TOP Darbdaviai 2019 – SANITEX

sanitex

Sausio mėnesį portalas CVOnline.lt skelbė 2019-ųjų metų TOP Darbdavius – įmones, sulaukusias didžiausio kandidatų dėmesio praėjusiais metais. Kviečiame susipažinti su TOP Darbdaviu SANITEX, karjeros bei praktikos galimybėmis šioje įmonėje.

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Sanitex grupės įmonės tęsia savo ilgametę praktiką prisitraukti veržlius, ambicingus žmones, norinčius tapti profesionalais didmeninės prekybos, greito apyvartumo (FMCG) prekių verslo srityse. Vienas esminių mūsų kultūros principų yra profesinis augimas ir vidinė karjera, todėl didelė dalis darbuotojų, pradėjusių nuo asistentinių ar specialistų pozicijų auga įmonės viduje, plečia atsakomybes. Visi vadovai mūsų įmonėje yra padarę karjerą ir užaugę įmonės viduje.

Kokiuose miestuose siūlote darbą?

Centrinė mūsų būstinė yra Kaune, tačiau padalinius turime ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Įmonė savo veiklą ir atstovybes turi Latvijoje bei Estijoje.

sanitex

Kokios yra praktikos galimybės Jūsų įmonėje?

Praktikantai Sanitex įmonėje yra labai laukiami, ypač finansų, IT ir administravimo padaliniuose. Praktikantai dirba šalia profesionalų, nuolatinių įmonės darbuotojų, gauna įvairių užduočių, pagal savo kompetencijos lygį ir tobulėjimo greitį. Turime nemažai pavyzdžių, kai praktiką atlikę iniciatyvūs žmonės tapo mūsų darbuotojais.

Ar šiais metais ieškosite pagalbinių, sezoninių darbuotojų trumpalaikiams darbams?

Sezoninių darbuotojų prireikia įvairiuose padaliniuose – tiek logistikoje, tiek PROMO Cash&Carry bei degustacijose. Dažniausiai poreikis išauga pavasarį, vasarą bei šventiniais laikotarpiais, kai prekybos sektorius intensyviausias.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties?

Tobulėti norintis žmogus, net be atitinkamos darbo patirties, yra laukiamas. Prisitraukiant darbuotojus mums labai svarbi yra kandidato asmenybė. Karjeros siekiantis žmogus pas mus atsiduria tarp savo srities profesionalų, pakankamai greitai įsisavina žinias ir įgyja reikalingus įgūdžius, o svarbiausia susipažįsta su vidiniais įmonės procesais, kitais padaliniais ir veiklomis, kas padeda susikurti ir siekti tolimesnio karjeros laiptelio.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Be abejo, svarbūs yra profesiniai įgūdžiai bei kompetencijos, bet noras augti, tobulėti ir iniciatyvumas, proaktyvumas savo veiklos srityje dažnai tampa svarbesni. Atrankos proceso tikslas – potencialą turinčiam kandidatui rasti tinkamiausią poziciją įmonėje, kur jis bus sėkmingiausias, tai – Sanitex įmonių grupės privalumas.

sanitex

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Didžiuojamės tuo, kad esame savo srities lyderiai, turime stabilią vadovų komandą, daugybę profesionalų. Nestovime vietoje ir nuolat atsiranda vis naujų galimybių plėsti veiklą. Esame vertinami partnerių ir klientų. Turime daug sėkmės istorijų, visose Sanitex grupės įmonėse. Todėl ambicingi, veržlūs ir darbštūs žmones yra mūsų įmonės siekiamybė.

sanitex

Kviečiame peržiūrėti TOP Darbdavio SANITEX darbo pasiūlymus!

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

RSS CV-Online – darbo skelbimai