Teigiamą bankininkystės patirtį kuriantis Swedbank – TOP Darbdavys ’20

swedbank

Ieškančiųjų darbo įmonėms 2020 sausio 1d. – gruodžio 31d. laikotarpiu parodytas dėmesys yra pagrindinis kriterijus, pagal kurį nustatyti CV-Online TOP darbdaviai 2020. Vienas iš 2020 metų TOP Darbdavių – Swedbank, AB.

Vilma Drazdauskienė, Swedbank, AB karjeros centro srities vadovė pasakoja apie įmonės, kaip darbdavio, privalumus, praktikos, darbo ir karjeros galimybes.

Personalo planai

Siekiame kurti teigiamą bankininkystės patirtį maždaug 7 mln. privačių ir pusei milijono verslo klientų, tad nuolat ieškome komandos narių įvairiose srityse:

 • IT ir duomenų analitika
 • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas
 • Rizikos valdymas, atitiktis ir teisinis reguliavimas
 • Finansai ir analizė
 • Verslo ir produktų vystymas
 • Žmogiškieji ištekliai, rinkodara, komunikacija ir administravimas

Didžiausias poreikis programuotojų, duomenų analitikų, IT produkto vadovų, klientų aptarnavimo, KYC/AML srities specialistų, taip pat dažnai ieškome specialistų dirbti su įvairiomis banko operacijomis.

Swedbank darbo pasiūlymai

Šiuo metu daugiausiai ieškome specialistų Vilniuje, Kaune, Panevėžyje. Pandemijos metu didelė dalis mūsų darbuotojų dirba iš namų, jei tik tai leidžia atliekamo darbo specifika.

Praktikos programa ir IT akademija

Praktikos ir stažuočių programą „Kick-start your career” organizuojame 2 kartus per metus. Žiemos praktikos programa vyksta vasario – gegužės mėnesiais, vasaros praktikos programa –   birželio – rugpjūčio mėnesiais. Atranką į šios vasaros praktikos programą planuojame pradėti gegužės mėnesio pradžioje.

IT sritimi besidomintiems, kasmet siūlome prisijungti prie mūsų organizuojamos IT Akademijos ( IT Academy@Swedbank) , kurios metu yra ruošiami jaunesnieji IT specialistai. Programoje gali dalyvauti tiek studentai, tiek persikvalifikuoti nusprendę asmenys. Šių metų IT Akademija jau įsibėgėjo, atranką į kitų metų IT Akademiją skelbsime rudens pabaigoje.

Praktika suteikia studentams galimybę įgyti realių praktinių žinių mokantis iš įvairių sričių profesionalų. Praktikos programos metu ne tik gilinamasi į konkrečią sritį, kurioje atliekama praktika, bet ir sudaromos galimybės dalyvauti mokymuose, susipažinti su įvairių sričių ekspertais, geriau pažinti organizaciją, jos darbuotojus, kultūrą. Visuomet laukiame tiek studentų, tiek profesionalų, kurie norėtų žengti naują žingsnį savo karjeroje, įgyti aukšto lygio žinių, gebėjimų bei susipažinti su mūsų organizacija, jos veikla, kultūra.

Po šių programų nemaža dalis praktikantų/stažuotojų lieka dirbti mūsų organizacijoje.

Stažuočių privalumai ir galimybės

 Kiekvienais metais organizacijoje ieškome stažuotojų. Stažuotė – tai apmokamas darbas, suteikiantis galimybę auginti kompetenciją bei įgyti patirties konkrečioje veiklos srityje. Stažuotes siūlome įvairiose srityse. Tai gali būti pirmasis darbas ir puiki galimybė pažinti organizaciją ir jos kultūrą, detaliau susipažinti su konkrečia veiklos sritimi bei lengviau įsilieti į darbo rinką. Maksimalus stažuotės terminas viename banko padalinyje – 1 metai. Mūsų organizacijoje stažuotė gali tęstis ne ilgiau nei 2 metus, pvz., stažuojantis dviejuose skirtinguose padaliniuose po 1 metus.

Paprastai praktikos ir stažuočių programą organizuojame 2 kartus per metus: žiemos ir vasaros laiku, tačiau ir metų eigoje atsiranda laisvų pozicijų, visuomet reaguojame į atsiradusį poreikį.

Mūsų organizacijoje vyrauja dalinimosi žiniomis kultūra, tad turime daug įvairių vidinių programų, suteikiančių galimybę augti ir tobulėti savo pasirinktoje srityje ar dalintis žiniomis ir padėti augti kolegoms.

Renkasi ir darbdavys, ir potencialus darbuotojas

Renkamės ne vien mes – potencialus darbuotojas ir darbdavys renkasi vienas kitą. Nuoširdus ir paprastas bendravimas pokalbio metu, kultūrinis atitikimas bei motyvacija yra labai svarbu renkantis naują komandos narį. Kandidato motyvaciją paprastai vertiname pagal tai, kiek kandidatas pasiruošęs pokalbiui, pasidomėjęs apie poziciją, organizaciją, gal net žino tam tikrus specifinius terminus susijusius su siūloma pozicija. Žinoma, atitinkama darbo patirtis yra privalumas, bet vienas svarbiausių dalykų yra žmogaus asmeninės vertybės ir kaip jos atitinka mūsų organizacijos vertybes ir požiūrį. Mes puoselėjame kultūrą pagrįstą pasitikėjimu, pagarba ir mūsų vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Jei mūsų ir kandidato požiūriai ir puoselėjamos vertybės sutampa – esame įsitikinę, kad kelionė drauge bus sklandi.

Tvari ir lanksti darbo aplinka

Kasdien kuriame pasitikėjimu ir pagarba pagrįstą kultūrą. Pripažįstame įvairovę ir lygybę. Siekiame, kad visi jaustųsi įtraukti, vertinami, motyvuoti ir atsidavę vieni kitiems, mūsų vizijai ir klientams.  Mums rūpi įsitraukimas į visuomenines veiklas, atsakomybė ir tvarumas. Viską, ką darome, grindžiame tvariu požiūriu į ekonomiką, socialinius klausimus, aplinką ir etiką.

Darbuotojai patys ieško iššūkių, kurie juos įkvepia ir skatina tobulėti. Mes siūlome tvarią ir lanksčią darbo aplinką, kur dalijamės žiniomis ir dirbame kartu. Esame lankstūs: siekiame balanso tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.  Tikime, kad mūsų darbuotojams svarbu turėti galimybę daryti poveikį atliekamam darbui ir patiems prisidėti prie patrauklios darbo aplinkos kūrimo, kurioje puoselėjama įsitraukimo ir atsakomybės kultūra.

Darbuotojai dažnai lieka mūsų organizacijoje arba sugrįžta čia dėl unikalios mūsų kultūros, darbo aplinkos, stabilumo, lankstumo derinant darbą ir asmeninį gyvenimą. IT pozicijose vertinamas platus technologijų ir sistemų kompleksiškumo spektras bei galimybė prisidėti prie projektų, kurie neša naudą visuomenei, produktų kūrimo ir tobulinimo, kuriais naudojasi milijonai privačių ir verslo klientų.

Vertindami mūsų darbuotojų indėlį, siūlome patrauklų naudų paketą, kaip pvz:

 • Papildomas sveikatos draudimas
 • „Swedbank“ produktai ir paslaugos palankesnėmis sąlygomis
 • „Swedbank“ pensijos programa darbuotojams 
 • Papildomos laisvos dienos ir išmokos
 • Įvairios mokymosi ir ugdymosi programos, „LinkedIn Learning“ mokymosi platforma
 • Vidinis sporto klubas ir masažo galimybės (Vilnius), sporto bendruomenės, emocinės sveikatos stiprinimas (psichologo konsultacijos)    
 • Dalinai kompensuojamos vasaros stovyklos darbuotojų vaikams, popamokinės erdvės
 • Komandiniai renginiai, profesinė savanorystė ir geri darbai su komanda

Visuomet ieškome talentų, kurie nori prisidėti prie finansiškai stiprios ir tvarios visuomenės kūrimo. Darbas „Swedbank“ reiškia daug karjeros galimybių skirtingose srityse ir šalyse. Laukiame visų kandidatų, neatsižvelgdami į jų lytį, kilmę, religiją, amžių, seksualinę orientaciją ar negalią.

Dalintis su kitais