Auganti Revolut įmonė – TOP Darbdavys 2020

revolut

Sparčiai Lietuvoje auganti Revolut įmonė 2020 metais tapo CV-Online TOP Darbdaviu. Ne kiekvienai rinkoje vos kelerius metus esančiai įmonei pavyksta tai pasiekti. Revolut teikiamų paslaugų išskirtinumas, požiūris į darbą ir darbuotojus leido tapti vienu iš TOP Darbdavių.

Įmonės plėtra

„Revolut“ komanda Lietuvoje kasmet auga dešimtimis naujų kolegų. 2020 užbaigėme turėdami 200 darbuotojų, šiemet tikimės komandą Lietuvoje padidinti iki 300. Stiprinsime ir plėsime bankininkystės komandą, turėsime ir įdomių pozicijų IT specialistams, ieškosime darbuotojų klientų aptarnavimo, pinigų plovimo ir finansinių nusikaltimų prevencijos srityse.

Revolut darbo pasiūlymai

Galimybė derinti darbą biure ir namuose

Mūsų biuras yra Vilniuje, bet darbuotojai dar iki pasaulinės pandemijos galėjo vieną dieną per savaitę dirbti iš namų. Dabar darbas iš namų, kito miesto, ar net kitos šalies jau tapo mūsų kasdienybe ir grįžti prie būtinybės dirbti biure neketiname, dauguma mūsų darbuotojų norėtų lankstaus darbo, t.y. galimybės derinti darbą biure ir namuose, tą ir planuojame įgyvendinti pasibaigus pandemijai. Darbuotojams, norintiems įsirengti patogią darbo vietą namuose, skiriame tam lėšų.

Bendradarbiavimas su aukštosiomis mokyklomis

Esame sparčiai auganti įmonė, tad didžiausią dėmesį skiriame naujų darbuotojų paieškai. Bet žinoma, norime dalintis savo patirtimi ir su studentais, tad bendradarbiaujame su Lietuvos universitetais priimdami juos praktikai, pristatydami savo darbo specifiką ir sudomindami juos finansinių technologijų sritimi.

Naujokams – ilgalaikė mokymų programa

Naujai prisijungusiems klientų aptarnavimo ar pinigų plovimo ir finansinių nusikaltimų prevencijos komandų nariams turime specialią ilgalaikę mokymų programą, leidžiančią palaipsniui įsigilinti į šio darbo specifiką ir galiausiai puikiai gebėti atlikti pareigas savarankiškai. Visi mūsų darbuotojai taip pat gali naudotis vidine mokymų platforma ir tobulinti žinias daugelyje sričių, pavyzdžiui mokytis programuoti.

Geriausių specialistų paieška

Tikime, kad „Revolut“ sėkmę lemia du dalykai: mūsų žmonės ir įmonės kultūra. Tad svarbiausias reikalavimas, kurį keliame visiems norintiems tapti „Revolut“ komandos dalimi – atitikti mūsų puoselėjamas vertybes: būti svajonių komanda, nuolat siekti ir pasiekti daugiau, žvelgti giliau ir įgyvendinti neįtikėtinų dalykų.

Visuomet ieškome geriausių specialistų, žmonių, norinčių pakeisti pasaulį, nes būtent tai ir norime padaryti – pakeisti finansų pasaulį. Skiriame daugiau laiko jų atrankai ir atsirenkame tik tuos, kurie geriausiai tinka konkrečiai pozicijai.

Tarptautinė patirtis ir kitos naudos

Esame tarsi profesionali sporto komanda. Mes samdome, laviname ir išlaikome tik geriausius specialistus ir sudarome jiems sąlygas laimėti. Dirbame su naujausiomis technologijomis, esame sparčiai auganti tarptautinė įmonė. Tad siūlome tikrą tarptautinę patirtį, prisidedant prie visą finansų industriją keičiančių produktų ir paslaugų kūrimo.

Be tokių tradicinių skatinimo priemonių kaip papildomas sveikatos ir medicininių paslaugų draudimas, darbuotojams skiriame 5 papildomas atostogų dienas per metus. Dukart per metus už pasiektus rezultatus darbuotojai gauna premijas arba įmonės akcijų opcionų. Užtrukusius darbe vaišiname vakariene iš pasirinkto restorano. Ir, žinoma, visiems darbuotojams suteikiame „Revolut Metal“ paslaugų planą, leidžiantį mėgautis naujausiomis ir geriausiomis „Revolut“ funkcijomis.

Prisijunkite prie Revolut komandos

Dalintis su kitais