Hollister Lietuva – TOP Darbdavys 2020

hollister lietuva

2021 metų sausio mėnesį buvo paskelbti CV-Online TOP 50 Darbdaviai – įmonės, kurios 2020 metais sulaukė didžiausio ieškančiųjų darbo dėmesio. Hollister Lietuva UAB – vienas iš 2020 metų TOP 50 Darbdavių, dalinasi šių metų personalo planais.

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Šiais metais ir toliau planuojame spartų augimą – sukursime 100 naujų darbo vietų. Didžiausia plėtra numatoma gamybos bei kokybės skyriuose, bus siūlomas darbas pamainos meistrams, operatoriams, kokybės užtikrinimo technikams, įrengimų priežiūros technikams. Papildomai ieškosime ir inžinerinių sričių specialistų: gamybos inžinierių ir proceso inžinierių – programuotojų.  

Ieškodami darbuotojų Lietuvoje pirmiausiai vertiname žmogaus asmenybę, ar jis jaustųsi gerai įsiliejęs į įmonės puoselėjamą kultūrą ir pats galėtų prisidėti prie jos išsaugojimo. Gaminame sveikatos priežiūros produktus, su kilnia misija – padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau. Jau atrankų metu daug dėmesio skiriame diskusijai su kandidatais, nes mums svarbu, kad būsimi darbuotojai suprastų gaminamų produktų reikšmę, o darbo metu išlaikytų bei tobulintų gaminių/procesų kokybę, nes jai keliame itin aukštus reikalavimus.

Į operatorių – gamybos darbuotojų poziciją kviečiame prisijungti ir patirties neturinčius žmones bei paskutinių kursų studentus, galinčius lanksčiau derinti darbą su studijomis.

Ar suteikiate darbo iš namų galimybę?

Mūsų gamykla įsikūrusi Kauno laisvojojoje ekonominėje zonoje, tad darbo vieta yra Kauno rajone. Taip pat turime ir globalių pozicijų, pvz, mūsų gamykloje Airijoje. Skatiname darbuotojus išnaudoti karjeros augimo galimybes. Kiekvienas darbuotojas pateikia informaciją apie savo karjeros lūkesčius, turi asmeninius mokymų ir tobulėjimo planus.

Priklausomai nuo darbo pozicijos, siūlome ir nuotolinio darbo galimybę bei užtikriname sąlygas ergonomiškos darbo vietos įsirengimui namuose.

Kokių sričių praktikantų ieškosite šiemet?

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiais metais startuojame su trimis skirtingomis praktikų programomis, skirtomis paskutinių kursų studentams.

Praktikos vietos yra parengtos inžinerinės pakraipos studentams, studijuojantiems mechatroniką, mechaniką, automatiką, elektroniką, gamybos, kokybės inžineriją ar panašios krypties studijas. Norėtume akcentuoti, kad mūsų siūlomos praktikos vietos yra 9 arba 24 mėnesių trukmės, nes manome, kad norint įgyti kokybiškų žinių ir patirties, tam reikia skirti daugiau laiko ir detaliau susipažinti su įvairiais procesais. Dėl to, mūsų praktikos programos yra suskirstytos į atskirus etapus, kuomet studentas savo praktiką pradeda nuo gamybos darbuotojo pozicijos ir kas 3 mėnesius sėkmingai keičia poziciją bei skyrių, todėl palaipsniui susipažįsta su skirtingais inžineriniais ir kokybiniais procesais, kurie apima įrenginių priežiūrą, proceso kontrolę, projekto valdymą ir patį gamybinį procesą.

Manome, kad studentas, bendrai susipažinęs su technologiniais ir inžineriniais procesais įmonės viduje, gali suprasti ir atrasti save, matydamas, kuri inžinerinė kryptis jam yra įdomiausia, ir labiausiai sekasi.

Ieškome paskutinių kursų studentų, galinčių praktikai skirti bent 16 valandų per savaitę. Mūsų siūlomos praktikos programos yra apmokamos, tai reiškia, kad studentams suteikiame ne tik praktinių žinių, bet ir galimybę užsidirbti.

Plačiau apie praktikos programas galite pasiskaityti www.cvonline.lt

Kol kas neplanuojame turėti laikinų, sezoninių darbuotojų, bet esame auganti įmonė, todėl nuolat peržiūrime darbuotojų poreikį.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamos darbo patirties?

Kaip jau minėjome, esame linkę nevertinti trūkstamos patirties, jeigu kandidatai pasižymi stipria motyvacija ir entuziazmu. Visus darbuotojus apmokome darbo vietoje, sudarome individualius mokymosi planus. Reikiamas žinias siūlome įgyti ir elektroninėje mokymo sistemoje. Nuolatinis mokymasis mums – neišvengiamas procesas.

Labai kviečiame prisijungti patirties neturinčius gamybos darbuotojus, operatorius, kokybės užtikrinimo technikus.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Hollister Incorporated gyvuoja jau beveik šimtą metų ir yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė. Tokia struktūra leido išsaugoti, auginti ir puoselėti vidinę kompanijos kultūrą, kuriai skiriamas ypač didelis dėmesys. Todėl ieškodami darbuotojų Lietuvoje pirmiausiai vertiname žmogaus asmenybę: kaip jis jaustųsi įsiliejęs į įmonės puoselėjamą kultūrą, ar pats galėtų prisidėti prie jos išsaugojimo, todėl atrankų metu, jau nuo pat pirmų etapų daug kalbame apie įmonės vertybes, misiją ir kultūrą plačiąja prasme. Tam tikrais atvejais, priklausomai nuo pozicijos, esame lankstūs kandidatams, kuriems stinga profesinių žinių, ar patirties, tačiau įžvelgiame potencialą ir atitikimą mūsų puoselėjamai kultūrai ir vizijai, nes manome, kad jeigu žmogus yra entuziastingas, motyvuotas ir nori dirbti komandoje – jis tikrai išmoks specifinius, su pozicija susietus dalykus, ypač, kai mūsų įmonė daug dėmesio skiria naujo darbuotojo įvedimo procesams – mokymo plano sudarymui, patiems apmokymams ir įsitraukimui. Be abejo, kai kurios darbo pozicijos reikalauja ir atitinkamo išsilavinimo, ankstesnės patirties.

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę?

„Hollister Incorporated“ beveik šimtmetį remiasi nekintančiais principais – žmogaus orumas, paslaugumas, garbingumas ir rūpestingumas. Šių vertybių laikomės ir kurdami darbo aplinką Lietuvoje – esame atsidavę darbui, kurį atliekame, ir žmonėms, kuriems padedame.

Tokią komandą norime burti ir toliau. Tikime, kad bendras darbdavio ir darbuotojo kultūros, vertybių supratimas bei puoselėjimas yra pagrindinė sėkmingos įmonės varomoji jėga.

Remiantis darbuotojų apklausos tyrimu, „Hollister Lietuva“ pasižymi geru vidiniu klimatu – čia visi darbuotojai auga ir tobulėja kartu. Skaičiuojame, kad nuo veiklos pradžios Lietuvoje 10 proc. darbuotojų jau buvo paaukštinti. Pavyzdžiui, vienas operatorius po pusmečio darbo buvo pastebėtas ir pakviestas užimti pamainos meistro darbo poziciją.

Rekomendacijos apie darbo sąlygas „Hollister Lietuva“ plinta iš lūpų į lūpas ir tai mus labai džiugina – tapome žinomi regione ir matomi darbo rinkoje.

Visi darbuotojai yra apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu, įmonėje yra restoranas, siūlantis pusryčius ir pietus, dalinai kompensuojamus darbdavio, prie darbo grafiko priderintas miesto viešasis transportas, didelį dėmesį skiriame darbuotojų sveikatai – nemokamai skiepijame nuo gripo, organizuojame sveikatingumo savaites. Turime ir papildomus motyvacinius paketus, pritaikytus skirtingoms pozicijoms, nuolat vyksta mokymai darbuotojų kompetencijų vystymui.

Įmonė remia Kauno maratono 21 km distanciją, organizuojame renginius darbuotojams bei jų šeimos nariams. Nepaisant pandemijos toliau tęsiame šias tradicijas, prisitaikydami ir parinkdami saugius metodus.

Kviečiame prisijungti prie Hollister komandos.

CV-Online TOP Darbdavius atpažinsite iš šio ženklelio:

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

RSS CV-Online – darbo skelbimai