Saulės energetikos tendencijas kurianti Sun Investment Group – TOP Darbdavys

Sun Investment Group

Sun Investment Group – sparčiai auganti įmonių grupė, kuriai priklauso UAB Sun Investments, Eternia Solar LT, UAB ir UAB Nogridas, pripažinta 2020 metų TOP Darbdaviu. Dalis globalios komandos, kurioje šiuo metu dirba 160 darbuotojų, yra Lietuvoje, kita ­­­– Lenkijoje, Vokietijoje ir Italijoje. Susipažinkite su įmone iš arčiau bei sužinokit, kokių darbuotojų įmonė ieškos šiemet.

Įvairaus pobūdžio atviros pozicijos

Įmonių grupėje dirbame tiek B2C, tiek B2B segmentuose bei sparčiai augame, todėl nuolat turime įvairaus pobūdžio atvirų pozicijų. Ieškodami darbuotojų, ypač kreipiame dėmesį į kandidatų profesionalumą, patirtį bei norą mokytis ir augti. Pavyzdžiui, šiuo metu ieškome patyrusio saulės elektrinių projektų vadovo, turinčio bent 2-3 metų patirtį ir įgyvendinusio bent 5 projektus virš 100 kW, tiek ant žemės, tiek ant stogų. Taip pat, ieškome elektros inžinieriaus-projektuotojo, kuris ruoš elektrotechninės dalies projektus, juos derins su ESO ar kitomis valstybinėmis institucijomis. Šiai pozicijai svarbi patirtis su AutoCAD. Finansų komandoje turime laisvą apskaitos koordinatoriaus poziciją, kurio pagrindinė atsakomybė – pinigų srautų duomenų pildymas, tikrinimas, klaidų identifikavimas ir sekimas. Pardavimų komandoje ieškome viešųjų pirkimų praktikanto, kuris padės užtikrinti sklandų procesą ir dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose. Po šios praktikos suteikiame galimybę įsidarbinti, todėl tai yra ne tik puikus būdas įgyti patirties viešųjų pirkimų srityje, bet ir potencialus pirmas sėkmingos karjeros žingsnis.

Mūsų komandą sudaro skirtingų sričių specialistai, todėl nuolat mokomės vieni iš kitų, kartu augame ir tobulėjame. Būdami jauni ir ambicingi, drąsiai priimame įvairius iššūkius ir atkakliai siekiame savo užsibrėžtų tikslų.

Sun Investment Group darbo pasiūlymai

Darbas Lietuvoje ir užsienyje

Šiuo metu turime du ofisus Vilniuje, tačiau kolegos dirba ir Kaune, Klaipėdoje. Esame lankstūs darbo vietos atžvilgiu, ypač dabartinėmis aplinkybėmis. Nuotolinį ir darbą iš ofiso derinome dar iki pandemijos pradžios, kadangi projektus vykdome visoje Lietuvoje ir mūsų darbuotojams tenka vykti pas klientus visoje Lietuvoje ar užsienyje.

Galimybės kilti karjeros laiptais

Įmonių grupėje mielai priimame praktikantus ir taip leidžiame jiems „pasimatuoti“ įvairias specialybes. Šiuo metu turime praktikantų teisės ir personalo skyriuose bei ieškome žmogaus, atliksiančio praktiką mūsų viešųjų pirkimų komandoje. Praktikantus priimame pagal poreikį ir kai matome, kad galime suteikti palankias sąlygas mokymuisi ir mentorystei. Dirbdami su bet kuria mūsų įmonės grupės komanda, praktikantai turi galimybę mokytis iš patyrusių saulės elektrinių rinkos profesionalų. Mūsų pagrindinis lūkestis – imlumas ir smalsumas, nes tikime, kad praktika gali būti sėkminga tik tada, kai į ją žengiama su dideliu noru mokytis.

Kiekvienas praktikantas turi galimybę vėliau tapti įmonės darbuotoju. Mes vertiname indėlį į mūsų komandos darbą ir norime suteikti sąlygas jauniems žmonėms kilti karjeros laiptais.

Darbas nebijantiems iššūkių

Nors patirtį saulės energetikos srityje matome kaip privalumą, tai nėra būtinybė. Suprantame, kad šis sektorius yra vis dar naujai besivystantis – didelė dalis dabartinių kolegų savo karjerą saulės energetikos srityje taip pat pradėjo būtent mūsų įmonių grupėje. Kalbėdami su kandidatais, labiausiai vertiname jų motyvaciją ir kitas kompetencijas, atitinkančias pozicijos pobūdį (pavyzdžiui, pardavimų žinios, marketingo įgūdžiai ir pan.), o reikiamų techninių žinių išmokome patys. Mums ypač svarbus kandidatų noras mokytis ir lankstumas. Esame auganti įmonė, vykdanti veiklą sparčiai besivystančioje rinkoje, tad nuolat tenka susidurti su įvairiais iššūkiais ir pokyčiais. Vertiname komandinį darbą, nuo pat pirmos dienos dalinamės sukauptu know-how ir naujus kolegas iškart įtraukiame į visus vykstančius susitikimus, deleguojame užduotis ir įgaliname veikti.

Prisidėkite prie naujų sprendimų kūrimo

Mes siūlome patirtį saulės energetikos srityje, o kartu ir galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais. Dalis kolegų šioje srityje yra sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį. Siūlome plačias profesinio augimo galimybes – šiuo metu dalis darbuotojų prisideda prie globalių, kitose Europos šalyse grupės vykdomų projektų. Visada stengiamės įgalinti darbuotoją ir sukurti tokią aplinką, kur jis galėtų ne tik tobulinti jau esamus procesus, bet ir prisidėti prie naujų sprendimų kūrimo.

Įmonių grupėje ypač vertiname atvirą bendravimą, skaidrumą, dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį. Skatiname sklandžią vidinę komunikaciją – tiek vadovai, tiek visos komandos turi kassavaitinius susirinkimus bei kiekvieno mėnesio pabaigoje kartu pasidžiaugiame savo pasiekimais. Taip pat, rūpinamės savo darbuotojų gerove – suteikiame galimybę dirbti lanksčiu grafiku ir nuotoliniu būdu, organizuojame komandos formavimo bei įvairių švenčių renginius, vykdome tiek vidinius, tiek išorinius mokymus.

Galiausiai, atsižvelgdami į darbuotojo poreikius bei poziciją, suteikiame visus produktyviam darbui reikalingus įrankius, o ofisų atvirose erdvėse visada rasite užkandžių bei gėrimų!

Kviečiame prisijungti prie Sun Investment Group komandos

Dalintis su kitais