Top Darbdavys 2019 – ERGO

ergo

Metų pradžioje portalas CVOnline.lt paskelbė 2019-ųjų metų TOP Darbdavius – įmones, sulaukusias didžiausio kandidatų aktyvumo praėjusiais metais. Susipažinkite su TOP Darbdaviu ERGO bei skaitykite apie karjeros galimybėmis šioje įmonėje.

Ar ir kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Šiais metais ERGO bus reikalingi duomenų analitikai, taigi ieškosime žmonių, gebančių analizuoti duomenis bei pateikti įžvalgas žmonių, turinčių kritinį mąstymą ir dirbančių su reikiamomis programomis. Naujų darbo rankų taip pat prireiks pardavimų padaliniuose – lauksime į rezultatus orientuotų žmonių, kurie yra dėmesingi, smalsūs, turi gerų bendravimo įgūdžių, moka dirbti kompiuteriu.

Kokiuose miestuose siūlote darbą?

Pardavimų padaliniuose visoje Lietuvoje vykdome regioninę plėtrą, atidarome naujas atstovybes bei pardavimo taškus, tad naujų kolegų prireikia įvairiose vietovėse. Siekiame pritraukti įvairaus amžiaus, tautybės, patirties darbuotojus – mat kuo didesnė įvairovė, tuo daugiau naudos mums kaip darbdaviui.  

Ar priimate praktikantus?

Mielai priimame praktikantus. Kasmet ERGO personalo kolegos dalyvauja karjeros mugėse. Dalyvauti karjeros dienose pasikviečiame ir kolegas iš įvairių skyrių bei funkcijų – kad pabendrautų su studentais, geriau suprastų dar besimokančių ar mokslus baigiančių jaunų žmonių lūkesčius ir siekius. Studentams taip pat naudinga pabendrauti su skirtingų funkcijų atstovais ir sužinoti, kiek įvairiausių specialybių žmonių dirba draudimo bendrovėje. Tikrai ne vien tik draudimo produktų platintojai.

Kokių sričių praktikantų ieškosite?

ERGO dirba pačių įvairiausių specialybių darbuotojai – draudimo produktų platintojai, gydytojai ir veterinarai, žalų administravimo specialistai, lektoriai, psichologai ir daugybė kitų, taigi ir praktikantus galime priimti iš daugybės sričių. Ypač mielai priimsime Žalų administravimo departamente, Personalo, Pardavimų srityse. Žmonių laukiame bet kuriuo metų laiku. Kolegos su praktikantais dalinasi patirtimi, mielai perduoda žinias ir paveda atlikti realius rimtus darbus bei užduotis. Turime ne vieną atvejį, kai po praktikos studentai liko pas mus dirbti. Personalo skyriuje džiaugiamės dviejų kolegių – buvusių praktikančių – darbu.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Tradiciškai Klientų aptarnavimo centras yra tas tramplinas, padedantis vėliau pereiti į kitą (norimą) poziciją įmonėje. Norint čia dirbti, patirtis nebūtina, tačiau reikalingas kompiuterio raštingumas, kalbos. Be abejo, čia, kaip ir dirbant kitose pozicijose, labai svarbus žmogaus požiūris ir vertybės. Klientų aptarnavimo centre nauji darbuotojai apmokomi pagal specialią mokymų programą ir kasdien kaupia vertingas žinias apie įmonę, draudimo produktus ir paslaugas. Vėliau kiti departamentai mielai paima tokį darbuotoją, kuris jau turi reikalingų žinių. Vos pradėję dirbti visi darbuotojai dalyvauja Naujoko dienoje, kurios metu jie gauna pagrindines žinias apie įmonę, o svarbiausia, iš pirmų lūpų išgirsta apie kiekvieną skyrių, susitinka įmonės ir skyrių vadovus bei kolegas. Tiek pardavimų srityje, tiek kitose funkcijose dirbantiems darbuotojams nuolat organizuojame specifines ir/ ar bendrąsias kompetencijas ugdančius profesinius bei kitokius aktualius mokymus įvairiomis temomis. Pavyzdžiui, šiuo metu kolegos mokosi apie lyderystę ir kaip darbe bei gyvenime geriausiai išnaudoti savo stipriąsias savybes; praėjusių metų pabaigoje kolegos ugdė komunikacijos ir bendravimo kompetencijas. 

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Labai svarbu, kad darbuotojo vertybės sutaptų su įmonės vertybėmis. Vertiname žmonių darbą, kompetencijas. Dabar ERGO ypač daug dėmesio skiriame bendruomenės puoselėjimui, žmonių įtraukimui į bendras veiklas, norime, kad kolegos darbe jaustųsi saugiai ir smagiai.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Lietuvoje veikianti bendrovė ERGO yra dalis didžiulės ERGO grupės, kuri veikia maždaug 30 pasaulio šalių Europoje ir Azijoje.  Bendradarbiaudami su Grupe, o ypač su Baltijos šalyse veikiančiomis ERGO bendrovėmis, turime puikią galimybę dalintis žiniomis ir gerąja praktika. Vykdome daugybę bendrų projektų, tad žmonėms reikia dirbti ne tik vietinėje, tačiau ir Baltijos šalių komandoje. Tai reikalauja naujų – tarpkultūrinių – įgūdžių ir tikrai nėra lengva, bet labai įdomu. Neseniai baigėme 3 metus trukusį Baltijos šalių ir Lenkijos ERGO bendrovių projektą „Explorers“, kurio metu projekto dalyviai sėmėsi žinių ir gerųjų praktikų žalų aptarnavimo, rizikų vertinimo ir kitose srityse. Kiekvienas modulis vyko vis kitoje šalyje, o laikotarpiu tarp susitikimų dalyviai atliko jiems priskirtas užduotis bendraudami su komandos nariais, esančiais 4 šalyse.

Bendrovėje kuriame teisingą atlygio sistemą, daug dėmesio skiriame darbuotojų gerovei ir darbuotojų bei vadovų mokymams. Visi darbuotojai per metus gauna po 5 motyvacines dienas, kurias gali išnaudoti savo nuožiūra. Tokiu būdu ketvirtadaliu prailginame mūsų žmonių atostogas😊 Suteikiame  sveikatos draudimą – darbuotojai gali pasirinkti iš trijų sveikatos draudimo variantų; kritinių ligų draudimą. Prieš keletą mėnesių pirmieji rinkoje pristatėme ERGO draudimą nuo vėžio – šiuo draudimu iškart buvo apdrausti ir mūsų darbuotojai, o tuo pačiu ir jų nepilnamečiai vaikai. Nuolaidos draudimo produktams – dar viena motyvacija.

Propaguojame sveiką gyvenseną ir tai atspindi mūsų veiklos. Kas mėnesį organizuojame Obuoliadienius – dienas, kai darbuotojus visoje Lietuvoje vaišiname vaisiais ir skatiname rasti laiko pabendravimui su kolegomis.
Rudenį turime Sveikatos mėnesį ir intensyviai atbaidome virusus gerdami sveikas arbatas iš citrinos, imbiero ir medaus.

Daugiau negu 10 ERGO biurų Lietuvoje mūsų darbuotojai turi galimybę naudotis ERGO dviračiais/ el. paspirtukais. Šiomis ekologiškomis transporto priemonėmis kolegos gali nuvažiuoti pas klientus ar tiesiog pasivažinėti pertraukėlių ar pietų metu.

Įtraukiame mūsų darbuotojus ir jų šeimų narius į didžiausią dviračių šventę „IKI Velomaratonas“. Trečius metus iš eilės laimėjome gausiausios dviratininkų-mėgėjų komandos titulą. Tai geriausias įrodymas, kad vis daugiau kolegų iš įvairių Lietuvos miestų renkasi sveiką ir sportišką laisvalaikį. Švenčių ir tradicijų turime įvairių, o kartas nuo karto atsiranda ir naujų, tarkime, Lietuvos himno giedojimas kartu su kolegomis. Kasmet apdovanojame ERGO geriausius pardavimų darbuotojus, pagerbiame ilgamečius kolegas jiems skirtame renginyje, Kalėdiniu laikotarpiu pasirūpiname darbuotojų vaikų smagia švente. Turime tradiciją pirmokams dovanoti mokyklai skirtas reikalingas priemones.   

Remiame ERGO darbuotojų krepšinio ir futbolo komandas. Be to, suteikiame galimybę darbuotojams sportuoti ERGO centrinio biuro patalpose. Kelis kartus per savaitę darbuotojų grupės renkasi į sporto užsiėmimus su treneriais pietų pertraukų metu ar vakarais. Vasario pabaigoje kaip tik atidarėme sporto salę, kurioje dar net nespėjome išbandyti visų naujų treniruoklių.  

Darbo ir šeimos derinimas – nesvetimas ir mūsų bendruomenei. Todėl Vilniuje turime darbuotojų vaikams skirtą erdvę „ERGO aviliukas“. Čia po pamokų ar atostogų metu mokyklinukai gali žaisti, piešti, žiūrėti televizorių, ruošti pamokas ir saugiai palaukti, kol tėveliai baigs darbą. Tėvai taip pat gali tiesiog atsinešti kompiuterį ir dirbti šalia žaidžiančio savo vaiko.

Esame į žmogų orientuota įmonė. Mums svarbu, kaip darbuotojas jaučiasi, todėl neformaliai bendraujame ne tik per šventes, bet kasdien bendroje uždaroje feisbuko grupėje. Darbuotojų grįžtamojo ryšio prašome metinių apklausų metu. Galime pasidžiaugti, kad pagal 2019 metais atliktą apklausą, kurioje dalyvavo 87 proc. darbuotojų, tvarus įsitraukimas siekė net 84 proc. 82 proc. kolegų ERGO rekomenduotų kaip vietą, kur gera dirbti, o net 95 proc. drąsiai kreiptųsi į savo tiesioginį vadovą. Tobulėti tikrai kur turime, tačiau šie skaičiai kalba patys už save.

Sakoma, kad kai darbuotojai patenkinti, tai patenkinti ir klientai. Džiugu, kad vis geriau sekasi patenkinti klientų lūkesčius, o klientai vis labiau vertina ERGO produktus paslaugas bei aptarnavimą. Pagal „Dive Lietuva“ atliktą slapto pirkėjo tyrimą, ERGO Lietuvoje yra geriausiai klientus aptarnaujanti draudimo bendrovė 2019 m.

ERGO bendruomenėje kuriame pasitikėjimo ir atviro grįžtamojo ryšio atmosferą. Kai darbe žmonės praleidžia tiek daug laiko, mums svarbu, kad kolegos jaustųsi gerai ir sugebėtų išlaikyti darbo ir šeimos balansą. Jei norite būti smagios, drąsios, lyderių bendruomenės dalimi, esate laukiami.

Kviečiame peržiūrėti šiuo metu aktyvius ERGO pasiūlymus.

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

RSS CV-Online – darbo skelbimai