TOP Darbdaviai 2019 – MAXIMA

maxima

Sausio mėnesį portalas CVOnline.lt skelbė 2019-ųjų metų TOP Darbdavius – įmones, sulaukusias didžiausio kandidatų dėmesio praėjusiais metais. Šį kartą kviečiame susipažinti su TOP Darbdaviu MAXIMA bei karjeros galimybėmis šioje įmonėje.

top darbdaviai

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Ieškosime prekybos, komercijos, finansų, gamybos, logistikos sričių specialistų. Kadangi sritys pakankamai skirtingos, skirtingi ir darbuotojams keliami reikalavimai. Tačiau keli reikalavimai bendri visiems – tai meilė savo darbui, bendradarbiavimas su kolegomis, noras mokytis iš geriausiųjų, gebėjimas dirbti su dideliais informacijos srautais.

Kokiuose miestuose siūlote darbą?

Prekybos ir gamybos specialistų ieškome visoje Lietuvoje, kitų sričių specialistus kviečiame į pagrindinę mūsų būstinę Vilniuje.

Kokios yra praktikos galimybės Jūsų įmonėje?

Praktikantai mūsų įmonėje laukiami, tik prieš tai būtina suderinti su departamentų vadovais. Norime, kad praktikantas taptų komandos dalimi bei pamatytų didžiulę įmonę, todėl jam skiriamas kuratorius-padėjėjas. Jau kelinti metai praktikantus priimame į Personalo departamentą, kur studentai susipažįsta su atrankos, ugdymo, personalo administravimo, darbų saugos darbais. Taip pat jau kelis metus iš eilės prisijungti prie savo komandos praktikantus kviečia Rinkodaros bei Tiekimo grandinės departamentai. Labai džiaugiamės, kad kiekvienais metais bent vienas iš praktikos dalyvių lieka darbuotis ir tęsia savo karjerą mūsų įmonėje.

Ar šiais metais ieškosite pagalbinių, sezoninių darbuotojų trumpalaikiams darbams? Jei taip, kokių ir kada?

Sezoninius darbuotojus kviečiame prisijungti vasaros bei kalėdiniam laikotarpiui prekybos, gamybos ir logistikos srityje. Vasarą labai laukiami jauni žmonės, norintys įgyti patirties ir pamatyti procesus, vykstančius parduotuvėje. Pajūryje sezoniniams darbuotojams yra siūlomas apgyvendinimas bei lankstus ir patogus darbo grafikas, leidžiantis pasidžiaugti vasaros malonumais.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Neturinčius darbo patirties apmokome pagal įmonėje patvirtintą adaptacijos programą, prekybos darbuotojus apmokome naujajame mokomajame padalinyje, kol kas įsikūrusiame tik Vilniuje. Ateityje planuojama šį padalinį plėsti ir tuomet galėsime darbuotojus apmokyti Kaune bei Klaipėdoje. Norinčius išmokti gamybos paslapčių kviečiame jungtis į Meistrų mokyklą, kur ruošiami virėjai, kepėjai ir mėsininkai. Biuro administracijoje turime jaunesniųjų darbuotojų pozicijų, kurių pagrindinis reikalavimas – būti žingeidiems.

Ar jūsų įmonėje vyksta atvirų durų, ar karjeros dienos?

Planuojame tokias dienas imti organizuoti artimiausiu metu. Įmonė taip pat aktyviai dalyvauja aukštųjų profesinių mokyklų karjeros dienose, kur mielai dalinamės informacija apie laisvas darbo pozicijas, karjeros galimybes ir kitais aktualiais klausimais.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Svarbiausia, kad darbuotojas atitiktų įmonės „Maxima“ vertybes, jam tiktų ir patiktų įmonės dinamika, domėtųsi greitai besikeičiančia verslo aplinka, tobulėtų ir padėtų kartu tobulėti ir mums.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Esame didžiausias darbdavys ir geriausias darbo patirties „universitetas“ Lietuvoje: siūlome karjeros galimybes, vidinius ir išorinius mokymus, įdomią, kupiną iššūkių ir dinamikos darbo aplinką, stipriausią vadovų komandą, draugišką ir palaikantį profesionalų kolektyvą, bendras šventes bei nuolat plečiamą darbuotojų naudų paketą. Darbuotojus ne tik įtraukiame į prekybos verslo procesus, bet ir suteikiame galimybę prisidėti juos tobulinant, diegiant naujas technologijas ir moderniąsias vadybos praktikas. Plėtodami tvaraus verslo modelį, puikiai suderiname ilgamečių darbuotojų sukauptą patirtį, jaunosios kartos specialistų energiją bei kūrybiškumą ir duomenimis pagrįstus, į rezultatus orientuotus greitus sprendimus.

Norėdami peržiūrėti TOP Darbdavio MAXIMA darbo pasiūlymus SPAUSKITE ČIA!

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

RSS CV-Online – darbo skelbimai