TOP Darbdaviai 2019 – Paysera

paysera

Metų pradžioje CVOnline.lt skelbė 2019-ųjų metų TOP Darbdavius – įmones, sulaukusias didžiausio kandidatų dėmesio praėjusiais metais. Šį kartą kviečiame susipažinti su TOP darbdaviu Paysera iš arčiau.

Ar ir kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Ko tikitės iš kandidatų?

Pastaraisiais metais Paysera auga ypač sparčiai, 2020-uosius pasitikome su komandą papildžiusiu 200-uoju darbuotoju. Nežadame sustoti, tad taip – ieškome ir esame pasiruošę į savo komandą priimti dar ne vieną narį.

Šiuo metu turime daugiau nei 30 laisvų pozicijų. Kaip ir priklauso Fintech sektoriaus atstovams, labiausiai plečiame IT departamentą – daugiausiai siūlomų pozicijų yra būtent IT srityje. Taip pat plečiame ir mūsų veikloje itin svarbaus skyriaus – Finansinių nusikaltimų prevencijos ir klientų pažinimo – specialistų ratą. Galiausiai, įmonei sparčiai augant, o kartu augant ir klientų aktyvumui, ne pro šalį ir Klientų aptarnavimo skyriaus pastiprinimas – čia laukiame jaunų, komunikabilių žmonių, mokančių užsienio kalbas.

Kokiuose miestuose Jūsų įmonė siūlo darbą?

Lietuvoje biurus turime trijuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Alytuje. Kiekviename mieste darbų specifika šiek tiek skiriasi, tačiau visuose garantuojame tokią pat gerą atmosferą.

Vilniuje yra mūsų pagrindinis biuras. Čia dirba daugiausiai žmonių, iš pačių įvairiausių sričių: IT, pinigų plovimo prevencijos, teisės, plėtros, personalo, klientų aptarnavimo ir kitų. Atitinkamai čia ieškome ir daugiausiai darbuotojų.

Kauno centre įsikūrusiame biure darbuojasi pardavimų skyrius, tačiau per pastaruosius metus komandą papildė ir nemažai IT darbuotojų.
Alytuje yra mūsų mažiausias biuras, kuriame darbuojasi klientų aptarnavimo specialistai. Būtent iš šio miesto miesto atsiliepiama į daugiausiai klientų skambučių, bei atsakoma daugiausiai žinučių ir laiškų. Kviečiame prisijungti prie mūsų!

Kokias yra praktikos įmonėje galimybės?

Jaunimas yra mūsų ateitis, tad nuoširdžiai stengiamės prisidėti prie jo ugdymo, įsitvirtinimo darbo rinkoje: esame organizavę ne vieną workshop‘ą, skaitome viešus pranešimus, dalinamės savo patirtimi per įvairias karjeros muges. Įmonėje turime ne vieną sėkmės istoriją, kai jauni žmonės pradeda savo karjerą ir toliau ją tęsia būtent pas mus.

Pirmenybę teikiame jau šiek tiek patyrusiems specialistams, tačiau mielai priimame ir praktikantus. Dažniausiai vasaros metu, kai studentai visą dėmesį gali skirti praktikai ir mokymuisi iš savo srities profesionalų. Tuos, kurie palieka įspūdį, pasiliekame dirbti. Studentams pas mus ypač patinka, nes lankstus darbo grafikas suteikia galimybę laisvai derinti studijas ir darbą.

Ar šiais metais ieškosite darbuotojų trumpalaikiams darbams?

Ne.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Nors pirmenybę teikiame turintiems patirties, tačiau į darbus nesunkiai įsivažiuoja kiekvienas – turime mokymų programą, kurioje detaliai aprašyta kiekvieno įmonės skyriaus veikla ir darbiniai procesai.

Ar jūsų įmonėje vyksta karjeros dienos?

Artimiausiu metu tokių neplanuojame.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Visus mus vienija degančios akys, motyvacija ir profesionalumas. Atitinkamai tokių pačių savybių ieškome ir kiekviename kandidate – potencialiame komandos naryje.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Drąsiai galime sakyti, kad į Paysera atėjęs žmogus gali rasti viską, ko reikia sėkmingam karjeros šuoliui. Pirmiausia, tai galimybė augti ir mokytis iš profesionalų: turime daug skirtingų produktų, skyrių, dirbame itin dinamiškoje srityje, tad darbuose nėra vietos monotonijai, o patyrę profesionalūs kolegos – visada pasiruošę padėti.

Pas mus kiekvienas jaučiasi saugiai, gali atvirai reikšti savo mintis, nėra jokios hierarchijos tarp skyrių ar darbuotojų ir vadovų. Pasitikėjimas ir pagalba vienas kitam yra neatsiejama komandos dalis. Mes daugiau nei kolegos – mes draugai, kartu plaukiantys baidarėmis, važiuojantys į kalnus slidinėti ar kitaip pramogaujantys. Nuolat organizuojame žaidimų vakarus, įvairias šventes, išvykas ir dar daug daugiau. Dauguma smagiausių istorijų fiksuojamos mūsų BLOG‘e bei Instagram paskyroje.
Darbas dar malonesnis, kai gali planuoti savo laiką ir dirbti lanksčiu grafiku, galima važinėti įmonės elektriniais paspirtukais ar elektromobiliais, mėgautis nemokamais sveikais užkandžiais ir gėrimais.

Norite tapti Paysera komandos dalimi? Peržiūrėkite darbo pasiūlymus!

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *