Tesonet – TOP Darbdavys 2020

tesonet

CV-Online kiekvienų metų pradžioje paskelbiami TOP Darbdaviai – įmonės, kurioms ieškantieji darbo teikia pirmenybę. Susipažinkite su vienu iš 2020 metų TOP Darbdavių – Tesonet.

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais?
Pastaruosius ketverius metus kasmet augame dvigubai. Kasdien mūsų karjeros skiltyje rasite bent 80 atvirų pozicijų, pradedant nuo mažiau patirties reikalaujančių klientų aptarnavimo srities specialistų iki labai rimtų inžinerinių specialybių su ilgamete patirtimi.

„Tesonet” yra inovatyvus akseleratorius, kuriame gimsta įvairūs kibernetinio saugumo produktai, tad čia labai svarbūs įvairių sričių IT specialistai. Šiemet daugiausiai jų darbins vienas iš mūsų akseleruotų verslų, lyderiaujantis kibernetinio saugumo paslaugų tiekėjas pasaulyje – „Nord Security”. Tačiau IT specialistai ne vieninteliai profesionalai, kurių nuolat ieškome – ne mažiau svarbūs ir marketingo, pardavimų, komunikacijos, administracijos, finansų bei teisės sričių ekspertai.

Tesonet darbo pasiūlymai

Kandidatams keliami reikalavimai

Be techninių reikalavimų konkrečiai darbo pozicijai, mes didelį dėmesį skiriame ir vadinamoms „minkštosioms“ savybėms. Svarbiausi kriterijai, kuriais remiamės atrinkdami specialistus į komandas yra sutampančios mūsų ir kandidatų vertybės, užsidegimas iššūkiams, drąsa būti neapibrėžtoje dinamiškoje aplinkoje, gebėjimas prisiimti atsakomybes, noras būti tvirtos komandos dalimi.

Darbas ne tik Lietuvoje

Darbo pozicijų turime įvairiuose miestuose. Dažniausiai mūsų darbuotojai dirba Vilniuje ir Kaune, tačiau produktams plečiantis ir augant, natūralu, jog ir ekspertų ieškome kitose šalyse. Pavyzdžiui, „Nord Security“ jau turi žmonių, kurie dirba Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, net Japonijoje. Tad išmokome būti lankstūs ir, kai reikia, dirbti nuotoliniu būdu. Žinoma, šių dienų sąlygomis kitaip ir neįmanoma – visi dirbame iš namų, saugodami vienas kito sveikatą, tačiau jau nekantriai laukiame, kol galėsime grįžti į biurus. Gyvas bendravimas yra viena iš mūsų įmonės vertybių, matome kokią pridėtinę vertę tai kuria mūsų įmonei bei darbuotojams, tad, kai tik pandemija baigsis ir bus saugu, skatinsime vėl dirbti biuruose.

Apmokamos praktikos programa

2019 m. įkūrėme ir iki šiol tęsiame apmokamos praktikos programą „Tech Rookie“. Tai programa skirta žmonėms, besidomintiems technologijomis, inovacijomis, keičiantiems profesinę sritį arba jauniems žmonėms, kurie tik dabar atranda technologijų pasaulį ir nori jame įsitvirtinti. Atrinkti labiausiai motyvuoti ir bazinių žinių egzaminą išlaikę žmonės, gali mokytis ir tobulinti savo įgūdžius dirbdami su realiais produktais. „Tech Rookie“ įkūrėme tam, kad mūsų komandos galėtų tinkamai pasiruošti priimdamos praktikantus, skirti jiems dėmesio ir laiko – tokiu būdu ir patys praktikantai žino, kad įgaus naudingų bei vertingų patarimų, jais bus tinkamai pasirūpinta.

Pirmaisiais metais kvietėme prisijungti tik programuotojus, o antraisiais – 2020-aisiais – programą išplėtėme ir taip pat siūlėme prisijungti rinkodoros specialistus, kurie norėtų gilinti žinias šioje srityje. Šį rudenį programa taip pat numatoma, tad visus susidomėjusius kviečiame sekti „Tesonet“ socialinius tinklus – ten informacija pateikiama greičiausiai.

Svarbu ne tik turimos žinios, bet ir motyvacija nuolat tobulėti

Kaip ir minėjome, mes visuomet atkreipiame dėmesį ne tik į technines žinias, bet ir į kitas savybes. Svarbu, kad žmogus domėtųsi technologijomis bei naujovėmis, būtų ambicingas bei žingeidus. Žmogus, kuris stengiasi, rodo iniciatyvą ir norą tobulėti bei mokytis, bus įvertintas atitinkamai. Technologijų pasaulyje viskas keičiasi gan greitai, tad gebėjimas prisitaikyti prie tokių pasikeitimų ir neatsilikti – labai svarbu. Jei tik netrūksta motyvacijos, visa kita galima išmokti.

Verslo akseleratoriaus privalumai ir naudos darbuotojams

Tesonet nėra startuolis, tai jau verslo akseleratorius, tačiau jis turi daug startuoliškų bruožų. Greitai generuojame, testuojame ir, jei matome naudą, į pasaulį paleidžiame naujas idėjas, kurios ilgainiui virsta savarankiškais verslais. Čia gimsta pasaulinio lygio produktai, o juos kuria savo sričių ekspertai, kurie mielai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi įmonės viduje. Tai glaudi ir profesionali bendruomenė, kuri vienija technologijų aistruolius.

Žinoma, turime ir kitų naudų –  Learning & Development komandą, kuri užtikrina profesinių žinių gerinimą, suteikia visas reikalingas priemones ir resursus. Mūsų darbuotojai gali sėkmingai augti, tobulėti ir kilti karjeros laiptais nekeisdami įmonės. Rūpinamės ir visokeriopa darbuotojų gerove – turime kinezeterapeutus, siūlome socialinį draudimą bei neseniai pradėjome bendradarbiauti su „Mindletic“ siekdami užtikrinti emocinę gerovę. Visi šie dalykai atsirado išgirdus darbuotojus ir jų norus, nes įmonės kultūrą ir dvasią visgi kuriame kartu. Tuo labiausiai ir didžiuojamės – gebėjimu išlaikyti vieningumą ir bendruomeniškumą net ir greitai augant bei plečiantis.

Dalintis su kitais