Sparčiai 2020 metais augusi Barbora – TOP Darbdavys

barbora

2020 metų TOP Darbdavių sąraše yra net 7 prekybos įmonės. Vena iš jų – sparčiai 2020 metais augusi ir vien per praėjusių metų rudenį daugiau nei 750 darbuotojų įdarbinusi Barbora. Kokių darbuotojų įmonė ieškos šiemet, pasakoja Barbora, UAB personalo vadovė Agnė Savickienė. 

Barbora įmonės plėtra 2021 metais

Praėję metai „Barborai“ buvo ypatingo greičio ir augimo metai. Kelis kartus išaugus e. prekybos maisto produktais paklausai, įmonė sparčiai didino savo pajėgumus ir plėtė komandą – tiek prekių surinkimų centruose, tiek administracijoje.

„Neketiname sustoti augti ir šiais metais, nes tikime e-komercijos maisto produktais ateitimi ir potencialu. Esame dinamiška ir ambicinga įmonė, žiūrinti į priekį, todėl toliau stipriname savo komandą ir ieškome naujų kolegų IT, rinkodaros, finansų, duomenų mokslo ir verslo vystymo komandoms. Siūlome programuotojų, duomenų inžinierių, analitikų, projektų vadovų bei produktų vadovų pozicijas“, – sako „Barboros“ personalo vadovė.

Naujausi Barbora darbo pasiūlymai

Pasak UAB „Barbora“ Personalo vadovė Agnės Savickienės, karantinas ir „Barboroje“ suformavo kitokius darbo įpročius:

„Komanda gana greitai ir lengvai prisitaikė prie kitokių darbo sąlygų – per nuotolį. Tačiau kartu dedame pastangas, kad šis nuotolis būtų tik fizinis, ne emocinis ir socialinis. Nuolat palaikome tarpusavio ryšius, bendraujame, kartu sprendžiame iškylančius klausimus. Lankstų požiūrį į darbo vietą ketiname išlaikyti ir po karantino, todėl dabar kandidatų gyvenamoji vieta nėra tokia svarbi.“ 

Ypatingas dėmesys praktikantams

Įmonė suteikia galimybę karjerą „Barboroje“ pradėti ir praktikantams. Juos priima pagal poreikį ir skiria didelį dėmesį jų apmokymui ir potencialo atskleidimui. Į praktikantą investuojamas laikas, deleguojamos realios užduotys, padedančios formuoti darbui reikalingus praktinius įgūdžius. Visa tai daroma su mintimi, kad jis ir po praktikos galėtų tęsti karjerą „Barboroje“.

Dažniausiai „Barboroje“ praktikantai žinių ir įgūdžių semiasi personalo, duomenų inžinerijos, duomenų mokslo komandose.

A.Savickienė pateikia kelis pavyzdžius, kokias kompetencijas ir įgūdžius praktikantai turi galimybę įgyti praktikos Barbora įmonėje metu:

  • Duomenų inžinerijos praktikantas įgis duomenų importavimo į analitines duomenų struktūras (ETL), tinklinių paslaugų kūrimo, statistinių produktų kūrimo, testavimo ir paleidimo žinias. 
  • Duomenų mokslo praktikantas prisidės kuriant statistinius modelius, produktus ir mikroservisus, vykdant A/B testavimą, konsultuojant verslą. 
  • Duomenų analitikos praktikantas įgis Ad Hoc užklausų ir analizių vykdymo, periodinių ataskaitų ruošimo, vizualizavimo įgūdžių.
  • Žmogiškųjų išteklių praktikantas turės galimybę įgyvendinti personalo atrankos projektą nuo atrankos skelbimo paruošimo iki finalinio kandidato atrinkimo, konsultuoti vadovus atrankų klausimais, organizuoti 360 tyrimą ir analizuoti rezultatus.

Smalsūs ir energingi – lengvai pritampa įmonėje

„Barboroje“ vietą sau randa smalsūs, energingi, ambicingi darbuotojai – tie, kuriems svarbu veikti, kurti, atnešti naujoves, būti priešakyje. Čia gali greitai matyti savo darbo indėlio rezultatus ir greitai augti kaip profesionalas.

Esame ambicinga ir veržli įmonė, kuriai būdinga startuolio mąstysena, pas mus nėra biurokratijos, sprendimus priimame čia ir dabar, mūsų vertybė „imu ir padarau“ yra pamatinė ir puikiai iliustruoja mūsų orientaciją į rezultatą. Skatiname drąsiai imtis iššūkių ir karjeros srityje,  turime daug pavyzdžių, kaip kolegos sėkmingai užauga iki vadovaujančios pozicijos ir prisideda prie tarptautinių projektų įgyvendinimo“, – pabrėžia A. Savickienė.

„Barboros“ personalo vadovė kviečia dalyvauti įmonės vykdomose darbuotojų atrankose.

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

RSS CV-Online – darbo skelbimai