Japonų tabako korporacija plečia veiklą Baltijos šalyse ir nuolat stiprina savo pajėgumus Vilniuje

Mes esame JTI, „Japan Tobacco International“ ir tikime laisve. Manome, kad galimybės yra beribės, kuomet gali laisvai pasirinkti. Tiesą sakant, pastaruosius 20 metų praleidome diegdami naujoves, kurdami naujus ir geresnius produktus tam, kad mūsų vartotojai galėtų rinktis. Taip užaugome iki to, kad siūlome savo produktus 130 šalių.

Tačiau mūsų verslas nėra tik verslas. Mūsų verslas yra mūsų žmonės. Jų talentas. Jų potencialas. Mes tikime, kad kai jie yra laisvi būti savimi, augti, keliauti ir tobulėti, nuostabūs dalykai nutinka ir mūsų verslui.

Būtent todėl mūsų darbuotojai visame pasaulyje nusprendžia būti JTI dalimi. Štai kodėl 9 iš 10 mūsų darbuotojų, rekomenduotų mus draugui. Ir būtent todėl septynerius metus iš eilės mums buvo suteiktas Global Top Employer statusas.

Taigi, kai būsite pasirengę pasirinkti mėgstamą karjerą, jums patinkančioje įmonėje nedvejodami prisijunkite prie #JoinTheIdea.

„Japan Tobacco International“ visame pasaulyje turi 63 atstovybes ir veikia 81 šalyje, tarp jų – ir Lietuvoje. Vilniuje įsikūrusi korporacijos dukterinė įmonė UAB „JTI Baltic“. JTI atpažįstama dėka savo tarptautinių prekės ženklų, apie kuriuos daugiau galite sužinoti www.jti.com/about-us.

„JTI Baltic“ valdomi prekės ženklai užima virš 35% visos Lietuvos tabako rinkos. Vilniuje įsikūrusi dukterinė „Japan Tobacco International“ bendrovė koordinuoja įmonės veiklą penkiose šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Islandijoje ir Suomijoje.

Darbdavių reitingus kasmet sudarinėjantis ir daugiau nei 1700 didžiausių įmonių 119 šalyse vertinantis „Top Employers Institute“ pripažino, kad „Japan Tobacco International“ taikomi žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimai – geriausi pasaulyje, Europoje ir Lietuvoje, o įmonė ypatingai išsiskiria įvairovę ir lygybę skatinančiomis iniciatyvomis.

Vien šiais metais bendrovė peržiūrėjo darbo organizavimo kultūrą, suteikdama savo darbuotojams daugiau lankstumo: dirbti iki 50% savo laiko per mėnesį nuotoliu, pasinaudoti lanksčiomis darbo valandomis ir dirbti iki 10 dienų užsienyje. Šie pokyčiai iš esmės perkrauna požiūrį į darbo organizavimo kultūrą korporacijoje.

JTI korporacija įsitikinusi, kad investicijos į jos talentus yra esminė kompanijos sėkmės dalis. Naujas bendrovės modelis atitinka visus darbuotojų profesinio gyvenimo aspektus, jų gerovę ir psichinę sveikatą, technologinius reikalavimus, verslo keliones ir, svarbiausia, JTI kultūrą. Šie pokyčiai tai tęsinys, jau sausio mėnesį sėkmingai įgyvendintos novatoriškos lygių tėvystės atostogų politikos. JTI darbuotojai visame pasaulyje gauna 20 savaičių pilnai apmokamas tėvystės atostogas. Neskirstome savo darbuotojų pagal jų gyvenimo pasirinkimus. Įmonei nėra svarbi darbuotojo lytis, šeimos statusas, seksualinė orientacija ar tėvystės forma (surogatinė ar įsivaikinimas). JTI prioritetas – darbuotojų gerovė.

Įmonė kasmet siekia tobulėti ir rasti naujus būdus atliepti savo darbuotojų lūkesčius, jų gyvenimo būdo pasirinkimus, o šie inovatyvūs sprendimai yra pastebimi ir vertinami.

Praėjusiais metais JTI iš esmės modernizavo savo biurą Vilniuje sukurdama atviresnę, novatorišką ir demokratišką erdvę, kurioje darbuotojai nėra ribojami hierarchinių skirčių, o telkiami komandiniam darbui. Daugiatautėje ir daugiakultūrėje komandoje darbuojasi marketingo, finansų, pardavimų specialistai. JTI Baltic talentai yra itin paklausūs korporacijoje, tad ne vienas jų išvyksta tobulėti ir augti į kitas pasaulines rinkas, taip toliau kopdami karjeros laiptais ir įgydami įvairiausių patirčių.

Kviečiame aktyviai stebėti JTI Baltic atsirandančias vakancijas bei įvairiausias galimybes jobs.jti.com.


Dalintis su kitais