Top Darbdavys 2019 – Luminor

luminor

Metų pradžioje portalas CVOnline.lt paskelbė 2019-ųjų metų TOP Darbdavius – įmones, sulaukusias didžiausio kandidatų aktyvumo praėjusiais metais.

Susipažinkite su TOP Darbdaviu Luminor bei skaitykite apie karjeros galimybėmis šioje įmonėje.

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Sparčiai augame, todėl šiemet prisijungti prie „Luminor“ komandos kviečiame įvairių sričių specialistus: informacinių technologijų, finansų, teisės, klientų aptarnavimo ir kt.

Mums yra labai svarbu, kad mūsų darbuotojai mokėtų anglų kalbą, būtų iniciatyvūs, komunikabilūs, norėtų  tobulėti ir gebėtų dirbti komandoje. Taip pat esame pasiruošę apmokyti naujus darbuotojus, padėti jiems įgyti visus reikalingus įgūdžius ir profesines kompetencijas.  

Kokiuose miestuose siūlote darbą?

Būdami tarptautiniu naujos kartos banku ir finansinių paslaugų teikėju, darbą siūlome Vilniuje, Rygoje ir Taline, taip pat ir kituose miestuose, kuriuose yra Luminor banko padaliniai.

Ar savo įmonėje siūlote praktikos galimybes?

Pasiūlymus atlikti praktiką skelbiame nuolat, o įgyti patirties ir susipažinti su banko veikla kviečiame ekonomikos, bankininkystės, finansų, vadybos, informacinių technologijų ir kt. specialybių studentus. Praktikos metu studentai turi galimybę gilinti savo žinias skirtingose finansų srityse, susipažinti su banko valdymu ir struktūra, įgyti praktinių žinių ir gebėjimų dirbant finansiniame sektoriuje su šios srities profesionalų komanda. Džiaugiamės, jog pasibaigus praktikos laikotarpiui studentai neretai tampa mūsų darbuotojais.

luminor

Ar šiais metais ieškosite pagalbinių, sezoninių darbuotojų trumpalaikiams darbams? Jei taip, kokių ir kada?

Visada esame atviri studentams, ieškantiems praktikos vietos. Taip pat mūsų internetiniame puslapyje www.luminorcareers.lt/lt/ visuomet galima informaciją apie šiuo metu laisvas darbo vietas, ir ne tik Lietuvoje, tačiau taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamos darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Mes visuomet esame pasirengę pasidalinti sukauptomis žiniomis ir padėti mažesnę profesinę patirtį turintiems būsimiems kolegoms, todėl siūlome profesinę praktiką arba asistento poziciją įvairiuose projektuose.

Ar jūsų įmonėje vyksta atvirų durų / karjeros dienos?

Bendradarbiaujame su mokymo įstaigomis ir dalyvaujame karjeros dienose, kuriose pristatome darbo tarptautinėje organizacijoje principus ir atsakome į moksleiviams / studentams rūpimus klausimus. Ateityje planuojame atverti duris visiems, norintiems iš arčiau susipažinti su banko vidine bei darbo kultūra.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Vienas svarbiausių dalykų yra žmogaus asmeninės vertybės ir kaip jos atitinka „Luminor“ vertybes ir požiūrį. Mūsų bankas puoselėja tris vertybes: smalsumas, aiškus tikslas ir bendradarbiavimas ir kiekviena jų yra nepaprastai svarbi, nusakanti pagrindinius mūsų organizacijos kultūros prioritetus. Taip pat, kadangi esame tarptautinė organizacija, mums yra labai svarbu, kad mūsų darbuotojai mokėtų anglų kalbą.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Luminor“ bankas išsiskiria savo kultūra bei darbo pobūdžiu. Esame tarptautinė įmonė, dirbanti trijose Baltijos šalyse, tačiau visų šalių darbuotojai puoselėja tas pačias vertybes – smalsumas, bendradarbiavimas ir aiškus tikslas – ir tiki, kad jos geriausiai atspindi, kas mes esame ir kur norime būti ateityje.

Esame trečias didžiausias finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, teikiantis naujos kartos finansines paslaugas bendrovėms ir visiems versliems žmonėms. Įgyvendinę Lietuvos, Latvijos ir Estijos bankų susijungimą, atvėrėme galimybes dirbti su itin įdomiais projektais, turinčiais įtakos net trijų šalių gyventojams. Mes kasdien uoliai dirbame, kad savo klientams galėtume teikti tik aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas.

Inovacijų kultūros skatinimui, „Luminor“ du kartus per metus organizuoja hakatoną „Luminor Labs“, kurio metu apie 50 Baltijos šalių darbuotojų ieško sprendimų vidinės ir išorinės vartotojų patirties gerinimui.

Mes žinome, kad didžiausia vertybė yra mūsų darbuotojai. Turime puikią profesionalų komandą, todėl kasmet rengiame šventes, kuriose apdovanojame geriausius savo srityje kolegas bei skatiname įvairias iniciatyvas. Taip pat  mūsų darbuotojai turi galimybę nuolat tobulinti savo profesinius įgūdžius ir gebėjimus.

luminor

Gyvenimas „Luminor“ – kokie mes esame iš tiesų?

  • Mes mylime savo klientus: kasdien rūpinamės daugiau nei 1.1 milijonu asmenų ir verslo subjektų.
  • Mūsų tikslas – augti ir keistis: 380 vidinių pokyčių ir pozicijų keitimų – tiek galimybių judėti įmonės viduje darbuotojai turėjo iki 2019 metų.
  • Mes tikime nuolatiniu savarankišku augimu: vidutiniškai kiekvienas „Luminor“ darbuotojas per metus praleidžia 20 valandų savo stiprybių tobulinimui.
  • Mes gyvename geriausiu savo laiku: vidutinis „Luminor“ darbuotojų amžius yra 36 metai.
  • Mes esame labai skirtingi: „Luminor“ dirba daugiau nei 12 skirtingų tautybių žmonės.
  • Mes rūpinamės savo sveikata: per mėnesį suvalgome apie 760 kg vaisių.

Kviečiame peržiūrėti šiuo metu aktyvius Luminor pasiūlymus.

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

RSS CV-Online – darbo skelbimai