Profesinių paslaugų Baltijos šalyse lyderė EY – TOP Darbdavys ’20

EY

2020 metų CV-Online TOP 50 darbdavių sąraše yra net 9 bankų/finansų srities įmonės. Viena iš jų – EY – „Ernst & Young Global“ narė – profesinių paslaugų Baltijos šalyse lyderė ir daugiau nei 700 specialistų vienijanti bendrovė. EY talentų komandos partnerė Rasvydė Gustaitė dalinasi įmonės pasiekimais ir personalo planais.

Kaip ir kasmet standartiškai darbą siūlome apskaitos, mokesčių, audito, konsultacijų specialistams ir ką tik studijas baigusiems žmonėms, norintiems dirbti šiose srityse.

Mūsų pagrindinis biuras yra Vilniuje, taip pat turime padalinį Kaune, o pandemijos metu darbuotojams suteikiame galimybę dirbti iš namų.

Renkantis darbuotoją žiūrime į jį/ją įvairiapusiškai – vertiname tiek asmenines savybes, tiek technines žinias, jei tokių reikalaujame. Žinoma, prioritetą teikiame asmeninėms savybėms, ypač jei kandidatas neturi darbo patirties, nes tokie dalykai, kaip analitinis mąstymas, bendradarbiavimas, kūrybiškumas, atsakomybė, noras tobulėti ir pan. nėra taip lengvai įgyjami, kaip techninės žinios.

EY darbo pasiūlymai

Praktikantai įtraukiami į realius projektus

Praktika mūsų įmonėje yra prilyginama bandomajam laikotarpiui, ji yra apmokama ir studentas ar ką tik studijas baigęs žmogus, jei sėkmingai pasirodo praktikos metu, pasilieka dirbti įmonėje. Samdos sezoniškumą turime audito srityje – praktikantai darbą pradeda sausį. Kituose departamentuose – pagal galimybes ir susitarimą. Praktikos metu žmonės yra įtraukiami į realius projektus, pavedamos realios, projektų rezultatams reikalingos užduotys, todėl praktikantai ne tik pilnai įsisavina pasirinktos profesijos darbo pagrindus, dirba komandoje, turi savo atsakomybes, bet ir įgyja įvairias kompetencijas.

Dažniausiai mūsų siūlomos trumpalaikės pozicijos virsta ilgalaikėmis galimybėmis, todėl geriausia yra rinktis norimą sritį ir aplikuoti, o pokalbio metu aptarsime tiek kandidato poreikius, tiek mūsų galimybes.

Dažniausiai darbą EY renkasi paskutinių kursų studentai, žmonės ką tik pabaigę studijas ar nedidelę darbinę patirtį turintys specialistai. Žinoma, samdome ir patyrusius specialistus ir, priklausomai nuo pareigų lygio, turime puikiai išvystytas mokymų ir įvedimo programas, kuriomis užtikriname, kad naujai prisijungę kolegos kuo greičiau taptų lygiaverčiais komandos nariais.

Apie įmonę ir darbuotojams suteikiamas naudas

EY teikia audito ir kitas užtikrinimo, konsultacijų, mokesčių, apskaitos, strategijos, sandorių, teisines paslaugas.

EY siekiame kurti veiksmingesnį pasaulį, padėti kurti ilgalaikę vertę klientams, darbuotojams ir bendruomenėms bei auginti pasitikėjimą kapitalo rinkomis. Įvairialypės EY komandos daugiau kaip 150 šalių ir kartu su 300000 kolegų, naudodamos duomenis ir technologijas, suteikia pasitikėjimą per užtikrinimą ir padeda klientams augti, transformuotis ir veikti.

Mūsų komandą sudaro aktyvūs jauni specialistai ir patyrę profesionalai, kurie stengiasi nuolat augti ir tobulėti. Kiekvienam darbuotojui skiriame karjeros patarėją (angl. „counselor“), nuolatines mokymosi programas ir galimybes, naujus ir įvairius projektus, bei užtikriname labai greitas karjeros galimybes kiekvienam. Mūsų darbuotojai dirba su pažangiomis technologijomis ir įrankiais.

Kiekvienam darbuotojui be sutarto atlygio, skiriame įvairias papildomas naudas: papildomą sveikatos draudimą, apmokamą mokymuisi skirtą laiką, kitas papildomas naudas.

Mūsų darbuotojai formuoja ir mūsų kultūrą: su vadovais ir tarpusavyje bendraujame ir bendradarbiaujame betarpiškai, nuolat organizuojame įvairias iniciatyvas ir veiklas, kurias užtikrina pačių darbuotojų sukurta „Sparkle in the EYe“ iniciatyva. „Sparkle in the EYe“ – vidinė „EY“ darbuotojų iniciatyva, kurios tikslas – organizuoti įvairius renginius, veiklas, kurti tradicijas ir taip formuoti įmonės kultūrą, stiprinti darbuotojų tarpusavio ryšius, pasitenkinimą darbu, įsitraukimą. Komandą šiuo metu sudaro 18 skirtingo lygio darbuotojų iš skirtingų departamentų, kurie prie šios iniciatyvos prisijungia savanoriškai. „Sparkle in the EYe“ iniciatyvos veikloms užtikrinti „EY“ skiria kasmetinį biudžetą, kurį valdo ir priima sprendimus, kaip jį paskirstyti patys komandos nariai.

Tapk EY komandos dalimi

Dalintis su kitais