Cognizant Lithuania ieško motyvuotų darbuotojų prisijungti prie skandinavų kalbų kursų

Cognizant Lithuania plečiasi ir ieško naujų komandos narių. Lietuvoje esantis centras klientams iš Skandinavijos šalių teikia paslaugas jų gimtosiomis kalbomis. Kadangi skandinavų kalbos Lietuvoje nėra plačiai žinomos ar vartojamos, įmonė turi įsteigusi savo kalbų mokyklą, kurioje nuolat rengia mokymus būsimiems finansų srities specialistams.

Šiuo metu Cognizant intensyviai ieško talentų, norinčių išmokti norvegų, švedų arba danų kalbą ir tapti vienos iš pasaulyje pirmaujančių paslaugų įmonių komandos dalimi. Ši galimybė yra puikus pasirinkimas norintiems pradėti savo karjeros kelią bei tiems, kurie šį kelią jau yra pradėję, tačiau svarsto apie pokyčius. Cognizant kalbų mokykla suteikia išskirtinę progą – išmokti naują kalbą bei įgyti profesinių įgūdžių, kurie yra itin patraukūs darbdaviams kompetetingoje darbo rinkoje.

Prisijungę prie norvegų, švedų ar danų kalbos grupių, praleisite 5.5 mėnesio mokydamiesi pasirinktą kalbą (galėsite pasiekti net B2 lygį). Po kursų lauks darbo vieta tarptautinėje informacinių technologijų paslaugų teikimo ir konsultavimo kompanijoje bei Jaunesniojo Finansinių Procesų Specialisto arba Finansinių Procesų Specialisto pareigos. Dirbsite su finansų srities produktais ir paslaugomis, tokiomis kaip draudimu, pensijomis, žmogiškųjų išteklių sistemomis, darbo atlygio administravimu, turto valdymu ir kasdienine bankininkyste, priklausomai nuo klientų poreikio. Toliau galėsite kilti karjeros laiptais ne tik kaip finansų specialistas, bet išbandyti save ir kituose vaidmenyse. Geriausia viso to dalis? Algą mokėsime nuo pat pirmos dienos čia!

Šie norvegų kalbos mokymai bus pirmieji atviri ir kandidatams, nekalbantiems lietuviškai, bet galintiems dirbti pilnu etatu, kadangi užsiėmimai vyks anglų kalba. Danų ir švedų kalbų kursai vyks lietuvių kalba.

Mokymų pradžios datos sparčiai artėja:
Norvegų kalba – rugpjūčio 8d. (kviečiame ir nekalbančius lietuviškai)
Švedų kalba – rugsėjo 19 d.
Danų kalba – spalio 3 d.

Vienas iš mūsų darbuotojų, Cognizant Lithuania Vadovas Skaitmeniniam Verslui, Aivaras Prialgauskas, savo karjerą Cognizant pradėjo kalbų mokykloje: „Kalbų kursų metu aš ne tik išmokau norvegų kalbą, bet ir susipažinau su skandinavų kultūra, tradicijomis ir darbo etiketu. Tai labai pagelbėjo, kai pradėjau tiesiogiai dirbti su klientais, kadangi iškart galėjau prisitaikyti prie tarptautinės darbo aplinkos. Per laiką praleistą čia daug patobulėjau – ne tik per kompanijos siūlomus kursus ir seminarus, bet per įvairiais patirtis, įgytas skirtingose pozicijose. Dabar esu Skaitmeninio Verslo vadovas ir vis dar naudoju tai, ką išmokau per kalbų kursus beveik prieš 10 metų. Mano patirtis ir karjeros kelias nuo kalbų kursų iki vadovo pozicijos man padeda sekti ir prižiūrėti kiekvieną procesą ir pagelbėti kolegoms profesinėse situacijose. ”  

Nesvarbu, ar tik pradedate savo profesinę karjerą ar nusprendėte pakeisti karjeros kryptį, jeigu esate pasiruošęs išmokti naują kalbą ir norite dirbti su administracinėmis ir pagalbinėmis užduotimis, tai pozicija būtent Jums. Nepraleiskite galimybės susidurti su naujais iššūkiais! Prašome atkreipti dėmesį, kad darbo valandos nuo 8.30 iki 17.

Jeigu susidomėjote, gyvenimo aprašymą galite siųsti:

Vacancy – FINANCE PROCESS SPECIALIST WITH SCANDINAVIAN LANGUAGE TRAINING, Vilnius, Vilniaus rajonas, Cognizant Lietuva | CV-Online (cvonline.lt)

Dalintis su kitais