TOP darbdaviai 2019 – HELLA Lithuania

hella

Sausio mėnesį portalas CVOnline.lt skelbė 2019-ųjų metų TOP Darbdavius – įmones, sulaukusias didžiausio kandidatų dėmesio praėjusiais metais. Kviečiame susipažinti su TOP darbdaviu HELLA Lithuania iš arčiau.

top darbdaviai

Kokių sričių darbuotojų ieškosite šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais ieškosime įvairių sričių darbuotojų. Tai bus įvairūs specialistai (inžinieriai, kokybės, logistikos ir kitų skyrių specialistai), taip pat pasiūlysime nemažai pozicijų darbui gamyboje, sandėlyje, prie įrengimų priežiūros ar techninio gamybinių linijų aptarnavimo. Nors svarbiausias reikalavimas išlieka panašaus ar tokio pat pobūdžio darbo patirtis bei įgytos žinios, tačiau mums taip pat itin svarbu yra asmeninės kandidato savybės, tinkamumas komandai ir įmonės vertybių atitikimas. Kadangi kasdien tenka bendrauti su kolegomis iš kitų HELLA padalinių, siekiantiems specialisto pozicijos svarbu turėti geras anglų kalbos žinias.

Kokiuose miestuose siūlote darbą?

 HELLA Lithuania gamykla yra įsikūrusi Kauno laisvosios ekonominės zonos teritorijoje, kur vykdome visą veiklą. Tačiau darbuotojų turime tiek važinėjančių iš Vilniaus ar kitų Lietuvos miestų.

Kokias praktikos galimybes siūlote įmonėje?

Įmonėje HELLA Lithuania turime įdiegę praktikantų programą ir siūlome atlikti neapmokamą privalomąją universitetinę, savanorišką bei apmokamą praktikas. Praktiką galima atlikti visuose mūsų skyriuose. Nors pagrindinė mūsų įmonės veikla yra automobilių elektronikos komponentų gamyba, tačiau taip pat turime ir finansų, žmogiškųjų išteklių, pirkimų ir komunikacijos skyrius. Savanorišką ar universitetinę neapmokamą praktiką galima atlikti bet kuriuo metu. Apmokamos praktikos laikotarpis yra 6 mėn., todėl jos turi tam tikrą cikliškumą – atsilaisvinus apmokamos praktikos vietai skyriuje, galime priimti kitą praktikantą, tačiau kandidatuoti į apmokamos praktikos vietas galima nuolat. Praktikantai HELLA Lithuania įgyja konkrečių žinių susijusių su atitinkamo skyriaus veikla, atlieka atsakingas užduotis kartu su skyriaus darbuotojais ir esant poreikiui įmonėje, turi galimybę tapti pastoviais darbuotojais – tai patvirtina jau ne viena mūsų buvusių praktikantų sėkmės istorija. Šiuo metu, apie 80 % praktikantų liko dirbti mūsų komandoje.  Smagu stebėti, kaip jauni žmonės demonstruodami imlumą tampa inovatyvios automobilių pramonės dalimi. 

Ar šiais metais ieškosite pagalbinių, sezoninių darbuotojų trumpalaikiams darbams? Jei taip, kokių ir kada?

HELLA Lithuania gamyba nepasižymi sezoniškumu, tačiau mes esame nuolatinio augimo fazėje ir kiekvieną mėnesį prie mūsų komandos prisijungs nauji darbuotojai.

Ar turite ką pasiūlyti neturintiems atitinkamo darbo patirties, gal turite mokymų programą?

Tikrai turime atvejų, kada tiesioginės darbo patirties nebuvimas nesutrukdė darbuotojui sėkmingai įsilieti į mūsų komandą ir įgyti trūkstamų žinių. Turime personalizuotas mokymų programas tiek turintiems ilgametę patirtį, tiek žengiantiems pirmus karjeros žingsnius. Esame įsitikinę, kad sėkmingas startas yra raktas į tolesnę sėkmę kompanijoj.  Vykdome tiek išorinius, tiek vidinius mokymus, esant poreikiui mūsų darbuotojai siunčiami tobulintis kitose HELLA lokacijose – tačiau svarbiausia pačio kandidato/darbuotojo noras mokytis, tobulėti, aiškus tikslo turėjimas ir jo siekimas.

Ar jūsų įmonėje vyksta atvirų durų, karjeros dienos? Kada?

Įvairiems verslo ir aukštojo mokslo partneriams rengiame susitikimus, kurių metu pristatome automobilių pramonės unikalumą, komandos iššūkius ir kitas dalyvius dominančias sritis. Mūsų tikslas yra pateikti kokybišką ir išsamų turinį, todėl kiekvieną kartą individualiai pritaikome ekskursijų ir susitikimų programą pagal iš anksto suderintu mūsų svečių poreikius ir dominančias temas.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Automobilių pramonė greita, dinamiška ir esanti įvairių technologijų priešakyje, todėl savo komandoje jau dabar turime daug puikių ekspertų, lyderių ir ypatingą komandinę dvasią demonstruojančių kolegų. Toliau augindami komandą atsižvelgiame į kiekvienai pozicijai būtinus praktinius įgūdžius ir kvalifikaciją, tačiau taip pat labai didelį vaidmenį atlieka ir asmeninės savybės – gebėjimas dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę bei išlikti atviru naujovėms ir kitų nuomonei. Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę? Papasakokite plačiau apie Jūsų įmonės darbo aplinką, darbo įrankius, atlyginimą, motyvacinius priedus, karjeros ir tobulėjimo galimybes, vidinę kultūrą, tradicijas, vertybes. Kuo Jūs didžiuojatės?

Esame pati jauniausia HELLA komanda visame pasaulyje (amžiaus vidurkis 32 metai), tačiau džiaugiamės, jog dažnai mūsų kolegos atvykę iš kitų HELLA gamyklų, klientai ar svečiai, pabrėžia juntamą stiprią komandinę dvasią mūsų įmonėje. Ypač greit augančioje ir jaunoje įmonėje, tai vienas sunkiausiai sukuriamų ir palaikomų vidinės aplinkos faktorių, todėl tai itin džiuginantis vertinimas mums. Be abejo, didelį dėmesį skiriame lyderystei, vadovai mūsų įmonėje privalo gebėti komandą vesti į priekį ir siekti bendrų tikslų. Unikali, jau daugiau nei šimtą metų skaičiuojanti HELLA vadybos patirtis perteikiama ir Lietuvoje – tai žavi daugelį komandos narių ir motyvuoja toliau ją stiprinti, tobulinti ir pritaikyti prie vietos poreikių.  Žinoma, turime sukūrę saugią, modernią ir patogią darbo aplinką, suteikiame visas darbui reikalingas priemones, kas mūsų manymu yra tiesiog norma. Dėka sėkmingo bendradarbiavimo su Kauno miesto savivaldybe, mūsų darbuotojai turi galimybę nemokamai vykti į darbą viešuoju transportu. Siekiame, kad pati aplinka motyvuotų darbuotojus dirbti, bei kokybiškai pailsėti pertraukėlių metu, tam turime įrengę pramogų kambarį, sporto aikštelę, poilsio erdves ofise bei dalinai įmonės finansuojamą valgyklą. Mūsų manymu, gera darbuotojų savijauta yra vienas svarbiausiu aspektų, siekiant užtikrinti aukštus darbo rezultatus itin greitai kintančioje verslo aplinkoje.

Ką norėtumėte pasakyti savo potencialiems darbuotojams?

2019 m. HELLA gamykla Lietuvoje pelnė svarbiausią HELLA įmonių grupės apdovanojimą – The best HELLA Team‘2019. Tai didelis įvertinimas vos trečius gyvavimo metus skaičiuojančiai įmonei, kuris kartu parodo, kiek daug dėmesio skiriame įmonės darbuotojams, jų tobulėjimui ir gerovei.

Kartu džiaugiamės sulaukę gero įvertinimo ir Lietuvos darbo rinkoje. 2018 m. mūsų partnerio CV Online organizuojamuose geriausio darbdavio rinkimuose pelnėme III-ią vietą gamybinių įmonių kategorijoje, o 2019 m. geriausio darbdavio rinkimuose pelnėme 11-ą vietą tarp 3000 Lietuvos darbdavių. Prižadame dar labiau pasistengti ir 2020 m. pagerinti jau pasiektus rezultatus 😊.

Kviečiame peržiūrėti HELLA Lithuania DARBO PASIŪLYMUS!

Dalintis su kitais
Surask savo svajonių darbą!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

RSS CV-Online – darbo skelbimai