“Alma Career” ryšių su visuomene direktoriumi paskirtas Jozefas Plško

alma career

“Alma Career” ryšių su visuomene direktoriumi ir vadovų komandos nariu paskyrė Jozefą Plško. J. Plško stiprins Alma Career komunikacijos ir socialinius ryšius aktyviai bendradarbiaudamas su valstybių atstovais, darbdaviais ir darbuotojais, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis Vidurio Europoje, Balkanuose bei Baltijos šalyse.

J. Plško kilęs iš Slovakijos ir gyvena Bratislavoje. Plško pastaruosius ketverius metus dirbo Slovakijos banke komunikacijos vadovu. Jis stebėjo teisėkūros procesus ir reguliavimo pokyčius bei aktyviai dalyvavo žaliuosiuose projektuose ES lygmeniu. Be to, jo pareigos apėmė išorinę bei vidinę komunikaciją, įmonės socialinės atsakomybės ir tvarumo temas (ESG).

“Jozefo Plško patirtis ir kompetencija vyriausybės, viešųjų ryšių, įmonių socialinės atsakomybės srityse yra didelis “Alma Career” pranašumas, kai pradedame siekti savo tikslų Vidurio Europoje, Baltijos šalyse ir Balkanuose”, — komentuoja Vesa-Pekka Kirsi.

“Alma Career” – įdarbinimo paslaugų rinkos lyderė 11-oje Vidurio Europos, Baltijos ir Balkanų šalių, daugiausia dėmesio skiria vis didesnio darbo jėgos trūkumo Europoje sprendimui. Eurostato duomenimis, daugiau nei 75% ES (Europos Sąjungos) įmonių susiduria su iššūkiais, kai reikia surasti darbuotojų, turinčių reikiamų įgūdžių. Europos Sąjungos duomenimis, beveik 63 proc. smulkaus ir vidutinio verslo ES negali rasti reikiamų talentų. Tuo pačiu metu 21 proc. 20—64 metų amžiaus žmonių ES šiuo metu yra neaktyvūs ir jiems reikalinga tikslinė pagalba, norint patekti į darbo rinką.

“Mes manome, kad artimiausiais metais Europoje dėl senstančios visuomenės bus didelė darbo paklausa. ES duomenimis, prognozuojamas darbingo amžiaus gyventojų skaičiaus sumažėjimas nuo 265 mln. 2022 m. iki 258 milijonų 2030 m., todėl tikėtina, kad darbuotojų trūkumas išaugs. Kitaip tariant, Europos darbo rinka neteks apie 7 milijonų darbuotojų. Mūsų tikslas yra palaikyti dialogą ir bendradarbiauti su visomis suinteresuotosiomis šalimis, siekiant rasti veiksmingų būdų, kaip valdyti darbuotojų trūkumą. Norėdami atlikti šį vaidmenį ir įgalinti naująjį “Alma Career” prekės ženklą, sukūrėme naujas ryšių su visuomene direktoriaus pareigas “, — sako Vesa-Pekka Kirsi, Alma Career vyresnysis viceprezidentas.

Sprendimo dalis – Profesia Lab

Siekdama išspręsti darbo jėgos trūkumą, “Alma Career” įkūrė “Profesia Lab” – moksliniais tyrimais ir praktika pagrįstą bendradarbiavimo modelį tarp “Alma Career Slovakia” ir Mičigano valstijos universiteto (MSU). Profesia Lab programa atitinka ES Komisijos veiksmų planą sprendžiant darbo jėgos ir įgūdžių trūkumą, remiant nepakankamai atstovaujamų žmonių patekimą į darbo rinką ir paramos įgūdžių ugdymui, mokymui bei švietimui teikimą.

Jozef Plško

“Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie “Alma Career”, kuri užima unikalią ir strateginę poziciją, nes natūralus migracijos srautas iš Rytų Europos šalių į Vakarus tęsiasi ir tikimasi, kad augs. Su kolegomis tęsime darbus su tokiomis puikiomis iniciatyvomis kaip “Profesia Lab” bei ištirsime galimybes išplėsti šią programą į kitas “Alma Career” šalis. Mūsų misija — sukurti geresnį darbo pasaulį visiems ir nekantrauju to siekti “, — sako “Alma Career” PR direktorius Jozefas Plško.

Apie Alma Career

“Alma Career” – įdarbinimo paslaugų rinkos lyderė 11-oje Europos šalių, valdanti darbo skelbimų portalus ir siūlanti daugiau nei 1,5 milijono darbo galimybių, daugiau nei 4,3 mln. CV duomenų bazę, beveik 2 mln. darbo skelbimų prenumeratų ir daugiau nei 5 milijonus lankytojų per mėnesį. “Alma Career” siūlo įdarbinimo paslaugas, pagrįstas duomenimis ir technologinėmis inovacijomis. “Alma Career” Rytų Centrinėje Europoje dirba beveik 800 įdarbinimo verslo specialistų, jos portalų tinklas pasiekia apie 80 milijonų žmonių Europoje, o pajamos siekia 110 milijonų eurų (2023 m.).

“Alma Career” veikia Bosnijoje ir Hercegovinoje, Kroatijoje, Čekijoje, Estijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lietuvoje (www.cvonline.lt), Šiaurės Makedonijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje.

Apie Profesia Lab – Pagalba širdimi – https://www.sosrdcom.sk/en/about-profesia-lab/

“Alma Career” — https://www.almacareer.com/  

“Alma Career” yra “Alma Media Group” dalis: www.almamedia.fi

Dalintis su kitais