TOP Darbdaviai 2019 – Tomorrow’s Trends & Tools, UAB

Tomorrow’s Trends & Tools

Kviečiame susipažinti su dar vienu 2019-ųjų metų TOP DarbdaviuTomorrow’s Trends & Tools, UAB. TOP Darbdavio rinkimai – kasmetiniai karjeros portalo CVOnline.lt apdovanojimai skirti didžiausio kandidatų dėmesio susilaukusioms įmonėms.

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais ir ko tikitės iš kandidatų?

Daugumą laisvų darbo vietų įmonėje užpildome esamiems darbuotojams keliantis kompetencijas ir kylant karjeros laiptais. Šiais metais planuojame ieškoti įvairių projektų prekių priežiūros ar prekybos vietų audito vadybininkų ir asistentų. Visus aktualius reikalavimus nurodome darbo skelbimuose, bet svarbiausia mums kandidatų motyvacija ir atitikimas įmonės vertybėms. Kiekvieną darbuotoją renkamės atidžiai, suteikdami ir pačiam kandidatui pakankamai laiko susipažinti su įmone bei siūlomu darbu. Juk kiekvienas naujas kolega tampa mūsų darnios komandos dalimi.

Kokiuose miestuose siūlote darbą?

Tomorrow’s Trends & Tools dirba visoje Lietuvoje. Daugiausiai mūsų darbuotojų gyvena didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Tačiau būna retkarčiais laisvų pozicijų ir mažesniuose miestuose.

Ar Tomorrow’s Trends & Tools siūlo praktikos galimybes?

Esame atviri studentams, kurie ieško praktikos vietų. Susidomėjus mūsų įmonės veikla kviečiame susisiekti su personalo skyriumi ir aptarti galimą bendradarbiavimą. Mielai priimam praktikantus į prekybos vietų audito, prekių priežiūros (angl. Merchandising) projektų, klientų aptarnavimo ar personalo valdymo skyrius.

Ar šiais metais ieškosite pagalbinių, sezoninių darbuotojų trumpalaikiams darbams?

Įprastai kiekvienais metais ieškome darbuotojų vasaros sezono laikotarpiui pagalbai parduotuvėse tvarkyti prekes, kai pirkėjų srautai išauga. Ne išimtis turėtų būti ir šie metai. Iš esmės sezoniniai darbuotojai būna atsakingi paskirtose parduotuvėse už prekių sukrovimą į lentynas ir prekybinę įrangą pagal tam tikrą tvarką. Darbuotojų ieškome didžiuosiuose šalies miestuose ir pajūryje, atrankos turėtų prasidėti balandžio antroje pusėje ar gegužės pradžioje.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties?

Neturinčius darbo patirties kviečiame dalyvauti atrankose ir tapti asistentais ar jaunesniaisiais vadybininkais. Sukuriam galimybę mokytis ir semtis žinių. Augant ir didinant turimas kompetencijas po žingsnelį užsiimti vis įdomesniais darbais ir kilti karjeros laiptais.

Ar jūsų įmonėje vyksta atvirų durų dienos?

Įprastai neorganizuojame kasmetinių atvirų durų ar karjeros dienų. Tačiau visada esame atviri žmonėms, kurie domisi mūsų veikla. Turint pasiūlymų ar tiesiog norint daugiau sužinoti apie tai, kuo gyvename – kviečiame susisiekti su mumis. Darniai bendradarbiaujame su universitetais ir kolegijomis. Dalyvaujam jų organizuojamose renginiuose, prisidedam net prie naujų mokymų programų studentams kūrimo.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Visų pirma kiekvienas naujas darbuotojas turi domėtis mūsų vykdoma veikla ir prekiniais ženklais su kuriais dirbame. Nes tik motyvacija leidžia išmokti visko ir įkvepia „nuversti kalnus“. Dar svarbu, jog darbuotojai tikėtų tomis pačiomis vertybėmis, kuriomis grindžiam savo veiklą ir būtų pasiruošę tapti mūsų vertybių ambasadoriais. Turimos patirtys ir įgūdžiai taip pat labai svarbūs, bet juk visko galima išmokti!

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

Nes esame patyrę, jaunatviški ir siekiam maksimalių rezultatų!
Dirbame jau 10 metų rinkoje, tad esame sukaupę daug patirties. Tačiau visada išliekame jaunatviški ir lankstūs prisitaikyti prie greitai besikeičiančio pasaulio. Savo veiklą vykdome visose trijose Baltijos šalyse. Dirbame su stipriausiais prekiniais ženklais ir didžiausias prekių gamintojais ar distributoriais. Klientų pasitikėjimas – tai puikus įrodymas, jog pasiekiame aukštus rezultatus.

Nes savo veiklą grindžiam vertybėmis!
Įmonės įkūrėjai mūsų logotipe išsaugoją pačią svarbiausią mūsų vertybę – pasitikėjimu grįsti santykiai. Per veiklos metus kartu su darbuotojais išsigryninome ir dar tris mums svarbias vertybes. Visų pirma vertiname kiekvieną darbuotoją kaip unikalią asmenybę su savo pasiekimais, gebėjimais, turima patirtimi, pomėgiais ir charakterio išskirtinumais. Antra iš skirtingų asmenybių kuriame darniai kartu dirbančią komandą. Neieškome „vienodų“ darbuotojų, o priešingai – mokomės iš vienas kito ir ieškome būdų kaip puikiai jaustis dirbant kartu. Ir trečia labai vertiname komfortabilią darbo aplinką, tad daug dėmesio skiriama bendravimo kultūros kūrimui. Tikime, jog kiekvienas darbuotojas darbe turi jaustis gerai ir būti įvertintas.

Nes mums svarbiausia – darbuotojai!
Mes labiausiai didžiuojamės savo darbuotojais ir mūsų bendrais pasiekimais. Ir TOP darbdavio įvertinimas yra pasiektas  bendrai visos įmonės darbuotojų dėka. Esame labai patrauklūs tarp darbo ieškančių žmonių. Savo darbuotojus skatinam motyvacinėmis sistemomis, galimybe mokytis ir kilti karjeros laiptais bei darbo sąlygomis leidžiančiomis derint darbo ir asmeninį gyvenimą.

Jei susidomėjote mūsų veikla – būkit drąsūs ir aktyvūs!

Kviečiame SPAUSTI ČIA ir peržiūrėti įmonės darbo pasiūlymus!

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *