TOP Darbdavys ’20 – PwC, PricewaterhouseCoopers, UAB

PwC

Jau antrus metus iš eilės CV-Online paskelbia TOP Darbdavių, daugausiai ieškančiųjų darbo dėmesio sulaukusių įmonių, penkiasdešimtuką. PwC, PricewaterhouseCoopers, UAB yra viena iš jų. Įmonė pasakoja, kokių darbuotojų ieškos šiemet, bei kokias profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes jiems suteikia.

Mes – „PwC“– priklausome pasauliniam „PwC“ įmonių tinklui, veikiančiam 155 šalyse ir jungiančiam daugiau nei 284 000 savo sričių profesionalų. Vilniuje ir Klaipėdoje įsikūrusiuose mūsų biuruose dirba daugiau kaip 180 darbuotojų, kurie teikia verslui mokesčių, audito ir su auditu susijusias, verslo valdymo ir technologijų, sandorių, buhalterinės apskaitos paslaugas. Taip pat turime advokatų kontorą „PwC Legal“.

PwC darbo pasiūlymai

Siekiame, kad darbuotojas norėtų augti ir tobulėti mūsų kompanijoje, labai didelį dėmesį skiriame automatizavimui bei procesų skaitmenizavimui, todėl noras auginti savo IT IQ bei naudoti naujas technologines galimybes yra labai laukiamas. Vykdydami atrankas didelį dėmesį kreipiame į tai, ar sutampa „PwC“ ir kandidatų vertybės, požiūris į verslo etiką.

Dabar pandeminės sąlygos diktuoja kiek kitas sąlygas ir atveria dar daugiau galimybių dirbti iš namų, kitų miestų, netgi kitų šalių. Biurus turime Vilniuje ir Klaipėdoje, todėl dažniausiai darbuotojų ieškome šiuose dviejuose miestuose.

Darbo iš namų galimybės

Darbuotojų sveikata ir gera savijauta yra neabejotinai „PwC“ prioritetas ir tik kartu atsakingai elgdamiesi bei suteikdami darbuotojams galimybę dirbti iš namų galime pasiekti šio tikslo.

Detaliai išsiaiškiname, ko iš tiesų reikia ne biure dirbančiai komandai ir suteikiame darbui reikalingas priemones, kad nuotolinis darbas būtų kuo produktyvesnis.

Palaikome norą dirbti iš namų, turime pavyzdžių, kai darbuotojai dirba pilnai nuotoliniu būdu iš kito miesto ar kitos šalies. Tačiau mums taip pat rūpi darbuotojų psichologinė būsena ir noras bendrauti, todėl norintiems sudarome saugias sąlygas dirbti biure.

Nuo praktikanto iki vadovo

Į praktikantus mes žiūrime kaip į ilgalaikius ir sėkmingus darbuotojus, kurie augdami mūsų kompanijoje gali suteikti įmonei pridėtinę vertę, naujų įžvalgų, kitokį požiūrį ir pasiūlyti sprendimus, kurie yra geriau suprantami jaunajai kartai. Todėl dažnai skelbiame apmokamos praktikos pozicijas skirtinguose skyriuose.

Mes ieškome praktikantų, kurie mokosi paskutiniame kurse ar ką tik baigę studijas finansų, ekonomikos, apskaitos, teisės ar verslo valdymo srityse. Daugiausiai praktikantų priimame metų pradžioje.

Turime nemažai pavyzdžių, kai vadovaujamas pareigas užimantys darbuotojai pradėjo kelią mūsų kompanijoje nuo praktikanto pozicijos ir sėkmingai kilo karjeros laiptais. Mūsų organizacijos tikslas – ugdyti darbuotojus ir padėti jiems augti.

Mokymai, seminarai ir praktiniai užsiėmimai

Dirbant „PwC“ kiekvienam darbuotojui suteikiama galimybė gerinti savo skaitmeninius įgūdžius, dalyvaujant 100 + valandų trunkančiuose mokymuose. Patirties gavimo atžvilgiu vieneri metai „PwC“ prilygsta 2-3 metams kitose įmonėse, nes mūsų darbuotojai dirba su didžiausiais Lietuvos verslo atstovais, dalyvauja tarptautiniuose projektuose, bendradarbiauja su kolegomis iš viso pasaulinio „PwC“ tinklo.  Darbas „PwC“ dažnai pilnas iššūkių, tačiau tiek praktikanto, tiek kvalifikuoto specialisto asmeninis ir profesinis augimas kompanijoje niekada nesustoja.

Mūsų filosofija – leisti žmonėms atskleisti geriausius įgūdžius, pasitelkiant interaktyvųjį, įdomų ir išskirtinį mokymą.

Kiekvienais metais priimame nemažai praktikantų, kuriems dažnai „PwC“ būna pirma darbovietė, todėl turime labai aiškų naujokų onboarding procedūrą, kiekvienam naujam darbuotojui priskiriamas Coach ir Buddy, kurie padeda greičiau adaptuotis kompanijoje ir perprasti darbo užduočių specifiką. Siūlome aukšto lygio mokymo seminarus, praktinius užsiėmimus bei konkrečių atvejų analizes, suteikiame galimybę gauti ACCA sertifikatą, dalyvauti Advisory academy, TAX academy regione ir pan.

PwC Professional pasaulinė karjeros raidos sistema

„PwC“ siekia priimti, mokyti, ugdyti ir išlaikyti geriausius bei gabiausius talentus, kurie kartu su firma prisiima bendrą atsakomybę už kokybiškų paslaugų suteikimą. Tiek priimant darbuotojus į darbą, tiek ir vykdant darbuotojų metinius vertinimus, vadovaujamės penkiomis kompetencijomis, kurios sudaro PwC Professional pasaulinę karjeros raidos sistemą. Šios savybės yra: bendroji lyderystė, verslo srities išmanymas, techniniai ir skaitmeniniai gebėjimai,  gebėjimas komunikuoti ir bendradarbiauti su kolegomis iš skirtingų Pasaulio šalių bei kompetencija dirbti komandoje ir kurti tarpasmeninius santykius.

Taip pat vertiname, ar potencialaus darbuotojo pasaulėžiūra, požiūris į etiką ir kultūrą sutampa su kompanijoje puoselėjamu požiūriu į šiuos fundamentalius aspektus. 

Čia mes kuriame kultūrą, kurioje kiekvienas gali pasiekti daugiau ir atrasti smalsumą atitinkančias nuolatinio mokymosi galimybes. Mes žadame ne tik daug iššūkių turinčią karjerą, naujausias technologijas bei dinamiką, bet ir papildomas naudas.

Grupinės ir individualios naudos

Nuo pat pirmos darbo dienos darbuotojams yra suteikiamos grupinės naudos, tokios kaip papildomos socialinės garantijos, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, prieiga prie tarptautinės „PwC“ mokymų platformos, kurioje darbuotojas gali surasti skirtingų sričių ir tematikos mokymus, galimybė dalyvauti Mind-breaks renginiuose (įkvepiantys susitikimai ir pranešimai). Prisijungus prie mūsų komandos darbuotojams taip pat suteikiame galimybę pasirinkti ir individualias naudas:  sveikatos draudimą, sporto klubo abonementą, pensijos kaupimą III pakopoje, užsienio kalbų mokymąsi, galimybę dirbti iš namų ar pasinaudoti pasitikėjimo dienomis, jei susirgai. Naudų paketas yra koreguojamas kasmet išgirdus poreikį bei atsižvelgiant į darbuotojų norus.

Darbuotojams siūlome ne tik nuolatinę profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybę, naudų paketą, galimybę dirbti tarp TOP profesionalų, tarptautinės karjeros galimybes, bet ir savo darbu prisidėti prie pagrindinio „PwC“ tikslo – didinti pasitikėjimą visuomenėje ir spręsti svarbias problemas.

Kodėl verta prisijungti prie PwC komandos

Svarbu išnaudoti savo stipriąsias savybes, nuolatos mokytis ir tobulėti, aktyviai viskuo domėtis, prisiimti asmeninę atsakomybę už savo darbą, išsiugdyti puikią darbo etiką ir sukurti pasitikėjimu grįstus santykius su kolegomis, vadovais, klientais ir kitais svarbiais kontaktais. Todėl prisijunk prie mūsų komandos! Tapk svarbių pokyčių dalimi ir tu!

  • 100+ valandų skaitmeninių įgūdžių gerinimui ir virtualiems mokymams
  • 20+ skirtingų verslo sektorių žinios (vien tik per pirmuosius metus!), įgytos atitinkamose srityse veikiančiose įmonėse
  • 12+ skirtingų projektų kiekvienais metais, leisiančių tobulinti savo komandinio darbo įgūdžius
  • tarptautinė aplinka tikrąja ta žodžio reikšme: prisijunk prie pasaulinio tinklo, kuriame dirba 284 000+ specialistų
  • vieneri metai „PwC“ prilygsta 2-3 metams kitose įmonėse.
Dalintis su kitais