TOP Darbdavys 2019 – Danske Bank Lithuania

danske bank

Populiariausių darbdavių apdovanojimuose TOP Darbdaviai 2019 antrą vietą užėmusi įmonė DANSKE BANK Lithuania pasidalino savo personalo planais ir papasakojo daugiau apie savo įmonės vidinę kultūrą. Kviečiame susipažinti su šia įmone iš arčiau!

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Šiemet pagal darbuotojų poreikį mūsų organizacijoje vis dar lyderiauja AML sritis, todėl teisinis, ekonominis išsilavinimas, pinigų plovimo prevencijos žinios rinkoje labai vertinamos.
Žinoma, turėdami IT paslaugų centrą, nuolatos samdome daug IT specialistų. Ypač aktualios išlieka kompiuterinių technologijų, tokių kaip API, mašininio mokymosi, BPM, robotikos, Auto-Hotkey knowledge, programavimo (VBA, SAS, C#, .NET, JAVA, JavaScript, Python, MS SQL ir kitų) profesijos.
Taip pat laukiame skandinavų kalbų, strategijos kūrimo, duomenų analizės ir duomenų bazių modeliavimo specialistų kandidatūros.

Kokiuose miestuose Danske Bank siūlo darbą?

Darbuotojų ieškome Vilniuje.

Kokios yra praktikos Jūsų įmonėje galimybės?

„Danske Bank“ siūlo įvairias pratikos galimybes. Pavyzdžiui, šių metų pradžioje turėjome 8 laisvas pozicijas į rizikos valdymo skyrių, ieškojome praktikantų, kurie turi stiprų pagrindą matematikos/informatikos srityje, ir su paskirtu mentoriumi gilino žinias duomenų analitikos, modelių kūrimo srityje. Tokių vietų gali atsirasti ir metų eigoje.
Dažniausiai „Danske Bank“ praktika vyksta vasario mėnesį, o gerai pasirodę ir aktyviai į savo poziciją įsitraukę praktikantai pagal poreikį dažniausiai pasilieka organizacijoje dirbti toliau.

Kokių kompetencijų gali įgyti praktikantas praktikos metu Jūsų įmonėje?

Studentai praktikos metu susipažįsta su globalios organizacijos darbo principu, kultūra, išmoksta dirbti komandose, paskirtuose projektuose. Todėl jau praktikos metu jie gali pritaikyti universitete įgytas žinias analizuojant duomenis, dirbant su tam tikromis programavimo kalbomis ir t.t.

Ar šiais metais ieškosite pagalbinių, sezoninių darbuotojų trumpalaikiams darbams?

Taip, šiemet ieškome darbuotojų vakarinėms pamainoms, terminuotoms ir neterminuotoms sutartims.
Pavyzdžiui AML (angl. Anti Money Laundring) terminuotų sutarčių įdarbinimui atrankos vyksta jau dabar. Vakarinėms pamainoms pagalbinių darbuotojų ieškome pagal poreikį visus metus, todėl kviečiame sekti darbo skelbimus.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Šiuo metu turime Jaunesniojo operacijų specialisto poziciją (ang. Junior Operations officer) į kurią svarstome priimti žmones, kurie neturi darbo patirties, arba nori persikvalifikuoti. Taip pat turime AML akademiją, vidinius projektų valdymo mokymus ir atitinkamus mokymus pagal darbo specifiką. Taip pat metų eigoje gali būti paskelbtos atitinkamos programos neturintiems darbo patirties, todėl nuolatos yra naudinga sekti mūsų karjeros skiltį.
IT organizacijos dalyje jau antrus metus vasarą pasitiksime su „Future Pros“ programa, kurios tikslas suteikti galimybes studijuojantiems ar jau baigusiems studijas kandidatams įgyti patirties IT srityje. Paieška ir atrankos prasidės ir vyks nuo kovo iki gegužės, ieškosime įvairių sričių programuotojų, o darbo sutartys įprastai sudaromos nuo 6 mėnesių iki 2 metų.

Ar jūsų įmonėje vyksta atvirų durų, karjeros dienos?

2019 metais mus aplankė virš 200 studentų, kurie turėjo galimybę susipažinti su tuo metu samdančiais vadovais, išgirsti apie trūkstamas kompetencijas rinkoje ir kaip vystyti savo karjeros kelią, kad galėtų save realizuoti, kurti asmeninį prekės ženklą. Informaciją apie atvirų durų ar karjeros dienas dažniausiai skelbiame savo socialiniuose tinkluose arba per universitetų, su kuriais esame užmezgę partnerystes, komunikacijos kanalus.

danske bank

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Mums labai svarbu, kad ateinantys į „Danske Bank“ žmonės atitiktų mūsų vertybes, todėl atrankų metu tam skiriame labai daug dėmesio. Kompetencijų dalis ir jų svarba priklauso nuo pozicijos specifikos, dažnai renkamės potencialų darbuotoją apmokyti, jei žmogus turi norą ir gebėjimą mokytis, tobulėti ir atitinka mūsų organizacijos vertybes.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Iš finansinių motyvacijos priemonių didžiuojamės turėdami patrauklų atlygio ir papildomų naudų darbuotojui paketą, į kurį įeina konkurencingas atlyginimas, metinės premijos, įvairūs priedai, sveikatos draudimas, papildomos įmokos į III pakopos pensijų fondus, papildomos apmokamos poilsio dienos, iš dalies kompensuojamos psichologo, pusryčių ir pietų banko valgykloje, sporto salės paslaugos.
Taip pat džiaugiamės darbuotojams galėdami suteikti ne tik finansinių naudų, tokių kaip: pagal šiuolaikinius aukščiausius standartus įrengtos darbo vietos, poilsio zonos, bendruomenei ir profesiniam tobulėjimui skirti renginiai, lanksčios darbo valandos, pagal darbo specifiką, taip pat priemonės nukreiptos į žmogaus augimą organizacijoje – mentorystės  programa darbuotojams ir „Sneak Peak“ programa, skirta susipažinti su bet kokiomis „Danske Bank“ darbo pozicijomis.
Be to itin svarbios socialinės vertybės ir jų ugdymas, todėl metinių renginių metu darbuotojai labdarai paaukoja ~ 10 tūkst.eur. „Danske Bank“ Lietuvoje remia didžiausią bėgimo renginį šalyje ir taip skatinti sveiką gyvenseną. Ši iniciatyva siekia ~ 30% darbuotojų įsitraukimo. Taip pat nuo 2013 m. darbuotojai sodina medžius „Danske girioje“, kurioje auga jau virš 40 000 naujų medžių.

Nori prisijungti prie Danske Bank kolektyvo? SPAUSK ČIA ir peržiūrėk darbo pasiūlymus!

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *