JTI Baltic – vienas geriausių darbdavių ieško naujų komandos narių

JTI

Tabako bendrovė „Japan Tobacco International“ jau septyneri metai iš eilės yra pripažįstama viena geriausių darbdavių pasaulyje. Darbdavių reitingus kasmet sudarinėjantis ir daugiau nei 1700 didžiausių įmonių 119 šalyse vertinantis „Top Employers Institute“ pripažino, kad „Japan Tobacco International“ taikomos žmogiškųjų išteklių valdymo praktikos – geriausios pasaulyje, o įmonė ypač išsiskiria įvairovę ir lygybę skatinančiomis iniciatyvomis.

Šiuo pasiekimu gali didžiuotis ir kompanijos padalinys, įsikūręs Lietuvoje. Įmonėje klesti demokratija, lygybė, nuolat ieškoma perspektyvių ir idėjų nestokojančių darbuotojų, o gerą atmosferą kurti padeda teisingas darbo modelis.

Šie metai ypatingi dėl dviejų esminių priežasčių. JTI pasauliniu mastu priėmė ir įgyvendino eilę progresyvių žmogiškųjų išteklių valdymo iniciatyvų, keisdama iš esmės nusistovėjusią darbo kultūrą įmonėje.

Pirma, JTI aiškiai deklaravo poreikį suteikti darbuotojui galimybę prisitaikyti prie naujoviškų darbo metodų ir iki pusės savo darbo laiko dirbti nuotoliu. Pandeminiu laikotarpiu įmonės darbuotojai įrodė, kad jų lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie bet kokių jiems iškylančių iššūkių yra pavyzdinis, todėl kompanija tiki, kad ir tolesnis lanksčių darbo sąlygų darbuotojui suteikimas ne mažina, o didina jų efektyvumą ir gebėjimą sėkmingai įgyvendinti darbines užduotis.

Taip pat atsižvelgdami į darbuotojų grįžtamąjį ryšį JTI priėmė sprendimą suteikti galimybę darbuotojams bent 10 darbo dienų per metus dirbti nuotoliu iš bet kurio pasaulio taško. Mūsų darbuotojai prisijaukino globalų pasaulį ir įmonė tai pripažindama tiki, kad ši galimybė taps populiari ir paklausi.

Antra, šiemet Lietuvoje pirmą kartą buvo įgyvendintas JTI pasaulinis konkursas „Make it bright“ konkursą. Pirmą kartą Lietuvos studentai turėjo unikalią galimybę pristatyti savo idėjas ir varžytis pasauliniame iššūkyje. JTI kasmet organizuoja „Make it bright“ konkursus, šiais metais dalyvauti galėjo ir lietuviai. Kas žino, gal jų geriausia pripažinta idėja Lietuvoje sužavės pasaulį? Net 200 studentų pildė anketas, o išrinkti nugalėtojai netrukus vyks ginti Lietuvos vardo mūsų būstinėje Ženevoje, Šveicarijoje.

JTI Baltic tiki, kad šviesūs protai, inovatyvios idėjos ir atkaklumas gali pakeisti pasaulį.

Geru darbdaviu tampa tas, kuriam rūpi darbuotojas. Ne žodžiais, o realiais veiksmais. Mes tikime, kad suteikdami galimybę darbuotojui rinktis lankstesnes darbo sąlygas, kurdami aplinką, kuri prisitaiko prie darbuotojo pasirinkimų, tampame geidžiamiausiais darbdaviais. Be to, mūsų mažoje, bet labai motyvuotoje ir įvairioje komandoje susilieja skirtingos kultūros. Esame atviri studentams, neseniai baigusiems universitetus. Jiems siūlome visokeriopą paramą ir pagalbą. Kai kalbame apie ką tik į gyvenimą išėjusias asmenybes, tikime galintys joms suteikti reikiamų žinių. JTI kuria darbo vietas žmonėms ir be ilgos dalykinės patirties. Esame realistai: norint profesionalumo, reikia jį ugdyti, įdėti daug darbo ir negailėti jėgų.

Kviečiame aktyviai stebėti JTI Baltic atsirandančias vakancijas bei įvairiausias galimybes jobs.jti.com.

Dalintis su kitais