdienė, žmogiškųjų išteklių specialistė Jurgita Lemešiūtė, advokatas, VU Teisės fakulteto dr. Rimantas Simaitis, žmogiškųjų išteklių specialistas Algirdas Zalatorius. Diskusijos prelegentai – skirtingų sričių specialistai – kalbės apie tai, ar galima prognozuoti darbo rinkos pokyčius ir prie jos lengvai prisitaikyti.

Atidaromoji diskusija vyks Vilniuje, Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) kovo 19 d. 18 val.

Daugiau apie VU Karjeros dienų renginius, Kontaktų mugę ir pilną programą rasite: www.vu-kd.lt

CV-Online – informacinis VU Karjeros dienų partneris

Iki susitikimo VU Karjeros dienose!

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *