TOP Darbdaviai 2019 – Hollister Lietuva

hollister lietuva

Sausio mėnesį portalas CVOnline.lt skelbė 2019-ųjų metų TOP Darbdavius – įmones, sulaukusias didžiausio kandidatų dėmesio praėjusiais metais. Šį kartą kviečiame susipažinti su TOP Darbdaviu „Hollister Lietuva“ ir sužinoti daugiau apie įmonės kultūrą, ateities planus bei karjeros galimybes.

Ar ir kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

2020-iais metais ir toliau planuojame sparčią plėtrą –  įdarbinsime ~ 150 naujų darbuotojų, o iki metų pabaigos „Hollister Lietuva“ jau turėtų dirbti 350 žmonių. Didžiausia plėtra numatoma gamybos bei kokybės skyriuose: pamainos meistrai, operatoriai, kokybės užtikrinimo technikai, įrengimų priežiūros technikai. Papildomai ieškosime ir inžinerinių pozicijų: gamybos inžinierių ir proceso inžinierių – programuotojų.

„Hollister Incorporated“ gyvuoja jau beveik šimtą metų ir yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė. Tokia struktūra leido išsaugoti, auginti ir puoselėti vidinę kompanijos kultūrą, kuriai skiriamas ypatingai didelis dėmesys. Ieškodami darbuotojų Lietuvoje pirmiausiai vertiname žmogaus asmenybę, ar jis jaustųsi gerai įsiliejęs į įmonės puoselėjamą kultūrą ir pats galėtų prisidėti prie jos išsaugojimo. Gaminame sveikatos priežiūros produktus, su kilnia misija- padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau. Jau atrankų metu skiriame  daug dėmesio diskusijai su kandidatais, nes mums svarbu, kad būsimi darbuotojai suprastų  gaminamų produktų reikšmę ir dirbdami daug dėmesio skirtų  gaminių/procesų kokybės išlaikymui bei tobulinimui, nes jai keliame itin aukštus reikalavimus.

Be abejo, labai svarbi kandidatų motyvacija ir noras dirbti komandoje. Esame linkę nevertinti trūkstamos patirties, jeigu kandidatai pasižymi stipria motyvacija bei entuziazmu. Vertinimo kriterijai skiriasi priklausomai nuo pozicijos, pvz. ieškant inžinierių reikalaujame inžinerinio išsilavinimo.

hollister lietuva

Kokiuose miestuose siūlote darbą?

Mūsų gamykla įsikūrusi Kauno laisvojojoje ekonominėje zonoje, tad darbo vieta yra Kauno rajone. Siunčiame savo darbuotojus į mokymus kituose „Hollister Incorporated“ padalinuose. Taip pat turime ir globalių pozicijų, pvz, mūsų gamykloje Airijoje.  Skatiname darbuotojus išnaudoti karjeros augimo galimybes. Kiekvienas darbuotojas pateikia informaciją apie savo karjeros lūkesčius, turi asmeninius mokymų ir tobulėjimo planus.

Kokios yra praktikos galimybės Jūsų įmonėje?

Lietuvoje žengiame pirmuosius žingsnius, šį pavasarį startuos antroji gamyklos dalis – didžiausiame šalyje švaros kambaryje bus gaminimi šlapimo šalinimo sutrikimams skirti kateteriai. Pradėję dirbti pilnu pajėgumu savo planuose jau turime nusimatę tikslus kviesti studentus atlikti praktiką. Pavienius atvejus jau turėjome – vasaros metu KTU mechatronikos studentas atliko praktiką inžinerijos skyriuje.

Šiuo metu stengiamės kuo daugiau bendrauti su studentais, susipažinti ir užmegzti ryšius – dalyvaujame karjeros dienose universitetuose ir kolegijose bei darbų gynimuose. Džiaugiamės, kad esame įdarbinę ne vieną absolventą.

hollister lietuva

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Taip, kviečiame prisijungti  ir  patirties neturinčius kandidatus – gamybos darbuotojus, prižiūrinčius įrengimus (operatorius), bei kokybės užtikrinimo technikus. Visus darbuotojus apmokome darbo vietoje, sudarydami individualius mokymosi planus.  Naudojame ir elektroninę mokymosi sistemą, kurios pagalba suteikiame reikiamus mokymus visiems įmonės darbuotojams. Kaip jau minėjome, keliame itin aukštus reikalavimus produktų kokybei, todėl nuolatinis mokymasis yra neišvengiamas procesas.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Remiantis darbuotojų apklausos tyrimu, „Hollister Lietuva“ pasižymi geru vidiniu klimatu – čia visi darbuotojai auga ir tobulėja kartu. Nors oficialiai atsidarėme tik  2019 metais, nuolat skatiname ir ugdome darbuotojus, tad ne maža dalis jų jau yra padarę vidinę karjerą, pvz., darbuotojas, pradėjęs nuo operatoriaus pozicijos, po 6 mėnesių buvo pastebėtas ir pakviestas užimti pamainos meistro poziciją. Nemaža dalis kokybės skyriaus darbuotojų taip pat seka vidinės karjeros keliu. Šiame skyriuje turime darbuotojų, kurie ką tik baigė studijas ir dar nėra sukaupę profesinės patirties, tačiau universitete įgytos teorinės žinios  labai padeda įmonei siekti puikių rezultatų.

Mums labai svarbu puoselėti šimtametę įmonės kultūrą – rengiame darbuotojams kultūrinius mokymus, o renginių metu taip pat nenutolstame nuo savo ištakų. Šeimų dienos metu darbuotojams ir jų artimiesiems savo jautrią istoriją papasakojo pacientė, kuri naudoja „Hollister Incorporated“ produktus. Tai padeda dar kartą prisiminti ir įvertinti, kokią kilnią misiją vykdome savo kasdieniame darbe. Skatiname darbuotojus gyventi sveikai – esame Kauno maratono rėmėjai, organizuojame sveikos gyvensenos savaites. Rūpinamės, kad mūsų gamykloje esančiame restorane darbuotajams būtų siūlomas tik šviežias ir kokybiškas maistas ir dalinai finansuojame pusryčius bei pietus. Visuomeninis transportas yra priderintas prie pamainų darbo grafiko.

Ką norėtumėte pasakyti savo potencialiems darbuotojams?

„Hollister Incorporated“ visu įmonės gyvavimo laikotarpiu remiasi nekintančiais principais – žmogaus orumas, paslaugumas, garbingumas, rūpestingumas. Šių vertybių laikomės kurdami darbo aplinką ir naujoje gamykloje Lietuvoje – esame atsidavę darbui, kurį atliekame, ir žmonėms, kuriems padedame gamindami savo produktus.

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CvOnline-300x600

RSS CV-Online – darbo skelbimai