Trečius metus iš eilės TOP darbdaviai – Bitė Lietuva, UAB


Vasario 7 dieną profesinės evoliucijos kompanijos „CV-Online“ organizuojamuose TOP darbdavio apdovanojimuose paskelbti TOP Darbdaviai 2018. Trečią kartą iš eilės „TOP OF MIND“  kategorijoje laurus nuskynė Bitė Lietuva, UAB. Dėl TOP Darbdavio vardo šiemet rungėsi rekordinis – daugiau nei 800 įmonių kiekis, o savo balsus atidavė 3,5 tūkstančio darbo rinkos dalyvių.

Tradiciškai, balsuoti už TOP darbdavius buvo galima metų pabaigoje, taip pat tradiciškai TOP darbdaviai buvo apdovanoti netradicinėje aplinkoje – Slidinėjimo akademijoje.

TOP darbdaviai renkami Lietuvos darbo rinkos dalyvių, jiems balsuojant už patikusią įmonę, kurioje dirba arba norėtų dirbti. Apklausos pradžioje balsuojantys įrašė, jų manymu verčiausią TOP Darbdavio vardo įmonę („Top of mind“ kategorija) bei atidavė savo balsą už įmones 5 kategorijose. Atsižvelgiant į darbo rinkos pokyčius, „Verslo paslaugų centro“ kategorija pakeitė iki šiol buvusią „Transporto“ kategoriją.

Apklausos dalyviai vertino gamybos, IT, prekybos, finansų ir verslo paslaugų centrų srities įmones pagal šiuos kriterijus: motyvuojantis atlyginimas ir papildomi priedai; įkvepiantis ir profesionalus valdymas, kolegos (geras mikroklimatas); realios karjeros galimybės; patraukli verslo kultūra (vertybės, tradicijos); populiari įmonė, turinti gerą reputaciją; tarptautinė įmonė.

Kiekvienoje kategorijoje respondentai galėjo vertinti po 1 iš pateiktų 10 įmonių, kurios 2018 metų bėgyje tinklalapyje www.cvonline.lt sulaukė didžiausio lankytojų dėmesio.

„TOP darbdavys 2018“ rinkimų rezultatai atspindi ne tik momentinį įmonių įvertinimą, bet ir visų metų bėgyje įmonių sukauptus rezultatus.

Pasikeitus balsavimo sistemai, TOP darbdavių trejetukai pasikeitė.

„TOP of mind“ kategorijos nugalėtojų trejetuke šiais metais karaliauja telekomunikacijų / elektronikos įmonės. Bitė Lietuva, UAB jau trečią kartą, surinkusi 2620 balų, įsitvirtino aukščiausioje pozicijoje. Antroji vieta atiteko 2018 metais sparčiai augusiai įmonei Teltonika, UAB, surinkusiai 1139 balus, o trečioje vietoje su 887 balais įsitvirtino telekomunikacijų bendrovė TELE2, UAB.

Įnirtinga kova užvirė gamybos srityje, kur pirmojo trejetuko įmonės sulaukė ne tik tvirto balsuojančiųjų palaikymo, bet ir 2018 metų bėgyje mėgavosi ieškančiųjų darbo dėmesiu.

Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB, pernai užėmusi 2-ąją vietą, šiemet įkopė į pirmąją poziciją. Vos per plauką nuo jos atsiliko kategorijos naujokė Coca-Cola HBC Lietuva, UAB, o į trečią vietą drąsiai įžengė Lietuvos darbo rinkos naujokė automobilių elektronikos komponentų gamintoja HELLA Lithuania, UAB.

IT/Telekomunikacijų srityje Tesonet 2018 metų bėgyje iš visų IT įmonių sulaukusi didžiausio ieškančiųjų darbo dėmesio, turėjo nusileisti Adform Lithuania, UAB. Adform įmonė iš pernai užimtos 5 vietos šiemet šovė tiesiai į 1 vietą. Trečią vietą kaip ir pernai užėmė Telia Lietuva, AB.

Prekybos kategorijoje Lidl Lietuva, UAB jau trečius metus pelnytai gali džiaugtis pirmąja vieta. Lidl darbo pasiūlymai metų bėgyje buvo itin populiarūs tarp kandidatų, o TOP darbdavio rinkimų metu ją puikiai įvertino respondentai. Maxima LT, UAB iš 7 vietos pakilo į antrąją, o kategorijos dešimtuko naujokė Kesko Senukai Lithuania, UAB užėmė trečią vietą.

Finansų srities pirmos vietos laimėtojas bankas Swedbank, AB sėkmingai apsigynė pernykštę pirmąją poziciją. Antroje vietoje – „Luminor“, o trečioje vietoje, pakilusi iš 7, įsikūrė Ernst & Young Baltic, UAB.

Verslo paslaugų centrų kategorijoje, su didele persvara nuo konkurentų, pirmąją vietą užėmė Danske Bank A/S Lietuvos filialas. Šios įmonės darbo pasiūlymai 2018 metų bėgyje sulaukė apskritai didžiausio peržiūrų kiekio. Antroje vietoje, sulaukusi svaraus balsuotojų palaikymo, atsidūrė – Western Union Processing Lithuania, UAB, o trečioje vietoje su nedideliu skirtumu nuo Western Union – Nasdaq Vilnius Services, UAB.

TOP DARBDAVIAI 2018:

(Skliausteliuse nurodoma, kokią vietą 2017 metų TOP darbdavio rinkimų atitinkamos kategorijos dešimtuke užėmė įmonė. „N“ reiškia – nauja įmonė kategorijos dešimtuke)               

TOP OF MIND KATEGORIJA

 1. Bitė Lietuva, UAB (1 vieta 2017 metais)
 2. Teltonika, UAB (N, nauja kategorijos dešimtuke)
 3. TELE2, UAB (N)
 4. Kesko Senukai Lithuania, UAB (N)
 5. Telia Lietuva, AB (N)
 6. Avion Express, UAB (N)
 7. KPMG Baltics, UAB (N)
 8. Lidl Lietuva, UAB (2 vieta)
 9. Coca-Cola HBC Lietuva, UAB (N)
 10. Danske Bank A/S Lietuvos filialas (5 vieta)

GAMYBOS KATEGORIJA

 1. Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB (2 vieta 2017 metais)
 2. Coca-Cola HBC Lietuva, UAB (N)
 3. HELLA Lithuania, UAB (N)
 4. Teltonika, UAB (N)
 5. Kauno Grūdai, AB (N)
 6. Švyturys – Utenos Alus, UAB (#6)
 7. Littelfuse LT, UAB (#9)
 8. Deeper, UAB (N)
 9. Kalnapilio – Tauro grupė, UAB (N)
 10. Plungės kooperatinė prekyba, UAB (N)

IT/TELEKOMUNIKACJŲ KATEGORIJA

 1. Adform Lithuania, UAB (5 vieta 2017 metais)
 2. Tesonet (N)
 3. Telia Lietuva, AB (#3)
 4. Blue Bridge, UAB (N)
 5. Baltic Amadeus, UAB (N)
 6. Tele2, UAB (#4)
 7. Devbridge LT, UAB (N)
 8. Visma Lietuva (N)
 9. Baltnetos komunikacijos, UAB (N)
 10. Ruptela, UAB (N)

PREKYBOS KATEGORIJA

 1. Lidl Lietuva, UAB (1 vieta 2017 metais)
 2. Maxima LT, UAB (#7)
 3. Kesko Senukai Lithuania, UAB (N)
 4. ALG knygynai, UAB (Pegasas) (N)
 5. Modus group (N)
 6. Ermitažas, UAB (N)
 7. DEPO DIY LT, UAB (N)
 8. Makveža, UAB (N)
 9. SANITEX (N)
 10. Pepco Lithuania, UAB (N)

FINANSŲ/BANKŲ/DRAUDIMO KATEGORIJA

 1. Swedbank, AB (1 vieta 2017 metais)
 2. Luminor Bank, AB (#6)
 3. Ernst & Young Baltic, UAB (#7)
 4. Lietuvos draudimas, AB (N)
 5. Paysera LT, UAB (N)
 6. „Citadele“ bankas, AB (N)
 7. Šiaulių bankas, AB (N)
 8. PricewaterhouseCoopers, UAB (N)
 9. KPMG Baltics, UAB (N)
 10. Gosystem, UAB (N)

VERSLO PASLAUGŲ CENTRO KATEGORIJA (NAUJA KATEGORIJA)

 1. Danske Bank A/S Lietuvos filialas
 2. Western Union Processing Lithuania, UAB
 3. Nasdaq Vilnius Services, UAB
 4. Booking.com Customer Service Center (Lithuania), UAB
 5. Intrum Global Business Services, UAB
 6. Festo, UAB
 7. SEB Global Services
 8. Citco Vilnius, UAB
 9. Cognizant Technology Solutions Lithuania, UAB
 10. Wix.com, UAB
Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CvOnline-300x600

RSS CV-Online – darbo skelbimai