Įdarbink savo įgūdžius

įdarbink savo įgūdžius

Atnaujinome www.cvonline.lt tinklapio dizainą ir struktūrą ir kviečiame ieškančius darbo įdarbinti savo įgūdžius. Ieškantiems darbo svarbu atkreipti dėmesį į pasikeitusią CV įrašymo struktūrą, o ypač į tai, kaip ši pasikeitusi struktūra keičia CV paieškos logiką darbdaviams. Todėl verta peržiūrėti ir atnaujinti savo CV, kad darbdaviai galėtų jus surasti ir pasiūlyti darbą.

Kas pasikeitė?

Sutrumpinome CV formas, išlaikydami visą būtiną informaciją. CV įrašymą išskaidėme į paprastus etapus, kad būtų patogiau vartotojui.

įgūdžius

“Pagrindinės informacijos” CV skyrius išskaidytas į tokias dalis:

  • Darbo patirtis
  • Išsilavinimas
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Licencijos
  • Kalbų žinios
  • Įgūdžiai

Pirmenybę teikiame įgūdžiams, o ne pareigų pavadinimui

Pagal naująją kandidatų paieškos CV duomenų bazėje logiką, pirmenybę teikiame įgūdžiams, o ne pareigų pavadinimams, nes tie patys pareigų pavadinimai skirtingiems žmonėms, skirtingose įmonėse gali reikšti skirtingus dalykus. Tai reiškia, kad darbdaviai gali jus rasti remdamiesi tuo, ką Jūs iš tikrųjų išmanote ir kaip tai gerai apibūdinate savo CV.

Todėl kurdami naują ar redaguodami turimą CV, atidžiai pasirinkite ir pridėkite įgūdžius iš pateikto sąrašo arba įrašykite naujus, jei pateiktame sąraše neradote jums reikalingų įgūdžių.

Svarbiausi įgūdžiai, kuriuos reikėtų įrašyti į savo CV, turi būti susiję su jūsų turima patirtimi ir būsimu darbu. Tikrai nebūtina įrašyti visus įmanomus įgūdžius, tikintis, kad tokiu būdu jus tikrai suras CV duomenų bazėje.
Pradėkite nuo darbo kompiuteriu įgūdžių, išvardinkte programas, kuriomis dirbate, kurias išmanote, kurios bus reikalingos būsimame darbe.

Įgūdžiai darbo skelbimuose

Įmonės darbo skelbimuose nurodo, kokie įgūdžiai reikalingi, privalomi arba pageidaujami. Todėl, jei žinote, kokioje srityje norite dirbti, kokias pareigas norite užimti, verta peržiūrėti jus dominančios srities ir / arba pareigų darbo pasiūlymus ir atsižvelgti į dažniausiai reikalavimuose minimus įgūdžius, kurių darbdavys tikisi iš kandidato. Jei turite šiuos įgūdžius, būtinai jais papildykite savo CV.

Beje, jei kai kurie jūsų turimi įgūdžiai nėra labai stiprūs, pvz. su kažkuria programa dar tik pradedate dirbti ir nesate puikiai jos įvaldęs, o ji būtina būsimame darbe, šį įgūdį galite įrašyti “Lūkesčių” skyriaus “Įgūdžiai, kuriuos reikia gerinti” dalyje. Tokiu būdu padidinsite savo šansus būti surastas duomenų bazėje kaip potencialus kandidatas.

įgūdžiai

Kalbų žinias reikia įrašyti tam skirtame skyriuje, įgūdžių skyriuje to daryti nereikia. Tas pats galioja ir vairuotojo pažymėjimui, jį įrašykite į skyrių “Vairuotojo pažymėjimas”.

O štai kaip atrodo kandidatų paieška iš darbdavio pusės:

Kaip matote, paieška prasideda nuo raktinių žodžių, kurių sistema ieško jūsų CV (visur, įgūdžių, pareigų pavadinimo arba pageidaujamų pareigų dalyse). Savo CV pasistenkite pateikti kuo tikslesnę ir konkretesnę informaciją apie savo profesinę patirtį, turimus įgūdžius ir t.t.

Darbdaviai raktinių žodžių dažniausiai ieško visame CV turinyje, todėl susitelkite į aiškų, išsamų ir tikslų darbo patirties, išsilavinimo aprašymą, įgūdžių išvardinimą.

Rekomenduojame užpildyti visas CV formos dalis, nebent į kažkurį CV skyrių tikrai neturite ką įrašyti. Tačiau kuo išsamesnis bus jūsų CV, tuo greičiau jus suras potencialus darbdavys ir pasiūlys jums darbą.  

Taigi, jūsų turimi įgūdžiai gali jums surasti darbą, tereikia juos įrašyti į savo CV www.cvonline.lt.

Dalintis su kitais