Net penkias skirtingas verslo nišas vystanti Teltonika – TOP Darbdavys 2020

teltonika

Teltonika gali drąsiai vadintis TOP Darbdaviu, nes šį vardą iškovoja ne pirmą kartą ir tam yra nemažai priežasčių, tai ir įvairios vystomo verslo nišos ir siūlomų pareigų įvairovė bei nuoseklus darbas užtikrinant darbuotojų gerovę.

Itin platus pareigų ir darbo vietos spektras

Šiandiena „Teltonika“ įmonių grupėje vystome net penkias skirtingas verslo nišas, kuriose turime virš 200 skirtingų įvairių sričių specialistų nuo pardavimų vadybininkų iki gerai mediciną išmanančių inžinierių. Tačiau tvariai įmonės plėtrai palaikyti ypač reikalingi elektronikos gamybą ir projektavimą išmanantys specialistai bei programuotojai profesionalai. Taip pat aktyviai ieškome į rezultatą orientuotų ir iššūkių nebijančių pardavimų vadybininkų, kurie sėkmingai padėtų mūsų klientams vystyti įvairius inovatyvius daiktų interneto sprendimus.

Darbas iš namų šiandiena yra beveik kiekvieno darbdavio kasdienybė, tad Teltonikos įmonių grupė ne išimtis. Teltonikos prekės ženklo atstovybes turime 18 šalių ir daugumoje jų ieškome darbuotojų. Vis tik didžioji komandos dalis yra Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune.

Naujausi Teltonika darbo pasiūlymai

IoT ir B2B akademijos

Teltonikos įmonių grupėje turime dviejų skirtingų tipų IoT (daiktų interneto technologijų) ir B2B (pardavimų, verslo ir derybų meno) akademijas. Jos įsikūrusios Vilniuje ir Kaune, tad praktikantų juose sulaukiame nuolatos. Karantino metu atsakingi akademijų koordinatoriai praktikantus technologinių ir pardavimo žinių moko ir nuotoliniu būdu. Akademijos sėkmingai veikia jau 4 metus ir daugiau nei 100 akademijos studentų tapo Teltonikos įmonių grupės dalimi.

Sezoninių darbuotojų poreikis

Nuolat didėjant Teltonika EMS gamybos apimtims, vasaros laikotarpiu visada ieškome papildomų darbuotojų sezoniniam darbui. Jų indėlis labai svarbus norint išlaikyti pastovų gamybos augimą populiariausiu atostogų laikotarpiu.

Kiekvienam darbuotojui įmonėje esame sudarę įvedimo programas, į kurias integruojame mokymo procesus, besisiejančius su kompetencijų augimu. Tad jeigu darbuotojas ateina be patirties, jam sudarome visas sąlygas per numatytą laikotarpį įgyti reikiamų žinių, prie kurių pagalbos prisideda ir priskirtas kuratorius. Taip pat nemažą dalį darbuotojų ugdome savo B2B ir IoT akademijose, tad ten suteiktos žinios leidžia sklandžiai pereiti į darbinę aplinką.

Pirmiausia vertinamos būsimo darbuotojo vertybės

Teltonikos įmonių grupės pagrindinė vertybė yra pagalba. Jeigu kandidatas supranta mūsų vertybių skleidžiamą žinutę, tai dažnu atveju užtikrina jo sėkmę. Mums, kaip darbdaviui, svarbus būsimo darbuotojo požiūris į darbą, drąsa pokyčiams, atsakomybę, nuolatinį augimą, o kompetencijos ne retai yra išugdomos ar pagilinamos proceso metu. Todėl priimant sprendimą, pirmiausia vertiname vertybes.

Prasmingos užduotys ir karjeros galimybės

Didžiuojamės, kad esame aukštųjų technologijų įmonių grupė, kuri darbuotojams gali pasiūlyti vienas geriausių darbo sąlygų Lietuvoje. Dirbame vadovaudamiesi tarpusavio pasitikėjimo ir pagarbos kultūra. Tai padeda užtikrinti ne tik kiekvieno darbuotojo asmeninį ir profesinį tobulėjimą, bet ir lengvą įsitraukimą į kolektyvą bei stiprų tarpusavio ryšį. Greta to, 85% darbuotojų mano, jog dirba prie prasmingų užduočių, kurios leidžia pajausti vertę. Būtent dėl šio pajautimo, žmonės pasirenka Teltoniką ir ilgus darbo metus įmonėje. Palankią darbo atmosferą kuria taip pat ir organizuojamos šventės, sporto renginiai (futbolo ir krepšinio varžybos), komandos formavimo renginiai, užkandžiai poilsio zonose bei daug kitų iniciatyvų. Be abejo, sudarome sąlygas darbuotojams uždirbti konkurencingus atlyginimus ir siekti naujų karjeros iššūkių. Tai parodo ir mūsų statistika: 90% mūsų vadovų užaugo įmonėje, o per 2020 metus turėjome 80 karjeros šuolių.

Prisijunkite prie Teltonika komandos

Dalintis su kitais