Profesionalių poilsiautojų pora: „Džiaugiamės, kad išdrįsome tai padaryti“

profesionalių poilsiautojų

Vilniečiai Žydrūnas ir Audronė Butkevičiai surizikavo sudalyvauti, kaip jie patys sako, „avantiūroje“- profesionalių poilsiautojų konkurse, ir laimėjo vienus įsimintiniausių gyvenime potyrių. Suaugusią dukrą turinti ir dešimtmetę jaunėlę auginanti pora savaitei tapo profesionaliais atostogautojais Druskininkuose.

Nesitikėjo laimėti

Sutuoktiniai dalyvavo viešbučių ir poilsio paslaugų e. parduotuvės Noriunoriunoriu.lt bei internetinės personalo atrankos kompanijos „CV-Online“ rengiamame profesionalių poilsiautojų projekte, kur buvo atrinkti iš 300 dalyvių. Tiesa, iki tol, kol laimėjo, apie dalyvavimą žinojo tik Žydrūnas, nes anketą užpildė ir organizatoriams nusiuntė nesakęs apie tai žmonai.

„Gaunu NoriuNoriuNoriu.lt naujienlaiškį, nes turbūt kažkada esame ten kažką pirkę. Pamačiau skelbimą, pasižiūrėjau, kad nedaug reikia pildyti. Užpildžiau, prisegiau mūsų su žmona nuotrauką, išsiunčiau ir užmiršau. Didelių vilčių laimėti neturėjau, nes nei mes modeliai kokie, nei kažkuo išskirtiniai. Užtat labai nustebau, kai sulaukiau skambučio iš organizatorių“, – šypsodamasis pasakojo vyras, dirbantis valstybės tarnautoju.

Fotomodelių darbas paliko skirtingą įspūdį

Ir jis, ir jo prekybos srityje vadovaujamąjį darbą dirbanti žmona pasakojo mėgstantys keliauti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir besistengiantys gyventi gana aktyvų gyvenimo būdą. Bet konkursuose ar panašiuose renginiuose anksčiau nedalyvaudavo, tačiau pastaruoju metu Žydrūnas  vis pamėgina laimę šen bei ten. Šiek tiek padvejoję, kaip čia viskas bus, vilniečiai ryžosi šiam nuotykiui.

Vienas didžiausių išbandymų sutuoktinių laukė vos atvykus į Druskininkuose esančią „Eglės“ sanatoriją. Pačią pirmą dieną čia jų laukė profesionali fotosesija, su pertraukėlėmis trukusi apie 8 val.

Pora pripažino supratusi, kad pozuoti nuotraukoms yra nelengvas darbas, tačiau reagavo į tai skirtingai. Žydrūnas dienos pabaigoje sakė pajutęs tam tikrą nuovargį, o Audronei šis užsiėmimas pasirodė malonus.

Nustebino pozityvi aplinka

Užtat likusias savaitės dienas vilniečiai praktiškai netrukdomi galėjo mėgautis poilsiu ir sveikatinimo procedūromis. Laukė vos vienas kitas pokalbis su organizatoriais ir įsipareigojimas dalintis įspūdžiais su žiniasklaida.

„Labiausiai nustebino itin pozityviai nusiteikę sanatorijos darbuotojai ir tai, kaip puikiai čia viskas organizuota. Juk mes visur ėjome su bendru poilsiautojų srautu ir niekas mūsų neišskyrė. Be to, tiesiog akivaizdu, kad personalas čia visur ir visada taip nusiteikęs. Matyti aplink tiek daug šypsenų, optimizmo ir malonaus bendravimo – ne mažiau svarbu nei pačios procedūros“, – tvirtino abu sutuoktiniai.

Jiems didelį įspūdį paliko ir tai, kad sudarant procedūrų sąrašą buvo atsižvelgta, ne tik į asmeninius jų sveikatos duomenis, bet ir suteikta galimybė procedūras lankyti kartu. Be to, savaitgaliui sutuoktiniai buvo į sanatoriją pasiėmę savo jaunesniąją dukrą ir tai niekaip nesutrikdė sveikatinimosi proceso – kol tėvai negalėjo su ja būti, vaiko priežiūra pasirūpino sanatorija.

Patiko šildančios procedūros ir aktyvūs užsiėmimai

Audronei labiausiai patiko šildančios procedūros – juodojo purvo aplikacija ir procedūra su angliarūgšte. Žydrūnui įsiminė masažas su elektrostimuliacija, masažas ir termoterapija atliekama specialiu aparatu, taip pat Thai Chi treniruotė ir kineziterapeutės vedamas užsimėmimas „Miško kelias“.

„Mano vyras yra aktyvesnis, mėgsta anksti keltis, rytais eina bėgioti, todėl jam labiau patinka aktyvesni užsiėmimai, kurių čia yra tikrai daug. Aš labiau mėgstu ramesnį poilsį, tai man labai patiko Žiemos sodas, kur ideali vieta tarp žalumos ir žiedų tyloje, tik čiurlenant fontanui, skaityti knygą“, – sakė Audronė.

Susirūpino sveikata

Sutuoktiniai taip pat gyrė labai šviežią, sveiką, įvairų maistą su didžiuliu vaisių ir daržovių pasirinkimu. Apsilankę sanatorijoje jie sako supratę, kad sveikata reikia rūpintis dabar, o ne kažkada ateityje.

„Anksčiau kažkaip tiesiog negalvojome apie apsilankymą sanatorijoje. Tiesiog gal buvo susiformavęs toks požiūris, kad sanatorija labiau senjorams, vyresnio amžiaus žmonėms, kurie jau turi daugiau sveikatos problemų. Bet kai pajutome, kokią naudą procedūros ir poilsis gali teikti jau dabar tikrai čia sugrįšime, ir ne kartą. Taip pat patarsime tą padaryti ir savo draugams bei artimiesiems“, – sakė sutuoktiniai.

Poilsiaus Lietuvoje ir Latvijoje

Profesionalių poilsiautojų projektas truks beveik ištisus metus. Kiekvienai porai teks vis kita poilsio vieta Lietuvoje arba Latvijoje. Poilsio vietoje pora praleis savaitgalį arba visą savaitę ir už tai dar gaus atlyginimą – po 100 Eur kiekvienam.

Atranka bus vykdoma kas mėnesį į vis kitą poilsio vietą. Konkursą laimėjusios poros poilsio akimirkos bus įamžintos nuotraukose, tad taip jos taps šios poilsio vietos veidu. Poilsiautojai savo įspūdžiais dalysis ir su žiniasklaida.

Antrasis objektas, kuris lauks profesionalių poilsiautojų – sanatorija „Europa Royale Druskininkai“. Kandidatuoti į jį galima Cvonline.lt tinklalapyje iki gegužės 27 d.

Dalintis su kitais

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *